Sada je: 23 lip 2018 15:49.

Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
 BITKA U NEBU-svjedočanstvo koje bi svatko trebao pročitati!! 
Autor/ica Poruka
Administrator

Spol: muško
Post Re: BITKA U NEBU-svjedočanstvo koje bi svatko trebao pročitati!!
Da mnogi imaju uši a nećuju, mnogi imaju oči a nevide.....

No netrebamo brinuti nego činiti sa svoje strane sve što je u našoj moći da se širi evanđelje a i svjedočanstva, baš kao što je učinila i Anita sa ovim svjedočanstvima...
Netrba također niti forsirati ljude da shvate jer svatko ima svoj put i svoje vrijeme koje mora priječi da bi spoznao, zato treba moliti što više da ljudi dođu do spoznaja......sve će biti kako je volja Božja....bitno je da je sjeme posijano...

Bvb

11 kol 2010 17:11
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: žensko
jako zanimljivo svjedočanstvo! zapravo me ovo svjedočanstvo i dovelo na ovaj forum, jako me se dojmilo a inače sam poput svećenika koji ga prenosi veliki skeptik prema ovim stvarima, poprilično sam realna osoba i za mene je duhovna stvarnost-stvarnost a ne naučna fantastika.
Međutim u ovom svjedočnstvo postoji mnogo realnih detalja. Mislim da svatko tko ima iskustvo molitve svakodnevno doživljava napasti koje su ovdje opisane a iz Pavlovih poslanica znamo kojea su duhovna oružja koja kršćani trebaju upotrebljavati.
također i moći koje se ovdje opisuju zapravo su čovjekove naravne moći znači ništa nadnaravno samo što su zbog grijeha onemogućene. Zapravo đavao nema nikakve moći on je jadan i slab i davno je pobijeđen, međutim on se koristi moćima koje čovjek ima ako mu čovjek to dopusti a ovdje postoji očiti dopust čovjeka koji svjedoči. Sve moći koje se navode čovjek može također koristiti i u svrhu dobra ako dovoljno snažno prione uz Stvoritelja, dakle ništa nadnaravno i čovjek ne pripisuje zlu neku posebnu moć već navodi da se on koristi stavrima koje ukrade od čovjeka i to je istina.
moram priznati da me malo zbunjuje ova bitka između duhova dobra i duhova zla, jer zlo nikada i u nikome slučaju ne može nadvladati dobro, mržnja nikada ne može pobijediti ljubav, i bog nije netko tko se mora boriti sa zlom on je apsolutni vladar, čovjek ej onaj koji stalno i konstatno mora voditi rat sa zlom i napastima, i što god je čovjek na većem duhovnom nivou đavao se služi većim lukavstvima, međutim tu je i Duh sveti pa stoga čovjek koji se oslanja na Duha svetoga ne može biti nadvladan, mora se boriti ali ako je Duh sveti uz njega mora i pobijediti inače nešto nije u redu s njegovom vjerom.
Onaj dio o nadahnuću je apsolutno i potpuno istinit, ja se uvijek i u svakom slučaju oslanjam na nadahnuće, mada mi se,moram priznati to što radim ponekad čini da nema nikakve veze s bilo čim i totalno besmisleno, to je ona napast koja nas odvraća da učinimo ono što anm Duh sveti nalaže, ali ja ipak učinim koliko god besmislno i bezveze se meni činilo i uvijek se pokaže i te kako važno i smisleno, da se skoro pa uvijek iznenadim što se iz toga izrodi. dakle tu je najjače oružje poslušnost uvijek i u svakom slučaju i uvijek se strogo čuvam da napravim što se od mene traži bez obzira kakvo ja mišljenje imala o tome. radije ću ja ispasti smiješna nego li neposlušna, jer desi se da djelujem misleći da je nadahnuće a ispadne da je nešto što sam sama sebi sugerirala ali uvijek me i u takvim sitacijama zaštiti pa se nikada ne izblamiram iako bi trebala ispasti blamaža ali duh sveti to tako uredi da ispadne ok! Morat ću ovo još koji put pročitati kad budem imala vremena.
Pozdrav

09 kol 2011 09:59
Profil Pošalji e-mail Web stranica
Reg. korisnik

Prekrasno svjedočanstvo draga Anita! Na blagoslov je svakom onom koji razumije. Slažem se sa Damirom da je naš ego razlog mnogih pogrešaka i grijeha koji nas odvajaju od našeg Divnog Isusa!
Zaista je krajnje vrijeme da se svi suprostavljamo u Božjoj opremi neprijatelju i da molimo za one slabe u vjeri, za sebe osobno da nas Gospodin ojača u vjeri srca koja spašava, da budemo ponizni i skromni pred Veličanstvom na visini našem Divnom Ocu i da naš Ego ide pod noge a Isus na prijestolje! Veliko hvala Anita na ovom svjedočanstvu. Obilje Božjih blagoslova na tvoj život! smjesko moli_1

03 pro 2012 01:31
Profil Pošalji e-mail
Glavni moderator

Bogu hvala, kao i autoru svjedočanstva smjesko moli_1 ja sam ga samo pročitala i podjelila s ostalima :)

04 pro 2012 08:18
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Bože dragi koje svjedočanstvo da se smrzneš , Bože hvala ti što nas čuvaš.
Čuo sam svakakva svjedočanstva , ali za ovo mi treba vremena da shvatim , sta je to duhovna oprema ,
još sam pod dojmom.
Neka nas Bog sve blagoslovi i čuva , stvarno smo bez Boga preslabi

26 tra 2013 18:19
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Hvala Magdalena BtB !
Znam dugo da nešto nije kako treba,ali ne znam si pomoći ..Molim,postim idem na Misu redovno,psihički zdrava "dokumentirano"..,ali "bitke" moje su danonoćne.
Gospodin mi uvijek daje snagu za dalje,Hvala ti Kriste Slava ti Kriste u vijeke vjekova! Nekad sam tako umornaaa..da Bože mi oprosti poželim samo mirno zaspati..i onda Milošću Božjom posramim se,pokajem dođe novi dan i ja opet ispočetka.
Konačno razumijem puno toga što mi se činilo teško mogućim i objašnjivim,to je užasno što zli i njegove sluge čine i mogu činiti.Bože nas sačuvaj!
Ne znam kako mi je ovaj tekst promaknuo jer sam dugo samo čitala sa portala :(
Nikad nije kasno za dobro.
Hvala još jednom,puno hvala
:bighug

15 vel 2014 15:24
Glavni moderator

Forum je velik i tekstova je stvarno puno, lako promakne ;)
Bogu hvala što sam i ja na to naletjela pa vam prenjela :m

17 vel 2014 07:52
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Koja je to bozja oprema osim molitve?

19 ožu 2014 10:30
Profil Pošalji e-mail
Glavni moderator

Davno sam ovo pročitala i ne sjećam se baš svakog detalja, no molitva, misa i sakramenti su svakako najvažniji.
Preporučila sam ti ovo da vidiš na koji način su skrivena znanja došla do čovjeka. Ovdje je u pitanju astrologija (ako se dobro sjećam) ali isto je i sa svim ostalim pa tako i s onom knjigom koja tebe muči. Ako funkcionira tu ti je odgovor zašto funkcionira...
Čitaj kršćansku literaturu i doći ćeš do puno odgovora. Ima tu na forumu puno toga. Pročitaj Izvještaj rimskog egzorcista.
Jednostavno je: Ako se želiš upoznati s medicinom onda ćeš čitati medicinsku literaturu a ne literaturu o akupunkturi ili čemu već... Isto je s Bogom, ako želiš saznavati o vjeri, o Bogu, čitaj kršćansku literaturu a ono sve pobacaj. Shvatit ćeš puno toga i sam od sebe ćeš shvatiti zašto je nešto loše, krivo ili grijeh iako izgleda dobro, ispravo, humano ili šta ja znam kako... Imaš puno jako dobrih knjiga u i u , imaš dosta toga i na internetu pa ikod nas na forumu. Slušaj predavanja i duhovne obnove vlč. Zlatka Sudca, fra Zvjezdana Linića ili fra Ive Pavića, pun ih je Youtube. Ako želiš znati o Bogu i njegovim zakonima čitaj i slušaj što o sebi govori On (Biblija) ili njegovi ljudi - svećenici, teolozi i ostali kršćanski pisci.
I na kraju, da se vratim na tu "opremu". Krunica je naša najčvršća oprema i oružje u borbi protiv zloga. Evo ti i o tome opširno - Otkriti misterij krunice

20 ožu 2014 02:45
Profil Pošalji e-mail
Administrator

---------
Doki, Anita ti je ovdje dala odlične savjete ;)

20 ožu 2014 21:58
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: