Sada je: 25 kol 2019 13:25.

Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
 Dali je virtualni svijet zlo? 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Post Dali je virtualni svijet zlo?
Evo nova sam ovdje, ali morala sam se javiti jer tesko nalazim odgovor na ovo pitanje. U virtualnoj sam vezi nekih 20 dana, te me zanima koliko je to dobro a koliko zlo. Jeli covjek moze uletit u neki nerealni svijet iluzije sto nije dobro.
Osjecam da nesto nije u redu sa mnom, neka navezanot...
Sto mislite?

07 srp 2014 16:45
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: žensko
---------
Post Re: Dali je virtualni svijet zlo?
Duga, ja ti mogu pomoci u vezi ovoga. I ja sam nekada ulazila u "virtualne veze". Ono sto moras znati je da u većini slučajeva, takve veze ne uspiju zato jer druga osoba moze biti bilo tko preko interneta (može biti lažlijiva osoba, može razgovarati i flertati sa hrpom drugih osoba itd.) Ja bih ti savjetovala da ako ta osoba nije iz Hrvatske , da prekineš vezu odmah.Vjeruj mi, nije vrijedno toga. Kažeš da si navezana na to... ako ne prekineš tu farsu, bit ćeš još više navezana s vremenom. Uzmi ove savjete od mene jer sam ja mnogo vremena potrošila na "virtualnim vezama" i znaš što sam na kraju svega dobila? Apsolutno ništa! Bolje se upoznaj sa nekim dečkom u svome gradu zato jer je veća šansa da će ti biti vjeran i iskren. Znam i druge ljude koji su mi rekli da su online veze čista prevarancija. Slušaj svoju intuiciju koja ti govori da nešto nije u redu. :35345 Uštedi si emocije i vrijeme i vjeruj Bogu jer te je Bog stavio u grad u kojem si sada, i ne troši svoju energiju i srce na nekoga tko je daleko. Upoznaj dečka u svom gradu, koji će te zaista moći voljeti. Istraživanje je pokazalo da većina osoba u online vezama varaju i samo žele napiriti svoj ego. Ako želiš dugu, kvalitetnu vezu i pravu ljubav, budi s dobrim dečkom u stvarnom a ne virtualnom svijetu :love: :sll:

08 srp 2014 11:11
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: