Sada je: 26 ožu 2019 18:34.

Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 DEVETDNEVNICA K SVETI MARTI IZ BETANIJE 
Autor/ica Poruka
VIP član

Post Re: DEVETDNEVNICA K SVETI MARTI IZ BETANIJE
8. dan

O sveta Marta, občudujem te in se s polnim zaupanjem zatekam k tvoji pomoči. Pomagaj mi v mojih stiskah in podpiraj me v mojih preizkušnjah. V zahvalo ti obljubim, da bom povsod širil to molitev.
Ponižno te prosim, tolaži me v mojih skrbeh in težavah. Pri velikem veselju, ki je napolnjeval tvoje srce, ko si na svojem domu v Betaniji dajala zavetje in skrbela za Odrešenika sveta, te prosim, prosi zame in za mojo družino, da bomo ohranili našega Boga v naših srcih.
Pomagaj nam tudi pri rešitvi naših potreb, predvsem v skrbeh, ki me sedaj stiskajo.

Ljuba Mati Božja, sveti Jožef, vsi angeli in svetniki Božji, prosim vas in rotim vas pri dragoceni krvi Jezusa Kristusa, prosite zame v vseh zadevah, za katere bom molil.
Molite z vašo ljubeznijo in ponižnostjo k troedinemu Bogu.

Prosim vas pri dragoceni krvi Jezusa Kristusa, molite z menoj vse moje molitve.

Sveti angeli varuhi, blagoslavljate z menoj vaše in moje varovance in molite zanje in zame, da bi pridobili vse milosti in obljube Jezusa Kristusa.
Po dragoceni krvi Kristusovi še posebej prosim za vaše varovance in za milostne darove Svetega Duha ter posebno zaščito Vsemogočnega Boga ter svete Matere Jezusa Kristusa.
Amen !

smjesko kriza smjesko rukuje :andeo moli_3 :love:

30 srp 2011 19:43
Profil Pošalji e-mail
VIP član

---------
Post Re: DEVETDNEVNICA K SVETI MARTI IZ BETANIJE
9. dan

O sveta Marta, občudujem te in se s polnim zaupanjem zatekam k tvoji pomoči. Pomagaj mi v mojih stiskah in podpiraj me v mojih preizkušnjah. V zahvalo ti obljubim, da bom povsod širil to molitev.
Ponižno te prosim, tolaži me v mojih skrbeh in težavah. Pri velikem veselju, ki je napolnjeval tvoje srce, ko si na svojem domu v Betaniji dajala zavetje in skrbela za Odrešenika sveta, te prosim, prosi zame in za mojo družino, da bomo ohranili našega Boga v naših srcih.
Pomagaj nam tudi pri rešitvi naših potreb, predvsem v skrbeh, ki me sedaj stiskajo.

Ljuba Mati Božja, sveti Jožef, vsi angeli in svetniki Božji, prosim vas in rotim vas pri dragoceni krvi Jezusa Kristusa, prosite zame v vseh zadevah, za katere bom molil.
Molite z vašo ljubeznijo in ponižnostjo k troedinemu Bogu.

Prosim vas pri dragoceni krvi Jezusa Kristusa, molite z menoj vse moje molitve.

Sveti angeli varuhi, blagoslavljate z menoj vaše in moje varovance in molite zanje in zame, da bi pridobili vse milosti in obljube Jezusa Kristusa.
Po dragoceni krvi Kristusovi še posebej prosim za vaše varovance in za milostne darove Svetega Duha ter posebno zaščito Vsemogočnega Boga ter svete Matere Jezusa Kristusa.
Amen !

smjesko kriza smjesko rukuje :andeo moli_3 :love:

31 srp 2011 14:33
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.