Sada je: 19 ruj 2018 09:10.

Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
 DUHOVNA OBNOVA 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: žensko
Post DUHOVNA OBNOVA
:love: Pozdrav svima! Ima već dugo kako nisam bila na duhovnoj obnovi,a duša i tilo mi vapi...potrebna mi je do bola.Par puta sam bila kod fra Linića,fra Kožula,velečasnog Sudca. Bio je kod nas u Istri i autor knjige (zamke zloga) Milivoj Bolobanić,Ali već par godina nema nikog ...pa bih molila,ako ima ovdje neki Istrijan...ako nešto zna da mi se javi...unaprijed hvala i svima želim mirnu i blagoslovljenu noć :andeo moli_3 ande moli_1

20 svi 2013 21:53
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: muško
Post Re: DUHOVNA OBNOVA
Kako nije nitko dugo bio???
Bio je Fra Ivo Pavić u Poreču,Karojbi,Puli...Fra Barišić u Funtani,u Pulu dolazi svakog zadnjega četvrtka u mjesecu Ivan Lončar u crkvu svetog Antuna...
Pavič opet dolazi navodno u Kaštel kod Buja i u Pulu,neznam točno kada. Bilo je još toga ali se ne mogu sad sjetiti sve.
To sve je bilo unutar 6 mjeseci unazad.

25 svi 2013 14:54
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: žensko
:35345 hvala I lipi pozdrav Borise! Stvarno nisam čula z ove duhovne obnove.Ali kad sam to pitala mislila sam na fra Zvjezdana, Kožula i Sudca.U Karojbi je bio fra Kožul prije 5 god.a čula sam i da dolazi u Pulu kod fra Đure.Kod ovih nisam bila nikad, ali nadam se , neki sljedeći put ande moli_1

25 svi 2013 15:56
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: muško
---------
Fra Zvjezdan znaš da je bija u bolnici i na kemoterapiji tako da skoro vjerojatno neće biti poli nas, počeja je sa duhovnim obnovama ali mislim da samo dela u Taboru.
Glej, javin ti ako čujen da neki dolazi u Istru, samo da ne zabin.
Fra Ivo Pavić ti isto ima darove duha svetoga, jako puno ih je ozdravilo kod njega, naravno uz milost Božju.
Lipi pozdrav i Bog te Blagoslovija,biti češ dobro.

26 svi 2013 10:18
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: