Sada je: 23 ruj 2018 12:27.

Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Ekumenizam 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: muško
Post Re: Ekumenizam
Pa valjda je Isus pod drugim ovcama mislio na pogane. Premda ce mormoni reci da se Isus pojavio njihovim precima u Americi nakon uskrsnuca.

13 ruj 2013 13:40
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

kainos je napisao/la:
Pa valjda je Isus pod drugim ovcama mislio na pogane. Premda ce mormoni reci da se Isus pojavio njihovim precima u Americi nakon uskrsnuca.

Lijepo si je uobražavati znati "što je Isus mislio" i "što je poad tim i tim htio reći".Isus danas ima tisuće svojih glasnogovornika.Neki ove druge ovce iz drugih ovčinjaka smatraju i vanzemaljskim civilizacijama koje također "treba spasiti"-ovo je inače ozbiljna teza i tumačenja nekih teologa.Što se ekumenizma tiče njega nema.Ekumenizam je jedna lažna gluma i uljudba kada se općenito poziva na mir ,suradnju ,toleranciju itd i kad to nikog ništa ne košta reći.U svakom drugom kontekstu svatko je isključiv i "moj je Bog pravi Bog a tvoj je lažan", "Isus je rekao...." " U Bibliji piše...." i tako dalje.Sve je to bolest.O tome više drugom prilikom.Hvala.

13 ruj 2013 23:45
Profil Pošalji e-mail
Administrator

kainos je napisao/la:
Pozdrav, ja sam dosao pod novim nickom, jer sam zaboravio i zaporku i email. Prijasnji nick bio je Wesley. Na zalost tema o adventistima je zakljucana, a tamo sam vec odgovarao na neka pitanja. Ne znam gdje sam ovo trebao postati, ali ako sam vec na ovom temi, samo da kazem da adventisti bas nisu veliki zagovornici ekumenizma i u tome ce ustrajati. Svako dobro zelim.

Trebao si me zatražiti novu lozinku i ja bi ti stavio....ovako baš ne prakticiramo da se ima više od jednog profila...još uvijek to možemo učiniti, te također i postove koje si do sad napisao sa ovim novim profilom, možemo prebaciti kao da si pisao sa onim prvim profilom....
Javi mi se u vezi toga....također vidjet ćemo što je sa zaključanom temom koja te zanima...

15 ruj 2013 22:40
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Za Damira admina - Problem je sto sam zaboravio i zaporku emaila kojeg bi mi vi i mogli poslati na pp, jer ga nisam koristio dugo vremena. Svidja mi se vise ovaj novi nick sa ovim avatarom. Da, sto se tice teme o adventistima, mogla bi se opet otvoriti, jer ako mogu i "Hare Krisna" moze i ta vjera, koja vjeruje u Trojstvo.

17 ruj 2013 12:57
Profil Pošalji e-mail
Administrator

---------
kainos je napisao/la:
Za Damira admina - Problem je sto sam zaboravio i zaporku emaila kojeg bi mi vi i mogli poslati na pp, jer ga nisam koristio dugo vremena. Svidja mi se vise ovaj novi nick sa ovim avatarom.

Žao mi je ali nemože ostati ovaj profil....Pravilo je na svim forumima da se nemože registrirati sa više profila, tako je i ovdje...i tome sam dosljedan. U četri i pol godine postojanja ovog foruma nisam to dopustio nikome pa ni bliskim prijateljima....

No napravio sam malu promjenu na forumu, do sada nije se moglo mijenjati zaporku (lozinku) ....no napravio sam da se to može...
Tako da ćemo te vratiti na stari profil, stavit ću ti novi mail, stavit ću ti i ovaj avatar....lozinku ćeš si moći mijenjati sam...napravit ću i ono što sam doista rijetkima dozvolio....a to je promjena imena....i postove sa ovog profila prenjet ćemo na onaj profil....
To ću sve učiniti, i ako želiš biti na forumu, možeš jedino sa starim profilom....ali sa ovim ne...Jer ja sam zato tu da se napravi sve što se može kada netko ima neki problem....a ne da se radi samovoljno a protiv pravila foruma...

Sve ostalo dalje dogovarat ćemo privatnim porukama...i kad budeš odlučio...napravit ćemo sve što sam gore rekao...

19 ruj 2013 01:44
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: