Sada je: 23 lis 2019 15:05.

Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
 Faleminderit Jezusi 
Autor/ica Poruka
VIP član
Avatar

Pridružen/a: 27 ožu 2009 19:47
Postovi: 2822
Lokacija: Tamo gdje stanuje ljubav, možeš me pronaći...
Spol: žensko
Post Faleminderit Jezusi
Faleminderit Jezusi ti je shoku im dhe vëllai <3


23 lip 2009 15:03
Profil Pošalji e-mail
VIP član
Avatar

Pridružen/a: 27 ožu 2009 19:47
Postovi: 2822
Lokacija: Tamo gdje stanuje ljubav, možeš me pronaći...
Spol: žensko
Post Re: Faleminderit Jezusi
Jezusi falenderoj për të gjitha nënat dhe baballarët të gjithë botën :isus


23 lip 2009 21:31
Profil Pošalji e-mail
VIP član
Avatar

Pridružen/a: 27 ožu 2009 19:47
Postovi: 2822
Lokacija: Tamo gdje stanuje ljubav, možeš me pronaći...
Spol: žensko
Post Re: Faleminderit Jezusi
Falenderoj ty se dashuri dhe mua se unë kam pak fëmijës tuaj


25 lip 2009 22:07
Profil Pošalji e-mail
VIP član
Avatar

Pridružen/a: 27 ožu 2009 19:47
Postovi: 2822
Lokacija: Tamo gdje stanuje ljubav, možeš me pronaći...
Spol: žensko
Post Re: Faleminderit Jezusi
Jezusi faleminderit atë që keni krijuar tani kështu i habitshëm.
atë që e keni dërguar, Engjëjt për të parë me mua.
i vogël Tereza që mban mua dhe se ajo ndjek kohë që do të vijnë tek ju.


26 lip 2009 11:50
Profil Pošalji e-mail
VIP član
Avatar

Pridružen/a: 27 ožu 2009 19:47
Postovi: 2822
Lokacija: Tamo gdje stanuje ljubav, možeš me pronaći...
Spol: žensko
Post Re: Faleminderit Jezusi
Faleminderit Jezusi jeni fuqinë timeshpresë dhe dashuri...


16 kol 2009 23:01
Profil Pošalji e-mail
VIP član
Avatar

Pridružen/a: 27 ožu 2009 19:47
Postovi: 2822
Lokacija: Tamo gdje stanuje ljubav, možeš me pronaći...
Spol: žensko
Post Re: Faleminderit Jezusi
...për ju janë të jetës sime


19 kol 2009 00:11
Profil Pošalji e-mail
VIP član
Avatar

Pridružen/a: 27 ožu 2009 19:47
Postovi: 2822
Lokacija: Tamo gdje stanuje ljubav, možeš me pronaći...
Spol: žensko
---------
Post Re: Faleminderit Jezusi
Faleminderit Jezus për dashurinë tënde <3


23 kol 2010 11:43
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
cron