Sada je: 19 stu 2018 20:12.

Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
 Gdje su završila fizička tijela Isusa i Marije? 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: muško
Post Re: Gdje su završila fizička tijela Isusa i Marije?
Ajde ti odi onda sa ovoga foruma jer mi koji smo vjernici smo jadnici, a ti si faca.
A ovo je vjernički forum pa si ti višak a ne ja.
Ja ako i jesam ljigav ko lignja, samo se pitam otkud to znaš kad me neznaš ili misliš da nekoga zbog 5,6 postova poznaješ?
Jadničak mali.
Svako se stablo po plodovima poznaje. Koji su tvoji plodovi?
Ah da korov nema plodova, ono se širi dok ne bude počupano i spaljeno u ognju.

Dajem ti odgovore ali ti si slijep i srca kruta pa nemožeš to prihvatiti.
Ti se možeš meni smijat ali poanta je ko bude se zadnji smijao.
Ima priča o vjeri.
Ide ovako.
Imaš izbor biti vjernik ili nevjernik.
Ako si vjernik i nakon smrti nema ničega, nikom niš jel tako?
Ako si nevjernik i nakon smrti nema ništa, opet nikom ništa.
U oba slučaja ćorak.
E sad, ako si vjernik pa nakon smrti ima života i ideš u raj po zaslugama i božjem milosrđu, osvojio si jack pot.
No, ako si nevjernik, a nakon smrti spoznaš istinu da ima Boga a ti si se ponašao ko da ga nema, onda budeš proklet.
Sam si si izabrao.
Razmisli.

Ako rad ničega drugoga onda radi toga da ne budeš proklet vrati se na pravio put.
Vrati se tamo gdje pripadaš.

27 lis 2014 14:26
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Osim Marije, Biblija spominje da je Bog »uznio« Henoka i Iliju na nebo (Postanak 5,24; 2. Kraljeva 2,11).

27 lis 2014 14:28
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Aha-ti smatraš jado jedan da je tvoja vjera zatvorena zajednica kojoj je svejedno hoće li tko ući u nju ili ne? Nisi ti nikakav vjernik niti si Isusov sljedbenik. Običan si Farizej. Ne daješ odgovore nego se s parolama pokušavaš nametnuti ko neka faca. Pokušavaš vjernike utrpati u bezumno stado koji ništa ne pitaju nego samo slijede ovozemnog pastira sumnjive vejreodostojnosti. Ako nisam vjernik-kako ću postati ako ne pitam vjernike pitanja koja me zanimaju? Kako ću ući u nešto ako mi je to u startu smiješno i nerazumno i nerazumljivo? Idi ti u svoj kut i obavljaj svoje rituale i nadaj se putu u vječnost. Ja putujem na bitno drugačiji način u istom smjeru kud bi i ti htio, ali sumnjam da ćeš tako i stići.
I nije rečeno : "Po plodovima njihovim ćete ih poznati"
Rečeno je: "Po djelima njihovim ćete ih prepoznati"

Plodovi mogu biti stečeni i zločinom, nepravdom, lažima i obmanom. A djela mogu biti samo dobra ili loša. Dakle brate-"Po djelima njihovim ćete ih prepoznati"

27 lis 2014 15:24
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Mt. 7,16 Po njihovim ćete plodovima ih prepoznati. Bere li se sa trnja grožđe ili sa drače smokve.

Nisam ja savršen. Imam sto mana. Štogod da napišem ne da ti to odbaciš. Ti to popljuješ. Ja po tebi ne pljujem.

Kreni na vjeronauk. Tamo svećenika pitaj.
Već sam ti knjigu preporučao da pročitaš pa ništa.

27 lis 2014 23:27
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Ti vjeruješ da će mi vjeroučitelj dati odgovore na moja pitanja?

28 lis 2014 10:24
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Dao sam ti ja odgovore pa nisi zadovoljan.
Kreni sa jednostavnijim pitanjima.
Pročitaj neke knjige o vjeri pa možda sam dođeš do odgovora.
Vjera nije politička stranka. Da ti iznesem sažetak programa pa ti pristupiš ili ne.
Ti se upravo tako prema vjeri odnosiš. Bio si nešto, sada više nisi, a opet bi htio biti nešto jer bez toga vidiš da ti nešto fali.

Evo kreni do Verbuma i nabavi si ove dvije dobre knjige o vjeri:

Ne velim da u te 2 knjige budeš našao odgovore, ali možda nađeš neka druga pitanja i odgovore na njih koja će ti pobliže približiti ono što tražiš.

28 lis 2014 11:36
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Papir svašta trpi. I Mein Kampf je napisan na papiru i ne znači da je ispravan. Ja tražim odgovore u srcima a ne na nekom papiru. Ono što je meni ispravno prema mojoj savjesti i razumu-to mogu prihvatiti. A očito se s tobom ne može diskutirati prema savjesti i razumu nego samo po onom što je napisano. A uistinu je svašta napisano o Bogu u zadnjih 3ooo godina koliko sežu kvalitetnije sačuvani zapisi. Mene nije briga što piše negdje. Ne želim s tim gubiti vrijeme. Tražim Boga u srcu-i tvojem i mojem. I ako mi ne možeš dati suvislo artikuliran odgovor iz tvoje savjesti bolje me se mani. Tako nitko i ne diskutira na ovom pustom forumu osim nas troje-četvero. A očito ti si na nekom drugom duhovnom nivou nego što sam ja-pa je to uglavnom diskusija gluhog i šumastog. Da je Isus tako poput tebe propagirao svoj nauk danas ne bi ni bilo spomena o Njemu. Zato ti šaljem mah-mah i mani me se ako ne misliš doći na moj nivo-bez obzira je li se za to trebaš popeti ili spustiti. OK?

29 lis 2014 16:16
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Ispada da tvoj razum, savjest i mišljenje je etalon za ispravnost i sve van tih okvira je nešto bezveze i netočno. Na papiru je puno toga mudrog zapisano ali ti si kampanjac i lijenčina pa ne želiš čitati. Želiš odgovore na gotovo a znaš da to nije tako. Ne misliš da bi bilo dobro malo se i potrudit. Pa nisu fašisti i bolesnici pisali knjige koje sam ti naveo??

30 lis 2014 22:19
Profil Pošalji e-mail
Administrator

ZNAŠ homovulgaris… .INTERESANTAN SI TI LIK ! Prvo kažeš u početnom postu.."nema vrijeđanja !" A onda izvrijeđaš mi vjeru, pojam vjere… i sve što nam je Sveto… a također izvrijeđao si mi i forumaše…
Znaš li zašto se to uspjelo dogoditi ?! NISI do sada naišao na mene na forumu…!!! .nažalost… nije me bilo neko vrijeme…

Slušaj ti mene sada… ovaj forum napravio sam ja… .da bi bio u službi vjere i vjeroučenja, d bi se ljudi nadahnjivali duhovnim tekstovima… .učili o vjeri… da bi se molilo za druge… i da bi se vjernici družili i pričali o vjeri…

Ti misliš da si ti novost ovdje. Ti nisi došao po odgovore…JA TEBE POZNAJEM ! Provokatora poput tebe već je bilo dosta puta na ovom forumu… VIŠE IH NEMA ! ZAR misliš onda da ću i tebi dozvoliti ovo !?

Mogu ja tebe odmah blokati… i problem riješen. No neću odmah. Moram prvo pregledati što si sve pisao po forumu. A onda ću odlučiti.
Ako se savladaš i počneš se kulturno i sa uvažavanjem javljati na forumu… možda i ostaneš… ali ja znam da je tvoja misija unesti zbrku… jer si i sam zbrkan… i tako dok traje..i dok te neki admin ne ukloni sa svog foruma… .a onda u potragu za drugim. Isto si do sada radio i na drugim forumima.....potjeran si i sad si ovdje došao… !

Uh joj….trebao si poslušati savjet.….jer definitivno si na krivom forumu !

NE ŽELIM više vidjeti ni jednu uvredu na forumu !!!!

31 lis 2014 06:58
Profil Pošalji e-mail
Administrator

---------
Vidim sad da pričaš o nekom svom nivou…i da si uzeo si pravo nekome određivati da te se kloni.… pff

Tvoj nivo ja osjetim kao čistu NULU..! ne određuju tvoje riječi tvoj duhovni nivo… jer ozračje kojim 'zračiš'… sasvim dovoljno govori o tvom nivou… .ALI kako ti rekoh… POZNAM te… a ti si misli što sam htio reći time !

Na ovom forumu nikome nećeš ti reći da se kloni sa neke teme… ! Već ću ja u datom trenutku to tebi reći… !!!

31 lis 2014 07:07
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: