Sada je: 19 srp 2018 07:58.

Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
 Gdje su završila fizička tijela Isusa i Marije? 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: muško
Post Re: Gdje su završila fizička tijela Isusa i Marije?
Gospodo admini-a da vi pokušate dati odgovor na koje moje pitanje? Provokatora je bilo. A je li itko dobio kakav odgovor? Onak iskreno-probao sam isprovocirati odgovor koji uistinu ne znam. No ovdje ima samo grupnog alelujanja i svako kritičko promišljanje i diskusija o njemu je zabranjeno. Slobodno me blokiraj-i tak ovdje samo gubim vrijeme.

31 lis 2014 09:32
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

U tišini je odgovor koji tražiš :bighug

31 lis 2014 09:46
Profil Pošalji e-mail Web stranica
Reg. korisnik

I nalazim odgovore u tišini u razgovoru sa Stvoriteljem.

Za Damira:

A ovaj forum je i tako siromašan jer se tu nema s kim argumentirano diskutirati. Od kad sam ovdje postavio sam više postova nego li svi ostali na svim temama u ovoj godini. Vidim da tu uistinu ne mogu naći nijedan odgovor. Mogu samo zborno pohvaljivati crkvene dogme koje su meni osobno smiješne, i zborno pisati stihove molitveni pjesmica-kako ih ja doživljavam. A to nije moj stil ni moj način duhovnosti. Kad iznesem svoj stav i naglasim da je to moje osobno mišljenje onda se to naziva uvredama i prijeti mi se izbacivanjem. Krasno. Po čemu je ovaj forum bolji od Islamske Države koja harači po Arapskom svijetu? Oni režu glave onima koji drugačije misle i usude se to i reći. Ovdje srećom doslovce ne režu glave, ali virtualno režu. Diskusija u kojoj se ne hvali nepogrešivost ljudi koji vode Crkvu je ovdje uvreda. Diskusija o dogmama koje će prije ili poslije biti ionako ukinute kao besmislene-isto uvreda. To što me ne može razuvjeriti neka-za mene-besmislena djetinjasta praznovjerica-isto uvreda. S kim to mogu diskutirati o stvarima koje su meni praznovjerje? Kako će itko ikoga pametnog privući k sebi ako nije spreman odgovarati i na najblesavija pitanja. Je li odgovor "Traži pa ćeš naći" odgovor? Tražim, pitam i onda me se tjera jer se usuđujem pitati pitanja koja za sada nemaju suvisli odgovor-osim da je riječ o besmislici. Ti me poznaš? I misliš da me je to dojmilo. Da si mi prvi susjed ne bi me zabrinulo. Možemo i osobno na neko piće ( sok, kavu) da se i upoznamo osobno i pogledamo u oči jedan drugom. Nisam agresivan-ne boj se. Samo želim diskutirati a da me se ne zamajava sa floskulama bez glave i repa. Razumiješ me. I ne boj se-ni meni se ne gubi previše vrijeme sa provociranjem da dobijem iz nečijeg srca odgovor. A dobijam samo citate iz Biblije koji su meni jako besmisleni ako ih bukvalno tumačimo. A baš mi ih se bukvalno i prezentira.

Eto-ovaj moj post opet vrvi od uvreda. I slobodno me baniraj i izbaci s foruma. Dokaži kliko si močan i velik.

BTB

31 lis 2014 12:54
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Kao prvo… ovdje nisu gospoda admini… admin je samo jedan, moja malenkost… ostalo su moderatori… i počasni članovi…

Kao drugo, pristup ti ke drzak.… prilaziš na provokativni način… .baš gledam reakcije ostalih… prvo su te svi lijepo prihvatili i rekli kako razmišljaju… a na kraju… uspio si i njih isprovocirati… .i unesti nemir… .a onda si još daješ za pravo da nekome kažeš da se odmakne… na što nemaš nikakvo pravo ovdje… !!!
Provociraš vjernike na vrlo drski način… a onda se čudiš kako admin reagira !?
Došao si ovdje kao neki "đek"… .sa stavom ego/veličine… .a onda sa tim nabrijanim egom… u****o tražiš odgovore.?! Ja znam da ti ne tražiš odgovore… .cilj ti je apsolutno podcjenjivačko provociranje… .jer da tražiš odgovore…… shvatio bi da su ti ljudi dali određene odgovore… .onako kako vjernici znaju…… .imajući u vidu onu Božju… "slušat će a neće čuti… .vidjet će a neće vidjeti"… .e to se i tebe tiče… i da ti neznam tko i šta kaže… .ti ćeš u****o i u****o cviliti… "joooću odgovore !!!!… "… ..no šta ti želiš od ovih ljudi ?!….pa nisu oni bogovi da ti daju odgovore !!!.… .zanju ovi vjernici jako dobro tko daje odgovore…..isti Onaj od kojeg su i oni dobili.… .no i Isus je znao kada mu prilaze provokatori… .i nije im priuštio odgovora… .jer je znao koje su im namjere…

A sad da ti kažem u vezi poznavanja tebe… .vidiš… .govoriš mi o svom nekom nivou… a nisi shvatio što sam izrekao… .niti što osjećam… .jer poznavanje se nije odnosilo na tebe fizički… .nego duhovno… ! A što se tiče toga da nećeš biti agresivan i da se ne bojim… .ne brini… .ne zabrinjava me tvoja agresivnost… .vrlo sam fizički sposoban… .i radim na osiguranju ljudi i objekata… .i pripadnik ratne komando jedinice za posebne namjene… .tako da mi je smješno što pišeš… .možeš me i doći upoznati jer sam skoro svaki dan tamo sa braniteljima u Savskoj.…

Do tada… .slušaj me… .ili smiri strasti i ne uzvisuj mi se tu nad drugima… .ili se makni sa ovog foruma… .ili ću te ja maknuti !!! Ovaj forum vlasništvo je moje malenkosti… ali i onih koji su ovome forumu dali dušu… .bez njih ovaj forum nebi bio to što je… bez obzira šta ti trabunjao o forumu… žžpostoji razlog zašto više ljudi ne pišu ovdje… .a razlog je FACEBOOK… većina je aktivna na facebooku… .kao i ja sam…
Stoga… neću ti dozvoliti da ikog ovdje vrijeđaš!!!… .zbog takvih kao ti ja moram povisivati ton ovdje… a to ne želim…

Da osjećaš ljude kao što ja osjećam… .shvatio bi da sam osoba sa kojom nema "šale" u ovakvim slučajevima… .!!!

I za kraju… ..znaj da su vjernici Duhom Svetim nadahnuti i vođeni…… bez Njega nebi znali kako biti vjernik… od Njega su odgovore po molitvi dobijali… ..te odgovore može dobiti samo onaj koji iskreno zavapi odgovore… ..a ti provociraš sa odgovorima… .zar misliš podcjenjivati Stvoritelja takvim stavom… ..a tko si zapravo ti ?!… .pred Bogom običan beznačajan crv kao i ja sam… ..danas si tu… sutra si već prah… ..zato ne oholi se ovdje jer nisi sviestan što radiš sebi… .a i drugima kada ih pomučuješ…
I znaj… .u vezi Duha Svetoga… .Gospodin je rekao… ..sve će vam biti oprošteno… .ali hula protiv Duha Svetoga… .nikada neće !!! Zato pazi kako pričaš protiv onih koje je On nadahnuo !!!

Ja sam te mogao maknuti već… no nisam… ja znam razloge… ! Ali pazi kako se ovdje ponašaš… .nisi u svojoj kući !!! Želim ovdje apsolutnu kulturu i bez provociranja ! Što god ti kažeš d ne provociraš… .ništa ne znači… .jer svi vid i oskete što radiš i pišeš… i sa kakavom si namjerom ovdje… !!!

Nemoj da te više upozoravam… .!!! Još moram pregledati šta si sve radio po forumu… !

31 lis 2014 15:23
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Imaš pravo-ti si ovdje gazda. No moram te ispraviti. Tvrdio sam da sam ja na jednom duhovnom nivou, a ti i tebi slični na drugom. I to stoji. I ako se ne varam zaključio sam da ne možemo diskutirati jer se jedno od nas mora spustiti na nivo drugoga bez da sam napomenuo tko je taj koji se mora spustiti i tko je taj na nižem nivou. Prihvaćam da sam možda i ja taj makar ne mislim tako dok mi se to ne pokaže i dokaže argumentima. No način diskusije koji je ovdje je meni neprihvatljiv jer ga smatram previše nebuloznim-zamagljenim. Religija-ne samo krščanstvo ili katoličanstvo unutar njega je po mojem mišljenju postala sredstvo za zgrtanje novca dužnosnika i zamagljivanje duhovnog besmslenim dogmama koje imaju samo za cilj plašenje vjerničke populacije i manipulacija njome. Jednako tako i ti i tvoji istomišljenici idete u ove prosvjede u ime hrvatstva jer je za vas bilo koja vlast neprihvatljiva ako nije blagoslovljena od Crkve i ne vodi ju HDZ. Doveli ste pred nešto godina Sanadera na vlast sličnim akcijama i sad dovodite i Karamarka. Nije li to malo licemjerno? Opet ponavljam-to je moj osobni stav o kojem sam spreman diskutirati. I vjeruj mi da nakon naše prepiske odlazim s ovog TVOG sumornog ( tako ga doživljavam) foruma bez obzira izbacio me ti ili ne. Meni ovo uistinu nema smisla. No jedna stvar me veseli-TVOJ forum egzistira jako dugo i nema baš previše aktivnih sudionika. A to znači da religijski fundamentalizam među obrazovanom populacijom baš i nema neko uporište. Smatram da je religija tipa kojeg vi ovdje prakticirate potrebna u društvu. Ne mogu svi shvatiti nešto drugo, a bez zakona društvo ode u propast. No ovo sad je prešlo svaku mjeru. Možda se varam, ali imam dojam da je ova akcija s braniteljima vođena u generalštabu gdje je politički vođa kard. Bozanić, "ratni vođa" gosp. Karamarko, a branitelji su samo dobili ulogu Crnokošuljaša koji su marširali 30-tih na Rim. Opet velim-možda griješim, no sve mi govori da sam u pravu.

Malo sam skrenuo s teme, ali ti si me povukao za pero svojim pisanjem da si aktivan u braniteljskom prosvjedu koji ja apsolutno ne odobravam zbog tajminga i načina na koji je provodi.

Oprosti na ovako otvorenom izražaju, no ja drugačije ne znam. Sad me slobodno izbaci ako ti je to baš tolika želja. Meni je svejedno.

31 lis 2014 16:24
Profil Pošalji e-mail
Administrator

HALOO....TKO SI TI DA VRIJEĐAŠ BRANITELJE ?!?!?

U pravilima foruma naveo sam da na forumu nema politike....NIKADA !...iako sam i sam član jedne stranke...i to nije na tvoju žalost hdz kojeg ne podržavam...
No bez obzira na sve...ovo je isključivo vjerski forum...posvećen je Slavi Božjoj...a ne provokatorima nadahnutim zlome...!
I ovdje neće biti politike...neće biti niti vrijeđanja svete nam vjere...a bome...nećeš vrijeđati ni branitelje...one koji su davali živote za ovu zemlju !

Ti si jadnik...i nebi želio biti u tvojoj koži kada jednom dođeš pred sud Božji....stoga se nadam da ćeš naći put ka obračenju....i da ćeš shvatiti što činiš i što si činio....!

A ostala tvoja zvrdanja i nezadovoljstva me se uopće ne tiću...to je tvoj problem...! Došao si sav provokativan...i kao takav unosiš pomutnju među ljude....baš kako i čine oni koje šalje zlo...

NARAVNO...sada si prešao sve mjere.....i došao je trenutak da te se makne sa ovoga foruma !!!!

EDIT:...hmm...interesantno...služiš se mailom maloljetne djevojčice iz V.Gorice...ili se ona služi tvojim ?!

31 lis 2014 16:54
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

---------
Homovulgaris , pročitaj katekizam svašta ćeš naučit.
Kad je Isus uskrsnuo više nije imao ono staro tijelo koje mi ljudi imamo, a koje je i On imao dok je hodao Zemljom, već novo produhovljeno-preobraženo tijelo koje ćemo i mi ljudi imati.

Iz Biblije:
Luka 24,28.32
Kad se približiše selu kamo su išli, On se pričini kao da ide dalje.Oni navališe molbom:Ostani s nama, jer je predvečerje, dan se već nagnuo! I uđe da ostane s njima.Dok je bio s njima za stolom,uze kruh, izreče slavu i hvalu,razlomi ga pa im ga davaše.Njima se otvoriše oči i prepoznaše ga.Ali on iščeznu ispred njh!Zatim jedan drugome rekoše: Zar nam nije srce gorjelo u nama dok nam je putem govorio,dok nam je tumačio Pisma!
Vidiš, nisu ga odmah prepoznali, a hodao sa njima i učio ih 3 g., kao i Marija kad je razgovarala sa Njim kod groba.

12 sij 2015 22:08
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: