Sada je: 23 srp 2019 04:51.

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
 Hvaljen Isus i Marija i pozdrav svima 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: muško
Post Hvaljen Isus i Marija i pozdrav svima
Poz svima kako sam rekao prije par dana trebao sam ići u Četvrtak u Tabor kod Fra Linića , ali kako kazu covjek snuje a Bog odredjuje njegov put.
Umjesto na put ja u bolnicu na operaciju Žućnog kamenca uz jake bolove doktor kaze ziva glava moglo je biti puno goree.
A Bogu Hvala na tome vjerovatno me je on i spasio jer je moglo biti kobno.
Žao mi je što Vam ne mogu ispričati svoje doživljaje jer sam obećao , ali valjda je tako moralo biti i Bogu Hvala na tome.
Idemo dalje biti će bolje.

05 svi 2013 20:35
Profil Pošalji e-mail
Global Moderator

Spol: žensko
Post Re: Hvaljen Isus i Marija i pozdrav svima
Dobra večer Terza :) žao mi je što nisi uspjeo poći na duhovnu obnovu i što si bio završio u bolnici ali hvala dragome Bogu što si dobro, drago mi je zbog toga. Bit će opet prilike, sigurna sam...ja ću se moliti Bogu da odem tamo gdje sam već najavila na Duh.obnovu pa ću ako Bog da ispričati svoje doživljaje. No ko zna, može se i meni dosta toga poremetiti..Drž se i čuvaj se <angelpray> ...Lijep pozdrav tebi i ženi :love:

05 svi 2013 20:55
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: žensko
---------
Post Re: Hvaljen Isus i Marija i pozdrav svima
Pozdrav Terza! :bighug Samo dragi Bog zna zašto si završio u bolnici, ali kao što kaže Irien bit će prilike.Ja sam dvaput isplanirala put u Međugorje, po dva mjeseca unaprijed i ništa od toga: nisam bila pozvana.Kad sam već bila odustala pita me prijateljica bili išla, tri dana prije, u trenu sam bila spremna.Čim smo sjeli u autobus kaže nam časna sestra: nemojte mislit da ste bez razloga ovdje:Majka vas poziva! Mi planiramo ali je volja Božja drukčija! Želim ti brz oporavak i molit ću se za tebe ande moli_1

05 svi 2013 21:49
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: