Sada je: 22 srp 2018 18:21.

Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
 Idi i propovjedaj što sam ti učinio u svojoj milosti 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: muško
Post Idi i propovjedaj što sam ti učinio u svojoj milosti
Zovem se Ivan Gabrić živim u V.Gorici imam još malo 60 godina.Želio bih posvjedočiti kako sam ozdravio .Pred korizmu 2010 god. mi je u snu reklo da ću umrijeti i taj čas sam se probudio, bilo me strah nakon nekog vremena i razmišljanja sam sebi kažem da svatko ko se rodio će i umrjeti.Nisam dugo moga zaspati i negdje pred jutro sam zaspao da bi mi opet drugi sasvim drugi umirujući glas pitao ko se javlja za pregled crijeva i u snu sam rekao da se javljam.Tad još nisam imao nikakvih problema sa probavom tek nakon dva mjeseca počeli su problemi i u petom mjesecu sam otišao na kolonoskopiju gdje su mi rekli da imam tumor i da moram na operaciju.Odstranili su mi 25cm debelog crijeva i poslje operacije kad sam izlazio sa intezivne sanjam da me anđel ljubi.Sve je dobro prošlo poslje operacije i nakon mjesec dana počinju kemo terapije koje su bile jako mučne.Na kemo sam išao pet dana pa pauza tri tjedna.Na samom početku kemo (prve četri bilo je podnošljivo ali kad je došao petak i peta bilo mi je jako loše.Nazovem suprugu koja je medicinska sestra u jednoj bolnici i kažem joj da mi je loše i da neću ići na kemo na Rebro,ona je poživčanila i rekla mi je da moram da će ona zvati doktora.Rekla mi je lezi i odmori se malo pa ću te zvati.U tom trenutku sam rekao Bože moj prihvaćam smrt da se više ne mučim i daj da umrem.Legao sam u trenerki na krevet i stavio ruke na prsi te zadrjemao i u snu vidim tri bjela duha na sebi i jednog crnog na sredini prsišta.U jednom trenutku dolazi prozirna ruka i uzima tog crnog a ja u snu sam sebi govorim da sam zdrav.Nakon toga me zvala supruga i rekla da je dogovorila s dr.Šeremetom da mi da duplu dozu protiv mučnine.Otišao sam i primio petu kemo u tjednu inače prvu od šest.Kad sam se vratio uzeo sam križ,svjeću i Bibliju te klekao i molio da mi Bog objavi značenja tog sna.Inače molim u Duhu i živim vjeru.Nakon molitve otvorim Bibliju i čitam "Vidio sam suze tvoje i molitve braće tvoje sve sam tvoje grijehe raspršio kao tminu život sam ti produžio 15 godina.Idi i propovjedaj što sam ti učinio u milosti svojoj.Nastavio sam ići na kemo ali nisam išao do kraja.Sve je bilo dobro do prošle godine do osmog mjeseca kad mi je u snu reklo da ću ići na još jedu tešku operaciju,tad nisam znao o čemu se radi da bi mi 30.10.12 rekli da je rak se pojavio na jetri.Poslje mi je rekao onkolog da se hoće vratiti na jetri ako uđe u limfne čvorove i tako je i bilo.24.1.13 završio sam na drugoj operaciji koja je prošla jako dobro da bih nako šest dana išao doma.Prije operacije sam se molio i opet otvorim Bibliu i 27 Psalam U Božijoj blizini nema straha.A poslje operacije 30Psalam Zahvala za spas od smrti i Kad sam došao doma Evanđelje Ivan 5 Ozdravljenje dugogodišnjeg bolesnika.Kad sam došao doma poslje druge operacije sanjam da se molim i to Vjerovanje,Očenaš,Zdravo Marija i Slava Ocu.I kao da znam da će me bolest opet napadati ali da ću je pobjediti.U snu mi dolazi Sotona koja me želi odvesti u podzemlje ali ne može doći do mene jer sam zaštićen u koljevki i obasjan svetlošću.U snu govorim odlazi sotono ali ne reagira dok nisam rekao u ime ISUSA odlazi sotono!tada je otišao ali opet pokušava i vidim ga kako ide pred menom i spušta se u podzemlju te tri puta plešće sa rukama.Da bih na kraju ove godine početkom sanjao da sam pred crkvom i da po mene dolazi Djevica Marija i vodi me kroz uska vrata Isusu ona pada prednjim skupa samnom te me dovodi i ona nestaje a ja ostajem sam sa Isusom gdje ga Blagosivljem i spustene glave i na koljenima .Oni mi govori "Ja sam te ozdravio".I evo hvala Bogu Ocu i Duhu Svetomu i Isusu Kristu živim voljom Božijom.Kad idem na kontrole sugerirao mi liječnik koji me operirao da odem kod onkologa na pregled onda sam mu rekao da mi je Isus rekao da me ozdravio samo je zašutio.Zaboravio sam skoro napisati da su me zvali da dođem na kemo poslje druge operacije ali sam se zahvalio i rekao da neću doći.
Bog vas Blagoslovio.
Ivan.

21 ožu 2014 00:18
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
Post Re: Idi i propovjedaj što sam ti učinio u svojoj milosti
Hvala Navi na ovom nadahnjujućem svjedočanstvu smjesko moli

21 ožu 2014 10:30
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: žensko
Divno svjedočanstvo <angel1> Hvala vam što ste ga podijelili s nama. :littleangel

21 ožu 2014 11:56
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: žensko
---------
Divno! Hvala što si svoje svjedočanstvo podijelio s nama
BtB
:bighug

24 ožu 2014 13:22
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ]