Sada je: 18 lip 2019 13:56.

Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Info.. 
Autor/ica Poruka
Gost

Citiraj (i odgovori)
Post Info..
Bok ;-)..
Po prvi put da sam u Google naletjela na neki forum, na kojem takodjer i ja imam napravljen forum ;-), i to bas ovaj o Isusu, hm..
Budem se regala ovih dana, cim sredim neke stvari na svom, nego.. zanima me, ako mi mozete odgovorit, kako da stavim logo na Naslovnicu svog foruma, jer vidim da ste vi uspjeli ;-), i jos nesto, zanima me, koja je ovo tema;-)style, koju ste izabrali za look foruma..
Inace, ako niste znali, na forum mozete ulazit preko mobitela ;-), da, da ;-), samo trebate skinut browser Opera mini 4.2 a to downloadate sa operamini.com evo, ja upravo tipkam sa mobitela ;-).. Eto, to je sve sto sam htjela reci, navratim, lijep pozdrav svima ;-), JESUS LOVES YOU,, By: Puma_

05 pro 2009 08:12
Administrator

Spol: muško
Citiraj (i odgovori)
Post Re: Info..
Puma_ je napisao/la:
Bok ;-)..
Po prvi put da sam u Google naletjela na neki forum, na kojem takodjer i ja imam napravljen forum ;-), i to bas ovaj o Isusu, hm..
Budem se regala ovih dana, cim sredim neke stvari na svom, nego.. zanima me, ako mi mozete odgovorit, kako da stavim logo na Naslovnicu svog foruma, jer vidim da ste vi uspjeli ;-), i jos nesto, zanima me, koja je ovo tema;-)style, koju ste izabrali za look foruma..
Inace, ako niste znali, na forum mozete ulazit preko mobitela ;-), da, da ;-), samo trebate skinut browser Opera mini 4.2 a to downloadate sa operamini.com evo, ja upravo tipkam sa mobitela ;-).. Eto, to je sve sto sam htjela reci, navratim, lijep pozdrav svima ;-), JESUS LOVES YOU,, By: Puma_

Puma, drago mi je da si nam se javila...:)
Osobno znam da se može preko mobitela ulaziti, i ja sam koji put ušao m0bitelom na forum.. :happy: ......a ovo drugo, sad napamet neznam kako se zove styal koji sam stavio za ovaj forum, morao bi pogledati u administraciji.....tamo u opcijama za forum možeš izabrati styal koji želiš, pa tako i ovaj i promjeniti izgled foruma....
Što se tiće loga....hmm...tu sam se i ja malo više mučio ali uspio sam, naime, možda si vidjela da u administraciji postoji opcija za mjenjanje loga.....i tu se može promjeniti logo, no problem mi je nastajao što mi ta opcija nije htjela prihvatiti razne linkove sa uploadera od slike loga koji sam htio staviti....ali otkrio sam na kraju koji uploader mora biti i koji link...
No ako te zanimaju detalji, to kada se regaš, pisat ću ti na pvt poruku....
Božji blagoslov

05 pro 2009 10:45
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Citiraj (i odgovori)
Tudi meni je izgled (ti imenuješ to logo, če sem prav razumela) izredno všeč in nič ne pretiravam, če rečem, da tako lepega izgleda foruma po obliki, kot tudi duhovno bogatega sporočila, ki ga nosi, še nisem srečala.
Vidi se, da si ga pripravljal z veliko ljubeznijo.
Damir najiskrenejše čestitke in Bog te blagoslovi!slika

05 pro 2009 11:12
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Citiraj (i odgovori)
Hvala ti Marta, radio sam po svojoj inspiraciji...:)

05 pro 2009 12:07
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Citiraj (i odgovori)
Post Re: How do I make my iPhone 3G vibrate onscreen?
Tygiers je napisao/la:
I know how to put photos from my mac to my iphone, but can i do it the other way around? I want to put the photos i took with my iphones camera on to my computer.

06 pro 2009 14:02
Profil Pošalji e-mail
Administrator

---------
Citiraj (i odgovori)
Post Re: How do I make my iPhone 3G vibrate onscreen?
As I said earlier....

DamirZg1 je napisao/la:
Tygiers je napisao/la:
I know how to put photos from my mac to my iphone, but can i do it the other way around? I want to put the photos i took with my iphones camera on to my computer.

_______

05 sij 2010 04:38
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Možeš započinjati nove teme.
Možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: