Sada je: 18 tra 2014 17:53.

Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Isusove poruke o biču 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: žensko
Post Re: Isusove poruke o biču
Subota, 4. listopada 1997.

Isus Krist ti diktira: Blagoslivljam te. Dijete, ove poruke su za Moje svećenike ma tko oni bili. Stoga nemoj biti iznenađena što toliko o njima govorim. Želim uništiti Slobodno zidarstvo u Mojoj Crkvi.

Sotona joj je sramotno zaprijetio, ali ona će pobijediti. Nju štiti Marija, i izdržati će usprkos sili slobodno zidarskog pus­tošenja.

Vidi, dolazim i ulazim u svoju Crkvu; kao što sam nekad rastjerao trgovce ispred hrama, sada ponovo dolazim s bičem da bih rastjerao one koji mi ne pripadaju.

Gle, osvojit ću srce Crkve i prokazati

prevarante. Oni više neće nanositi sramotu mojoj Slavi. Neću ih više trpjeti. Uklonit ću ih s njihova trona i nikad više neće tamo naći mjesto.

Ponovo ću doći s vojskom malenih i iznova posvetiti i očis­titi unutrašnjost moje Crkve. Odlučio sam opet ju obnoviti.

Tada će pohlepni, koji su Mi se usprotivili, promatrati svoja nedjela u krilu tame koju su sami izabrali. Ne želim ih više u Crkvi. Neka se pokaju ako Mi se žele vratiti, a ne da Me tako javno i bez grižnje savjesti sramote....

Dijete, mnogobrojni su primjeri onih duša koje Me očito ra­njavaju u krilu Moje Crkve. Idi tamo kuda te šaljem, i uspostavi istinu. Ne kažem da ćeš uvijek postići cilj, ali bar će se osvrnuti na Mene, i proraditi će im savjest.

Blagoslivljam te, idi!

Isus Krist

Subota, 4. listopada 1997.

Isus Krist mi diktira: Blagoslivljam te.

Demon je opasan kad se radi o zavođenju masa. Pokušava ismijati Moj nauk, izokreće ga, mijenja, samo da bi ga lakše uništio.

Nakon zadnjeg Koncila đavao je odlučio zaposjesti mnoge moje svećenike.

Upravo se sprema to i ostvariti. Crkva, koja je i tako oslab­ljena nedostatkom ljubavi, pri tome može ohladnjeti i umrije­ti...

Svećenici, preobučeni slobodni zidari, pokušavaju lažnim i prijet­vornim riječima rastjerati Ostatak moje vjerne pastve. To im neće uspjeti: Marija je sabrala grupu Božje djece, koja će polju­ljati neprijatelja i pobijediti ga.

Dijete, vidjela si snagu svjetskog dana mladih: To je kolijevka moje nove Crkve - tamo spadaš zajedno sa svim onim ma­lim prorocima koje šaljem u svijet. Zajedno ćete se boriti, nano­vo graditi i moliti. Tada ćete se svi skupiti u podnožje mog ne­beskog Oltara, blagosloviti ću vas, i pritisnuti na Srce.

Već se podižu djeca koja nose znak križa i zauzimaju svoje mjesto u Marijinoj vojsci.

Bit će mnogobrojni i čisti, oni će rastjerati porok koji je obu­zeo moju Crkvu.

Ustanite, djeco, vaš Bog vas čeka, suprotstavite se sotoni. Za oružje dat će vam Bog ljubav i obilje nježnosti koja izlazi iz njegovog Srca - dat će vam istinu, mudrost i hrabrost. Srušit ćete zlo s trona, obećavam vam. Sakupit ću vas i poslati u bor­bu.

Vidi, konačno puca dan, dan kojeg je Bog tako dugo čekao, dan kad će njegov neprijatelj biti poražen.

Samo hrabrosti, mala četo; tvoj Bog dolazi da ti da snagu za pobjedu i život. Ti ćeš biti predvodnica mira i radosti Novog Svijeta koji se nazire.

Dođi malo dijete koje posebno blagoslivljam, vodi Moje malene Mojom nježnosti - tamo, u krilu Mog Srca bit ćete naj­jači. A sad idi, blagoslivljam te!

Isus Krist

Nedjelja, 5. listopada 1997.

Isus Krist mi diktira: Blagoslivljam te, dijete, pusti da ti povi­jerim svoju bol zbog mnogih duša koje me ranjavaju.... Tako ih je mnogo...

Svuda gdje je novac, prijeti opasnost. Tamo gdje se gomila bogatstvo, opasnost je uzdići se i zavladati nad drugima, samo rijetki se obogate i pri tom ostanu pravedni i časni.

Pod bogatstvom ne mislim samo na materijalna blaga, već na visoke pozicije koje donose ugled. Ljudi tlape za moći, obožavaju vlast, i borbu s protivnikom. Ali, oni se ne bore za is­tinu. Iznevjerili su me, okrutno povrijedili, i još tvrde kako su se zbog svog nadmoćnog razuma tako visoko popeli.

Kud god išla prokazivat ću ti te arogantne, u sebe sigurne ljude, koji čine kao da žele pomoći bližnjem, ali u stvari služe samo sebi. Tjeraju me u tugu i očaj.

Skinut ću ih s trona ljudske časti, da bi Me poslušali, i vratili Mi se.. . Vjeruju da život pripada njima, a pri tom nemaju ništa što bih blagoslovio....

Dijete, izopačenost njihove duše je zastrašujuća, nije im dovoljno što žive ne osvrćući se na Mene, oni zagušuju i druge pomoću diskusija, i oklada od kojih je jedna odvratnija od druge. Želim da mi dovedeš i te duše tako što ćeš im objasniti da svjetovna slava ništa ne koristi njihovoj duši, i da se nalaze na krivom putu ponosa...

Reci onima koji svoju službu uzimaju "ozbiljno", da su ništavni i da bi za sve što imaju trebali hvaliti Boga, umjesto da razmišljaju kako će svojom moći uništiti druge.

Pri tome, dijete, mislim na sva zanimanja, ma koja to bila.

Radi, dijete, da oni koji puno imaju ne tlače siromašne pod izlikom svoje mudrosti i inteligencije, koju ustvari nemaju, jer žive bez Mene.

Blagoslivljam te. Neka tvoje poslanje donese ploda.

Isus Krist

04 kol 2009 16:15
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Nedjelja, 5. studenog 1997.

Isus Krist ti diktira: Želim da si sveta, i ti ćeš to biti jer ću to Ja potaknuti, i sačuvati te.

Ali ti Me ne smiješ iznevjeriti time da se krivo procjenjuješ. Ja te ne smatram lošom kad govoriš iz srca, dakle nemoj ni ti to činiti.

Kada govoriš s drugim dušama, činiš to istinski, i iz Mene, jer sam Ja u tebi. Zašto se onda brineš i predbacuješ si što govo­riš? Nemaš li pravo reći što misliš?

Stalno misliš da činiš krivo i tako Me žalostiš jer sam ti re­kao, blagoslivljam sve što činiš. Nemoj tvrditi da se ponižavaš tamo gdje bih htio da si čvrsta. Ponizit će se, da bi Me ugledale, duše koje Me ne vole, ali duše koje Me vole moraju čvrsto staja­ti na nogama, jer ih Ja čuvam.

Kada ćeš se dakle odlučiti, vjerovati Mi i pustiti Mene da djelujem? Misliš li da sam jako sretan zbog tvoje plahosti? Ne, nisam. Uspravi se i pokaži Moj osmijeh na svom tvrdoglavom licu, imaj hrabrosti izraziti se zajedno sa Mnom. Čuješ li?

Blagoslivljam te, jer si čisto i vjerno dijete. Ali ti uistinu nisi sa mnom, ako tako loše misliš o sebi. Neka je sad mir tvojoj duši, trebaš znati da Ja nikad ne napuštam svoju dragu, ako ona iznese svoje mišljenje.

Blagoslivljam te.

Isus Krist

Ponedjeljak, 6. listopada 1997.

Isus Krist ti diktira: Blagoslivljam te.

Čuj moje riječi, dijete. Znaš da je Moj Duh Sveti izvor svake mudrosti i svetosti. Moj Duh mora ući u svaku dušu da bi ona postala izvor života.

Moja Crkva za sada odbija objave Svetog Duha, ona ga jav­no osuđuje i pri tome osuđuje samu sebe, jer rekao sam - pro­tiv Duha se ne smije huliti. Ali u Mojoj Crkvi toliki Me odbijaju da šaljem vas malene, kako bi ih vaše poruke ponovo oživjele. Ti, dijete, nećeš trebati činiti ništa, samo pustiti Duha da kroz tebe govori. Tako ćeš pobijediti ukočenost i smrt koja se šulja tim svećeničkim dušama.

Glavni napad sotone usmjeren je preko tih svećenika na Mariju, jer Marija spašava i štiti... Sotona je mrzi i zbog tog tje­ra moje svećenike da odbace objave Duha Svetoga koji dolaze po Mariji, npr. kod njenih ukazanja. Ali, Marija je stvarno ta­mo, u Međugorju, kao i u Garabandalu, u Fatimi, i još na puno mjesta...

Đavlu nije dovoljno da samo razvlasti Mariju, on uništava duše tako temeljito da one više ne vjeruju u Moje djelovanje u svijetu kroz takve male duše kao što si ti, kao ni u čudesne, nadnaravne darove Duha.

Crkva odbija Duha Svetog i zabranjuje mu govoriti...

Kako da šutim, dijete, kod tolikog odbijanja? Kako da pus­tim Crkvu da ide u propast jer živi bez Mog Svetog Duha? To se neće desiti usprkos svim protivštinama.

Zato te šaljem, mala dušo, radi u krilu Moje Crkve, donesi ponovo zanos za Duha Svetoga, bez kojeg ni jedan čovjek ne može živjeti.

Šaljem te u leglo vukova, ali moje janje se neće ničeg bojati. Bit će nošeno od svog Boga i susrest će zloga u Mojim svećeni­cima, ali, oni će mi se povratiti.

Dijete, prođi ovu pustinju kojom je postala cijela zemlja, naročito Francuska, prođi Moju Crkvu i ponovo donesi vjeru u Duha Svetoga i zanos za Njegove riječi.

Blagoslivljam te, uvijek ću biti s tobom.

Isus Krist

Isus Krist ti diktira: Ni na jednom mjestu nisam bio tako ljubljen u određeno doba povijesti kao u Francuskoj... Ali sada Me tu raspinju na križ, tako jarko me tu Crkva mrzi i skida s prijestolja. Velika Marijina svetišta predana su u ruke trgovci­ma i nevjernicima... mala oruđa kojima se služim da bih proširio svoje milosti, zaboravljena su i odbačena. Posvuda u crkvi Francuske vidim samo nemar i odbojnost prema Mojim darovima.

Skinulo Me se s trona, zatvaraju se crkve, pljačka ih se i ruši, grade se nove, jako ružne, ne misleći na Moje molbe. Na nekim mjestima svećenici ni nedjelje ne održavaju svetima. Prepuštaju članovima župe Moj Kruh u Svetoj Euharistiji i nastavak manjkave liturgije.

Svećenik me više ne poštuje. On me vara ako drži Misu, a ne vjeruje u Moju stvarnu Prisutnost, ako dijeli darove nebla-goslovljenim rukama (onima laika), pa i onda kad nema razlo­ga tako činiti.

Sve Me to ranjava u tvojoj zemlji, dijete, koju sam tako bo­gato nagradio... Molim te, idi, i pronesi ove poruke Francus­kom, neka mi ljudi ponovo postanu vjerni.

Blagoslivljam te.

Isus Krist

Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Isus Krist mi diktira: Blagoslivljam te.

Čuvaj se svih opasnosti, Moja kćeri „Crkvo“, jer zlo se šulja oko tebe i u tebi. To je razlog zašto šaljem Moje malene - da bi ti otkrili zablude.

Ja sam svuda gdje si ti, Crkvo; a ipak Me neprestano ra­njavaš, tako da činiš kao da ne postojim. Umjesto da Me častiš, progoniš Me i ne slušaš Moje Zapovjedi.

Rekao sam ti da moraš biti sveta, a to ti nisi. Rekao sam ti da moraš biti čista, a to ti nisi. Udomljuješ zmije koje će te samu izgristi i uništiti ako ne pripaziš. Dom si zločincima koji Mi žele oduzeti prijestolje, ako ne uspostavim Pravdu.

Uspostavit ću Pravdu jer Me ne želiš slušati, iako pripadaš Meni. Razvlastit ću uljeze i zamijeniti ih Meni vjernim i zdra­vim stadom. A ti ćeš biti zajedno sa svojim bolesnim udovima odbačena daleko od Mene. Samo Moja istinsko Tijelo, oni koji Me vole i slave, bit će pošteđeni.

Uspravi se opet, Crkvo, moli za oprost svojih mnogih grije­ha i Ja ću ti oprostiti i nanovo te uzvisiti. Ali Me više ne izdaj, ne zaboravi da imaš jednog Gospodara, koji je dao svoj život za te­be. Ne zaboravi Ga, Ja ću te sjetiti na Njega.

Sada dođi k Meni posramljenog lica, jer si toliko hulila i ja ću ti oprostiti. Ali vrati se brzo.

A ti, malo dijete, koje toliko volim, nemoj nikad izdati Moje Srce govoreći riječi koje Ja nisam rekao. Ne čini nikad kao Cr­kva ovog doba.

Blagoslivljam te.

Isus Krist

Isus Krist mi diktira: Blagoslivljam te, Moje dijete. Mir tvo­joj duši, čuj.

U Mojoj Crkvi skrivaju se lažljivi i podmukli slobodni zidari čija je zadaća rastjerati duše koje Mi se žele približiti. Oni odgovaraju onima koji kažu "Susreo sam Boga, želim Ga bolje upoznati!" -ovako: "On nije tu gdje ga tražite, vi se varate."

Takvi su mi mrski. Oni tjeraju Moje ovce od Mene izaziva­jući u njima tugu i obeshrabrenje. Oni gase snagu Duha Sveto­ga kojeg sam im dao, svojim nedostojnim i zloćudnim riječima, oni svečano objavljuju Mojim malenima da ne trebaju hodočastiti Mariji. Oni ih tjeraju od Crkve.

Tebe sam, dijete, odgojio da oživiš sve one koji su otjerani iz krila Crkve. Ti si jaka, ti ćeš reći istinu i objaviti da su takve svećeničke duše ubojice i krvnici i da ne pripadaju Meni. Do­vest ćeš natrag u Crkvu duše koje će primiti Moje ovce. Spasit ću sve te razočarane koje su nasilno otpravili praznih ruku. Susreo ih je slobodno zidarski duh.

Ne sakrivaj svoje lice, dijete, bit ćeš glasno ismijana od onih koji kažu da su Moji, a pripadaju toj sljedbi. Ali tvoj čas pripada samo Bogu, ne ljudima.

Bit ću tvoj štit, obećavam ti. Blagoslivljam te.

Isus Krist

Utorak, 7. listopada 1997.

Isus Krist ti diktira: Blagoslivljam te, ti Moje duhovno ljub­ljeno dijete, sretan sam što više puta čitaš Moje Poruke. One su izvor života.

Učini Mi uslugu i poslušaj. Sudbina svakog čovjeka koji Me istinski ljubi je progon. Sotona mrzi istinu i onog tko ju nosi u sebi. On će podići tvoje bližnje protiv tebe da bi posumnjala u svrhu svog poslanja. Slobodni zidari ti neće ostati dužni - čim osjete da im neko dijete želi oduzeti moć, obasut će te pogrda­ma.

Ali Ja ću biti s tobom, obećavam ti. Bit ću ti snaga i zaštita, i moji neprijatelji neće te pobijediti. Tvoja žetva, pak, bit će bo­gata, a ti ćeš se još više ohrabriti.

Ne brini se o tim činjenicama. Ja sam progonjen u tebi, ali to nije najvažnije. Najvažnije je pogledati sva ona vesela lica koja su Me ponovo našla. Tada ćeš biti tako sretna da ćeš zaboraviti sve progone.

Čuvat ću te kao zjenicu oka, i neću dozvoliti tvojim napa­dačima da te dotaknu. Spoznat će tko sam. Da li si dakle spremna, biti mala duša koja će poslati u svijet Moje darove? Blagoslivljam te, nećeš biti sama, nikada.

Isus Krist

Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Srijeda, 7. listopada 1997.

Isus Krist ti diktira: Blagoslivljam te. Uzeo sam si puno, ja­ko puno vremena da bi postala posve Moja. No, nije bilo uza­lud, jer goruća toplina tvog srca još se više ražarila. Gle, gospo­dar ovog svijeta - sotona - učinio je sve da pokaže dušama Mo­jih svećenika kako ne smije postojati ljubav za Mene. Ugasio je vatru u njihovim srcima, kako je i htio. Ostali su sad sami. Ot­kad radim s tobom, neprestano ti govorim da ne gasiš vatru u svom srcu. Vatra je onaj strasni osjećaj koji se odnosi na Mene. Očuvao sam ga u tebi i zauvijek će ostati očuvan.

Čovjek bez vatre je ništa - ugasio je u sebi Duha Svetoga. Radi na tome da ponovo osvojiš srca, pokazujući im da želim iskazati svoju nježnost na taj način, naime kroz osjećaj. Moje carstvo živjet će u toplini vatre, u osjećaju ljubavi kojeg ću dati ljudima. Obećavam ti. Predaj ljudima ove spise i riječi, i reci onima, koji su ugasili Moj Duh, da čovjek bez njega ne može živjeti, da je bez njega kao suha, neplodna zemlja na kojoj više ništa ne raste.

Reci im da ponovo moraju zavoljeti srcem, i da moraju čeznuti za osjećajem Moje ljubavi. Blagoslivljam te.

Isus Krist

Utorak, 7. listopada 1997.

Tvoje poslanje je služba - njome ću probuditi mnoštvo duša. Ma gdje bila, činit ću čudesna djela.

Da bi Mi posve pripala, dat ću znakove tebi i tvojoj okolini -to će te učvrstiti u vjeri, a njima će biti znak da dolaziš od Mene.

Bit ću prisutan u tebi i vidjet će Me. Tvoje lice će sličiti Mo­jem, a tvoj osmijeh će biti Moj. Tako će ti duše prilaziti bez stra­ha, pomagat ću im; tješiti ih i odgovarati na pitanja.

Sad ćeš Me pohraniti u svom srcu, zauvijek. Bit ćeš Moj mir, Moja mirna luka, Moja zelena livada. U tebi ću biti čašćen i slavljen kao u rijetko kome.

Tako Me nosi u svijet kojeg si izabrala po milosti. Daj Me onima kojima najviše nedostajem, neka se na njihove usne vrati osmijeh radosti potpunog obraćenja.

Ti, koju tako volim, pusti da te ispuni ljubav koju ti nosim u susret, ne prođi nikad pored nekog molećivog pogleda, a da mu ne odgovoriš kako ga ljubim.

A sad idi! Blagoslivljam te!

Isus Krist

Utorak, 7. listopada,1997.

Isus Krist ti diktira: Blagoslivljam te!

Doći će ti duše koje kažu - Imam za tebe poruke od samog Isusa. - Ne vjeruj im. Te duše su varalice i lažni proroci o koji­ma govorim u Evanđelju.

Ti lažni proroci pokušat će svim sredstvima poljuljati tvoju vjeru. Tko su oni? Oni su sljedbenici sotone, dali su mu duše i sad su mu u svemu pokorni. Teško će te iskušavati, govorit će da si nedostojna Riječi Božje i još puno toga. Ne slušaj ih, upo­zorit ću te na njih i otjerat ćeš ih. Bit će to slobodni zidari ili slično, koji dolaze psovati te, tvrde da je Sveto Pismo protiv te­be. Bit će lažni, neće ljubiti Mariju i lica su im puna ponosa. La­ko ćeš ih prepoznati.

Moje jadno dijete, misliš kako te šaljem u čudni svijet.. .. To je točno, ali bit ćeš uz Mene. Morao sam te upozoriti na te lažne proroke, jer oni su tu..

Pomoću njihovih duša otvorit će se paklena vrata protiv te­be, ali ne boj se, sve ćemo ih srušiti. Zato nemaj straha. Ma kak­ve bile patnje koje ćeš pretrpjeti, bit ćemo zajedno, a tvoj osmi­jeh neće proći.

Blagoslivljam te.

Isus Krist

Utorak, 7. listopada,1997.

Kad ti srce u Meni mi­ruje, uvijek ispunjavaš Moju Volju. Čim se, zbog sumnje, odvo­ji od Mene, postaješ tužna - pazi, dakle.

Ljubim te tako jako, i uvijek ću ti priteći u pomoć. Slušaj sad - duše koje sve pripremaju za ukinuće Moje Sveprisutne Žrtve, moraju biti prokazane. To je potpuno oskvrnuće, ima za cilj uništenje Moje Crkve. Zato želim da ideš tamo gdje je leglo spletki, da se istjera crv iz voća.

Jer ako crv ostane, voće će istruliti i neće vi-še biti jestivo.

Sotona sili duše svećenika zanijekati darove moje Hostije. To počinje tako da neki od njih posumnjaju u Moju realnu Pri­sutnost, one najdrskije sotona sili počiniti neoprostiv zločin -zanijekati Me i uskratiti pričest Mojem narodu . To se priprema u tajnosti, dijete. Na mnogim mjestima više ni ne "postojim". Moja odsutnost bila bi katastrofa za vjernike.

Ja sam Kruh Života. Kad bi Kruh nedostajao ugušili bi se u tami i umrli.

Napusti zato svoje samotništvo, mala dušo, i pogledaj što se zbiva u Mojoj Crkvi. Tad zaviči u sav glas, jer Moja Crkva ne smije propasti. Blagoslivljam te jer Mi želiš služiti. Ne, nećeš odstupiti u strahu - ti to ne možeš.

Tvoj sam pravi štit i tako sam te duboko pustio u Svoje Srce, da više ne možeš živjeti bez svog poslanja... To su čudesa Božja.

Blagoslivljam te.

Isus Krist

Srijeda, 8. listopada 1997.

Isus Krist ti diktira: Blagoslivljam te. Uskoro ćeš dobiti kri­la da bi mi bolje služila. Ponekad moram upotrijebiti malu alat­ku koja je krhka, a ipak čvrsto odlučna da Mi služi. Stoga sam te i izabrao, zbog tvog tvrdoglavog i jakog karaktera. Znao sam da Me ne ćeš iznevjeriti, da Me ne ćeš nikad izdati. Znao sam da će te velika čežnja koju osjećaš za Mnom, a koju sam probu­dio u tebi, učiniti mojom ljubimicom. Za ovo poslanje u svijetu moraš biti čvrsta i jake volje Za to sam te odgajao. Zato se ne brinem kad eksplodiraš u potrazi za Mojim Srcem. I to sam ti Ja dao - slobodu djece Božje. Nikad te nisam mogao ukalupiti u zakone, oni su preuski za tebe - sve bi ih slomila..

- Da, ali kako ću to sve organizirati, da bude onako kako Ti želiš? - pitaš. Pa, na tebi će mirovati Moja milost. Samo se mo­raš napuniti obiljem Moje ljubavi, tada nećeš drukčije moći ne­go slijediti Me u Mojoj Volji. Neka ti duša bude mirna, dijete Moje. Tvoj Bog se veseli, jer zna da si slobodna i vjerna. Blagos­livljam te.

Isus Krist

04 kol 2009 16:16
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Isus Krist ti diktira: Blagoslivljam te. Moje Dijete, ne moraš raditi ništa drugo osim voljeti Me, čeznuti za Mnom i dopustiti da te ispunim ljubavlju. Veseli Me što te smijem preplaviti lju­bavlju, jer ti si najmanja od Mojih duša. Ne boj Me se, jer Ja sam ljubav za one koji su na pravom putu. Oslobodi dušu svakog straha, jer on nije dobar za one koji ljube. Ne možeš me u isto vrijeme voljeti i bojati me se - strah koči tvoju ljubav prema Meni.

To pak ne vrijedi za one koji Me u svom srcu više ne žele -oni neka Me se plaše, jer stići će ih Pravda. Nije rečeno da ću se i dalje dati razapinjati, oni Me previše povrjeđuju. Sve što Mi imaju reći, riječi su koje Me niječu - stalno me varaju, a ne zna­ju da sve vidim u Svom Srcu. Morat će Mi položiti račune o svojim djelima, jer nogama gaze Moje stado, a time i Moju Cr­kvu. Još malo i Anđeli će odijeliti one koji mi žele služiti od onih koji me obečašćuju - ovi potonji bit će rastjerani, jer Bog, Moj Otac, više ih ne podnosi

Idi, dakle, Moje dijete i skreni im pažnju na to kako bi se u tom kratkom vremenu jedni obratili, a drugi udaljili, oni koji Mi više ne pripadaju, niti Mi žele pripadati.. Blagoslivljam Te, jer si Mi vjerna.

Isus Krist

Isus Krist ti diktira: Blagoslivljam te. Dijete, kad se odma­raš, odmaraš se u Meni, Ja te čuvam. Ako si budna, pratim te svakog trenutka, da bih te održao na životu.

Dopusti mi, dakle, pitati te - Što je važnije, tvoja ili Moja Volja? Da, Moja Volja je najvažnija, jer Ja želim da budeš sretna i znam kako. Stoga moraš Moju Volju pretpostaviti svojoj - poklanjam ti milost, svaki trenutak sam u tvojoj blizini, a to je zbog tvoje sreće. Rekla si Mi da želiš živjeti i ispunjavati Moju Volju. To je dobro. Sad ćeš razumjeti, život dolazi od Mene, pri­mit ćeš ga ako prihvatiš Moje milosti.

Da bi ih prihvatila, trebaš imati čisto i dječje srce, tada se točim u obilju. - Ne trebaš činiti ništa, osim ljubiti Me - često sam ti govorio. Jer, ne ovisi o tebi, da li ćeš primiti Moje milosti. Za to trebam samo tvoju ljubav. Ispunjavam te ljubavlju i da­jem ti snagu, daj Mi stoga poklon, prepusti Mojoj Volji da od­lučuje umjesto tebe čim za to budeš spremna. Ako kažeš da, to će se dogoditi djelovanjem Moje milosti, reći ćeš to sa strašću i ljubavi. Do tad mi se osmjehuj, mala dušo, jer dobila si milost ostati kod Mene cijelo poslijepodne, i Ja to želim.

Isus Krist

Srijeda,8. listopada 1997.

Isus Krist ti diktira: Blagoslivljam te, Moje dijete, nikad ne ćeš ostati sama, jer Bog nikad ne ostavlja svoju vjernu djecu. I kod najmanjeg uzdisaja tvog srca Ja sam tu, kod najslabijeg po­ziva hrlim k tebi jer si Mi vjerna. Izabrao sam najmanje stvore­nje i dao se u obilju Svoje nježnosti i podario mu je.

Ima malo vjernih duša u ovom svijetu, jer vatra Duha Sve­toga nije uspjela prodrijeti u njihova srca. Trebao bih razbiti teški oklop nekih duša, da bih u njima stanovao...

Moji svećenici imaju zadaću spašavati duše i liječiti ih, ali oni su sami bolesni i zato ne čine ništa. Bilo bi dovoljno da Duh Sveti zagrije njihova srca i vratili bi Mi se, ali oni to ne žele -nevjerni su Mojoj milosti. Zatvorili su srca za puninu Moje lju­bavi jer više ne čeznu za Mnom. Postaju suhi i pusti, bez ploda. Zašto? Jer im je srce nečisto - ne čeznu za Mojom slavom već za svojom, tako ne mogu ništa učiniti.

Dijete, trebala bi, dakle, probuditi te jadne duše, koje su se zbog oholosti zatvorile. Vrati ih na pravi put gdje sam Ja, da bi iznova dale plodove.

Jer, vidi, silazim, da bih nevjernima i nečistima donio Prav­du.

Blagoslivljam te. Isus Krist

Četvrtak, 9. studeni 1997.

Isus Krist ti diktira: Blagoslivljam te, budi u miru sa Mnom, malo dijete koje toliko volim.

Dajem ti život, jer si Moje sjeme. Jer Me prihvaćaš, oslika­vam se u Tvojoj duši.

U ovo doba moji svećenici drže Mise i mole, a nemaju Me u svom srcu - tako sve postaje ljudska riječ i nije nadahnuto Du­hom Svetim. Zašto? Jer duše nisu ostale vjerne mojoj milosti, nisu razumjeli, da im srca moraju ostati čista i otvorena, istjera­li su Duha Svetoga. To je razlog njihovim oskudnim riječima, pune su zabluda i površnosti, dušama ne daju život.

Da bi srce bilo otvoreno milosti, trebam njegovu iskrenu namjeru i ljubav. Duša koja Me ne ljubi kao čovjeka i još više, nema izgleda da bude stan Duha Svetoga.

To je razlog zašto su mnogi svećenici slabi, tako ih je puno na krivom putu i druge duše koje ih slušaju vode u propast.

Moji svećenici više ne mole, oni to više ne mogu, nemaju unutrašnji mir koji je potreban da bih ušao u njih. Crkva srlja u propast....

Želiš li biti mala štovateljica Moga Srca, koja će Mojoj Crkvi ponovo podariti plamen? Blagoslivljam te. Imat ću uvi­jek milosrđa i nježnosti za tebe .

Isus Krist

Četvrtak, 9. studeni, 1997.

Isus Krist ti diktira: Blagoslivljam te. Uskoro ćeš dosegnuti svu dubinu Mog Srca, saznat ćeš što je nježnost Božja, i ona će ti dušu opečatiti beskonačnom blagosti.

Ako želiš vidjeti Slavu Božju i izraz Njegove ljubavi, moraš biti spremna za to. Biti spreman znači biti Jedno sa Mnom. Zbog tog te stvaram, podučavam i hranim.

Moja Slava je za sve. Moja Slava je od­raz Moje ljepote - prepoznat će ju u svima onima, koji Me žele u svojoj nutrini. Ona je Moj odsjaj u svim dušama koje Me no­se.

Moja Slava mora biti u Mojoj Crkvi kako bi bila jaka, kako bi mogla živjeti.

Tako će nahraniti ovce i utažiti njihovu žeđ i ništa im neće nedostajati. I jer je Moja Slava u njoj, trebam svete ljude, ljude koji streme svetosti.

Danas malo Mojih svećenika žele biti sveti, oni žele biti važni, žele uživati dobar glas kod ljudi, ali ne biti sveti. Zato neće upoznati Moju Slavu i nastavit će u svom slo­bodno izabranom grijehu sljepoće.

Ti, malena kćeri, povrati red u Moju Crkvu, da se Moji svećenici prihvate molitve, i da Me primali u svoje srce.

Blagoslivljam te.

Isus Krist

Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

---------
Četvrtak, 9. listopada 1997.

Isus Krist ti diktira:

Blagoslivljam te.

Ljubim Moju Crkvu, želim da bude savršena i sveta. Povest ću je u Svoje Srce, i ona će se vratiti Meni.

U ovim sadašnjim vremenima, svatko se, u krilu Crkve, boji da vidi koju drugu dušu kako je više od njega u ljudskoj slavi... To je strašno u mojim očima.

Rekoh da onaj koji hoće biti blizu Mene da bi trebao služiti drugima, i pokazati se kao najmanji. Ali nitko više ne želi služiti nikome: nastoji samo oko toga da se pred drugima pokaže, da unaprijedi vlastitu slavu, ali ne više da služi.

Želim da moji sluge (službenici) budu sveti, a to nisu. Prije svega, jer sam im dao Petra za Glavara, a oni ga odbacuju. Tako, u potpunoj neposlušnosti prema Meni samome, nastavljaju ići putem koji će ih dovesti u pakao.

Vidi, imam Milosrđa prema Mojoj Crkvi: Moja je kći, Moja djevojčica. Ali nekoji moji sluge je prljaju, uništavaju je.

Slobodno zidarstvo se u nju uvuklo da je potpuno uništi, kako hoće sotona.

Ali to se neće zbiti.Šaljem Moje malene uzduž i poprijeko svijeta da proklamiraju da je lažljivac, obmanjivač na djelu, i samo što ga nisam iskorijenio. To će se zbiti. Domalo, Moja Crkva će biti pročišćena, i Zemlja će ponovno oživjeti.

Malena Moja djeco, nužno je da se date na posao: Ja ću biti u vama, za Moju najveću Slavu. Blagoslivljam te.

Isus Krist

Ponedjeljak, 13. listopada 1997.

Moja veoma malena kćeri, potrebno je da ti sve ovo izdiktiram da spasim Moje svećenike koji pripadaju ovoj opakoj sekti, što je Slobodno zidarstvo. Dopusti Mi dakle da se još malo poslužim tvojom rukom.

Kada čovjek sudi svoga bližnjega osuđujući ga, čini zlo, jer jedino Bog ima pravo osuditi. Moji svećenici osuđuju ono što dolazi od Duha Svetoga... govorim ovdje o Mojim milostima danima ponekoj povlaštenoj duši od Marije ili od Mene Samoga.

Oni su, u svome mračnom i opakom duhu, odlučili odbacivati sva dobročinstva Moga Duha u ovome vremenu.

Moj Duh dolazi da vas probudi, da vas spasi od mrtvila, da vam dade život, ali Moji svećenici, koji svećenici nisu, ozloglašuju i poriču sva ukazanja, svaki posjet NAŠIH DVAJU SRDACA (ISUSA I MARIJE) u ovom stoljeću (govori 1997!).

Sud ovih ljudi je zloban . Daleko od toga da bi Mi se molili da postignu potrebno rasuđivanje, odbacuju na prvi mah ono što dolazi od Mene posredovanjem Duha Svetoga. Tako, zamračuju još više janjce koji ih slušaju, i koji vjeruju da svećenici posjeduju istinu.

Ali opetujem to: samo svet svećenik, onaj koji je ponizan i dobar, drži istinu. Molite da biste je spoznali, i Ja ću vam je pokazati. Ali oni koji trnu (guše) radost i mir nisu Moji. Slušajte dakle svoje srce, i molite, djeco, da vam se dadnu sveti svećenici koji će slušati Duha umjesto da Ga proklinju, i znati će prepoznati naša prava ukazanja, jer ona daju život i mir onome koji ih prihvaća.

Istražujte, janjci Moji, Evanđelje, i vidjet ćete da sam uvijek tražio od Mojih svećenika da ne gase Duha koji ih čini živjeti.

Mračna sotonska očitovanja, da bi se oponašalo Mene, prepoznatljiva su po tminama koje prouzrokuju, po tminama koje su protivne miru i radosti što ih Marija i Ja vama darujemo.

Naučite dakle prepoznavati Duha, vi djeco Moja, i ne dajte se povući od Mojih svećenika koji ne žive više u skladu sa Mnom, s Mojim papom Ivanom Pavlom II.

Blagoslivljam vas koji slušate Moju Poruku.

Isus Krist

Ponedjeljak, 13. listopada 1997. (Posljednja Poruka)

Isus Krist ti diktira: blagoslivljam te.

Ovdje ti dajem posljednju Poruku ovog sveščića o Slobodnom zidarstvu. Proslijedi dakle, u miru, kćeri moja, i obnovi Moju Kuću predajući joj Moja pisma.

Posveti Moje Ime slušajući uvijek Duha Svetoga, i moli uvijek da te sačuva u Istini. Dovoljna Mi je tvoja duboka želja da ga primiš, da ti je dade.

Ne odgovaraj onima iz Moje Crkve koji dolaze da te kleveću, jer da si otkrila njihove spletke: drugi će to činiti mjesto tebe.

Nastavi sa svojim zadatkom idući posjećivati svećeničke duše, kako od tebe ištem. Mnoge ćeš od njih vratiti na put...

I na kraju, vjeruj da je Marija ovdje da te podrži, ona koja poznaje dobro svoju Crkvu i bdije nad njom.

Nemoj se ražaliti nad onima koji neće priznati Moju Poruku; bit će u zabludi sve dok se ne prignu preda Mnom. Nastavi, idi uvijek naprijed; druge ovce čekaju.

Mir tvojoj duši, uvijek, jer si Moja malena koju veoma ljubim, koju Ja štitim.

Isus i Marija te blagoslivlju.

Isus Krist

Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.