Sada je: 25 kol 2019 13:22.

Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Kako se osloboditi ' zla' 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: žensko
Post Kako se osloboditi ' zla'
Hvaljen Isus i Marija! Božji blagoslov svima. Pročitala sam ' Bitka na nebu' i sad mi je puno toga jasnije. Molim i čitam puno, upoznala sam Isusa i želim živjeti s Njim.Ali, dešava mi se da u molitvi često odlutam, misli bjeze.Davne 97 molila sam molitve sv. Brigite, odlučila sam ponovo molit( prije 6 god. umrli su mi mama i brat u razmaku misec i po) nasla sam tu knjizicu i odlucila pocet na svoj rođendan koji je bio 19.02, ali knjizica je nestala( u zemlju propala).Kupila sam drugu, i eto sad molim, . Zanima me vaše mišljenje. :35345 Hvaljen i Blagoslovljen Isus Krist koji nas je otkupio svojom Krvlju. :love:

02 ožu 2013 00:16
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Post Božja objava Pakla
Prije par godina procitala sam Božju objavu pakla, svjedočanstvo
Mary Kathryn. Toliko me dirnula, toliko je stvarna, zelim da nijedna duša ne završi u Ognjeno Jezero. Ali, neki ljudi ne žele ni čut da tako nešto postoji u središtu Zemlje.I često se pitam( tužna sam) di su duše mojih najmilijih.A tako je lako završit tamo.Laku noć Isuse, laku noć svima uz Božji blagoslov!

02 ožu 2013 00:31
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Spol: muško
Post Re: Kako se osloboditi ' zla'
E moja Zvezdice nisi jedinakoje to pitanje na oavaj ili onaj način muči. Ja neverujem da nešto postoji u dubini zemlje i neverujem u to što je napisano u tom svedočanstvu. Ja se molim za svoje mrtve i nadam se u Gospoda da će sve biti dobro! Vera , nada i ljubav su jedino što nam preostaje! smjesko moli_1 :35345

Budi hrabra i moli se Bogu
pozdrav

03 ožu 2013 13:31
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Pozdrav tebi Gorane :sll: i svim ostalima. Da, trebamo molit i samo molit, za obraćenje svih ljudi, za sebe, ' da ljubimo i opraštamo.Ali ne smijemo zaboravit na naše drage pokojne, za one pokojne za koje niko ne moli.Upravo sam dobila knjigu'Pripremite se za drugi dolazak' .Svim ljudima želim obilje Božjeg Milosrđa i neka nas svih čuva i prati Duh sveti :littleangel

slika

03 ožu 2013 22:37
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Možda ću pogriješiti ali molitvom i vjerom u svevišnjem se u****o nastojim sačuvati od zla. Pogrešno ili ?

04 ožu 2013 17:58
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

:sll: Pozdrav Benedikte! U potpunosti se slažem s tobom.Ja i moj muž dosta molimo, idemo redovito na misu, vjerujemo u Boga, idemo na Duhovne obnove( u Istri je to rijetko) ali nam u životu ne ide( financijski).Često se pitamo dali je na nas bačeno prokletstvo? Kćerka nam je pet godina u braku( nema djece), a ja sam peto dijete od šest.Tri sina i tri kćeri.Mi, ženska dijeca nismo bile baš voljene( s majčine strane) i najvažnije je bilo da se udamo.Davne 95 sam obolila( štitnjača), jako puno sam išla krivim putem, nisam znala da je to grijeh.Odrekla sam se svih sotonskih djela uz pomoć jedne žene . Tada je počelo moje obraćenje, ali sotona ne miruje. Zašto se tako malo govori o tom zlu?

04 ožu 2013 19:48
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Bilo bi mi drago kad bi mi neko pomogao, neko ko je bio u takvoj situaciji. [anj]

04 ožu 2013 19:53
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Zvjezdice....govori se o zlu puno....ali često prije obračenja ne čujemo i ne vidimo skoro ništa od toga...Tvoj životni put nije mi nepoznat, put je to onih koji često kroz život pate...Nemoj brinuti zbog toga, jer trpljenje znači prihvatiti svoj križ.
Svakako i ti i muž ostanite na tom putu kojim ste krenuli, nastavite se zajedno moliti, ići na mise, ispovjedati se....Zli će istina često vas napadati jer on ne trepi kada se netko opredjeli za Boga....ali baš zbog toga trebamo ustrajati u svim ti kušnjama...
Neke od tih kušnji sam Bog pripušta, ne zbog toga što nas ne voli, nego da se ne uzoholimo u vjeri a to se često vjernicima zna dogoditi ako bi im u životu išlo dobro, i iako nismo skloni to si priznati u takvim momenitma nekog ovosvjetovnog blagostanja, ipak se dešava de sve manje mislimo na Boga i sve manje nam je važan iako se i dalje smatramo vjernicima..
Ali kada nam u životu teško ide, itekako se sjetimo Boga i molimo mu se....tada smo češće s njime nego u bilo kojim drugim situacijama....
Ne razmišljajte o tome dali vas je netko urekao ili nešto slično...nego prihvatite svoj križ i nastavite dalje ustrajano graditi se u vjeri :)

Neka vas prati Božji blagoslov

04 ožu 2013 21:41
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Hvala Damire! Upravo čitam knjigu Istine;Pripremite se za drugi dolazak' .Isus nas sve poziva na molitvu jer ovaj put dolazi kao Isus Krist,Kralj Ljudi, Spasitelj i Pravedni Sudac.Molimo se za Božju Milost, za sve ljude, za konačnu bitku.Imaš pravo, u križu je spas. Hvaljen i Slavljen uvijek bio Isus koji nas je otkupio svojom Krvlju :love:

04 ožu 2013 22:16
Profil Pošalji e-mail
VIP član

---------
Zvezdice nemaš ti nikakvo proklestvo već imaš jednog neprijatelja koji ti to sve pravi. Bolest, siromaštvo, odbačenost, vređanje i ponižavanje su samo poseta Božje milosti. Seti se kako to opisuje Sv. apostol Pavle u poslanici Jevrejima mislim 12 glava. Samo deca dobijaju batine. To što ponekad dobiješ po koju packu to je samo znak da te Bog voli i da te ceni. Pa nebi On pustio da sve to dođe na tebe da ti to nemožeš. Nedaj se nego čvršće uz Bogfa. Veći je onaj koji je sa nama nego onaj koji je protiv nas! :up:

Molim se za tebe :35345 ande moli_1

06 ožu 2013 14:11
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: