Sada je: 21 tra 2019 08:31.

Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Kako se osloboditi ' zla' 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: muško
Post Re: Kako se osloboditi ' zla'
Zvjezdica je napisao/la:
:sll: Pozdrav Benedikte! U potpunosti se slažem s tobom.Ja i moj muž dosta molimo, idemo redovito na misu, vjerujemo u Boga, idemo na Duhovne obnove( u Istri je to rijetko) ali nam u životu ne ide( financijski).Često se pitamo dali je na nas bačeno prokletstvo? Kćerka nam je pet godina u braku( nema djece), a ja sam peto dijete od šest.Tri sina i tri kćeri.Mi, ženska dijeca nismo bile baš voljene( s majčine strane) i najvažnije je bilo da se udamo.Davne 95 sam obolila( štitnjača), jako puno sam išla krivim putem, nisam znala da je to grijeh.Odrekla sam se svih sotonskih djela uz pomoć jedne žene . Tada je počelo moje obraćenje, ali sotona ne miruje. Zašto se tako malo govori o tom zlu?

Obično kada Bog čovjeku daje toliko puno križeva i patnje, to je znak njegovih velikih planova za tebe, zasigurno čovjeka želi učiniti svecem.
Jednom prigodom ako se ukaže ista, napisati ću ovdje što sam proživio u svojih 26 godina života. Sve što sam proživio a nije malo vjerujte mi, govori mi samo jedno a to je da Bog svojim najmilijima daje mnoge patnje i teške križeve…Bog najbolje zna za svakoga od nas koliko može nositi, uvjeren sam da neki ljude uz svoj križ nose i tuđe križeve, neko kada bi doživio jedan djelić moga života skrenuo bi na živce, ja kad bi podnio jedan djelić muke Kristove, raspao bi se… Hoću reći da nekima ide u životu jer Bog zna njihova srca zna da su krhki, i onda im olakšava breme time da to breme daje onome tko može nositi svoje i tuđe.
Ima ljudi koji imaju Duhom svetim konjsku snagu, konjske živce i na njihovim plećima su mnogi tuđi križevi.
Ne brini se neće ti Bog dati nešto što ne možeš nositi.

11 tra 2013 14:22
Profil Pošalji e-mail
Global Moderator

Spol: žensko
Kristijane predivno napisano. Tako iskreno i toplo. U potpunosti se slažem s tobom...vjeruj mi u ovih mojih 28 god. i ja bi imala svašta za ispričati i posvjedočiti o Božjoj ljubavi i snazi Križa :sll:

11 tra 2013 16:11
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

:35345 imaš pravo brate Tonka.Koliko god da mi je teško u životu od samog djetinjstva znam samo za patnju( tata umire mlad, mama bolesna) šestero dice.Bilo je tu svašta i lipog i grdog( pamtim samo lipo) nikad nisam opsovola Boga mada sam išla krivim putem.Hvala Bogu što me dignuo iz blata , i kad me neko pita koliko imam godina ja kažem 9.Pa da, otkad živim sa Isusom.Padam, griješim čim otvorim oči, ali hvala Isusu da sada spoznajem svoje grihe i one najmanje, ali svi smo mi samo ljudi.Majko Božja, preplavi cijelo čovječanstvo Milosnim djelovanjem Svoga Plamena Ljubavi, sada i na času smrtti naše.Amen :andeo moli_3

12 tra 2013 22:05
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Dragi moji blagoslovljeni od Oca svakovrsne milosti!

Evo jednog primjera iz Svete rijeći (Novi Zavjet-Rimljanima) kako se svakodnevno
osloboditi od zla.

Zbilja ne razumjem što radim: ta ne činim ono što bih htio, nego što mrzim to činim.
Ako li pak činim ono što ne bih htio, slažem se sa Zakonom, priznajem da je dobar.
Onda to ne činim više ja, nego grijeh koji prebiva u meni. Doista znam da dobro ne

prebiva u meni to jest u mojem tijelu. Uistinu; htjeti mi ide, ali ne i činiti dobro. Ta ne

činim dobro koje bih htio, nego zlo koje ne bih htio . to činim.

Po nutarnjem čovjeku sa užitkom se slažem sa Zakonom Božjim, ali opažam u svojim
udovima drugi zakon koji vojuje protiv zakona moga uma i zarobljuje me zakonom
grijeha koji je u mojim udovima.
Jadan li sam ja čovjek! Tko će me istrgnuti iz ovog smrtnog tijela?
Zahvaljujem Bogu kroz Isusa Krista, našeg Gospoda!
Tako dakle služim umom Božjem Zakonu, a tijelom, zakonu grijeha. (Rim. 7/14-20;22-25)

Koliko kod nam bilo teško i koliko kod kušnji imali, hvala Bogu kad sa vjerom molimo Bog
nam pomaže i štiti nas od svakog zla. Zato i molimo: Oče naš ne uvedi nas u napast i
sačuvaj nas od svakog zla.
Kada Isusa stavimo ispred svoje obitelji, braće, sestara odnosno kad ga stavimo na prvo
mjesto tada se vidimo u svojoj tjelesnosti kakvi smo i tek tada sa vjerom tražimo Boga i , nađemo ga, a On nam daje zaštitu i svakovrsne blagoslove.
Veliki blagoslov svima!

slika

12 lip 2013 23:44
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

:bighug draga sestro. Dobila sam sinoć obavijest u odgovoru na svoju temu baš kad sam došla doma sa duh. obnove fra Ive Pavića koja je sinoć završila. Toliko sam sretna i ispunjena da nemogu opisat.Veličanstveno slavlje kad se žena digla iz kolica.Toliko sam osjećala njegovo prisustvo na oltaru kako sa smješkom u bjelini liječi ljude. Bilo je i suza, vriskanja, padanja, radosti, a kulminiralo je kad je neko iz mase ljudi na Oltaru podigao prazna kolica. Hvala i Slava Isusu :andeo moli_3

13 lip 2013 07:34
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Draga sestro! I ja se radujem sa tobom, jer naš Gospodin je jednostavno Divan i spaja nas svojom ljubavlju ma gdje se netko od njegovih malenih nalazio! Sveti Duh mi je govorio što da ti napišem, jer samo Bog zna što je čijem srcu potrebno, i to u vrijeme dok si ti bila kod Don Pavića. To je jednostavno Veličanstveni Isus! Naš Divni Gospodin je gledao na nas, i za mene je to takva radost da je ne bih mjenjala nizašto na ovome svijetu. Budi blagoslovljena u svoim finanancijama i svakodnevno moli Isusa da zaštiti područje tvoih financija i jedino On će ti u tome pomoći.
Blagoslov tebi i tvojoj obitelji u Duhovnom hodanju i rastu! Amen! Aleluja! <3

13 lip 2013 22:15
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: muško
---------
Hvala Vam svima drage sestre i braćo u vjeri na podršci. :hug:

26 srp 2013 13:21
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2