Sada je: 19 stu 2019 01:47.

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
 ljep je zivot sa njima<3 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: žensko
Post ljep je zivot sa njima<3
A da sve je pocelo cudno,jako cudno.. da mi je neko pricao ne bi verovala.Zblizile smo se tako cudno,tako slucajno,niko ne bi ni pomislio mi ...ali eto desilo se..pocelo je tako polako bile smo nerazdvojne mi tri :) gde jedna tu druge,sta jedna to sve :) ..Trajalo je to,ali je jednog dana puklo,jedna je pogrjesila i tu smo ostale nas dve,nastavile dalje bez nje,ostale samo na par rjeci..radi reda ..Ja i ona , mooja angela smo ostale od prvog trenutka zajedno,svi su se rastali,posvadjali,a mi mi smo OSTALI!Nikad nismo nista jedna od druge krile,nit cemo ..eejj a da svasta smo radile,sto na um to na drum.To su bili dani,nismo morali puno da pricamo o nekim stvarima ,dovoljno je bilo da se pogledamo i da znamo sta zelimo reci! Divno je imati nekog takvog pored sebe ,zar ne ? E znam ja taj osecaj.I ISKRENO BLAGO MENI!Ali idemo dalje ..mogu reci da su se svi cudili kako smo postale tako bliske,tako nerazdvojne,cak smo imali i puno onih koji ljubomore,ma znate vec,ali ni oni ni niko nije mogao da srusi to prijateljstvo i nikad nece moci.Vreme je prolazilo,a mi smo uvek bile zajedno,jedino nas je delila subota i nedelja,a nekad ni to..Kako sto je prolazilo vrjeme dosla je ona,tojest ona je uvek bila tu,ali ovaj put se priblizila,i ona je prirasla srcu i to puno.. jopet nas je bilo tri,dosla je jer je znala da necemo je pustit da ostane sama,prihvatili smo je jer smo znali koliko vredi i da je jedna dobra osoba koju zelimo kraj sebe!Nakon nekog vremena se vratila i ona,ona iz pocetka,svatila je da je pogresila i pokajala se.JOPET SMO SE SPOJILE.NASI DANI SU PUNI SMEHA,MI SE SMEJEMO ZA SKROZ OBICNU STVAR,CAK TO NEKIMA NIJE NI UOPSTE SMJESNO,ALI JE NAMA ZA RAZBIT GLAVU.Ali najbitnije su ti ljudi jel da?Oni skojima se smijes za skroz bezveze stvari,oni bez kojih nemozes zamislit dan,oni skojima mozes pricati o bilo cemu (rosana obrisi usta imas nesto belo)oni skojima mozes da jedes neprekidno(angela znas da pricam o tebi)oni koji jedva idu jer im muka,(marija pozuriiiiiiiiiiiiii) oni tako jednostaavni a pre posebni :).Jopet cu reci BLAGO MENI!E da svugde smo,svugde ali bas svugde.Znamo cak i da donesemo cjelu trpezu sa hranom i da sjednemo u skolu i da jedemo ko stoke!MOZETE LI POJESTI CJELO KUHANO JAJE? NE,EPA MOJA ANGELA MOZE!Jesti leb sa vocnim jogurtom? I to moze ona!Mozete li dok ste u labaratoriju u skoli,osuditit se jesti dok vam je profesor tu,i to jesti leba,marule i tunine pastete? Ne epa MI TO MOZEMO!Mozete li jesti parce leba 30minuta? Ne epa MARIJA TO MOZE.Mozete li uzimati svaku od usta bez pitanja?Ne ROSANA MOZE!Neki nam se cude,i prave one face,kao sta je ovim budalama?Ali nas booli briga :) ,mi radimo ono sto nama prija i nije nas briga za ljude okolo,jer oni ce svakako pricati ;) ..Znas ono kad pocnes da places,a ne places sam?Kad oko tebe ima jos 3 osobe koje te mole da ne places jer te nemogu gledati takvu ? E znam ja kako je , rjecicu vam NEMOZE SE OPISATI KAKO JE!A najgore je ono kad ti zelis prekinut plakat ali pogledas njih i jos vise ti padne tesko..ZEZNUT JE ZIVOT I TO GADNO!Zasto me mora odvojiti od njih,zasto ?Hocel to biti zauvek ili ? Jer zauvek je UZASNA RJEC! ZAUVEK JE NEPRIHVATLJIVO ZA MENE!Bice gadno kad odem,to ce bit kraj za mene,nista vise nece biti isto,sta vredi kad si u neku zeznutu drzavu,bez tih jednostavnih a istvari tako posebnih osoba? NISTA SVE JE NISTA BEZ NJIH! SVE CE BITI NISTA BEZ NJIH! OOOOOOOOO ZNOJE MI SE OCI,ALI NESMEM PLAKATI,NEDAJU MI ! Bice tesko,bice kad necu biti tu da ih gledam kako se smeju,da ih zasmejavam,(moj specificni smeh) eeeeeeeej one sad ovo citaju i placu :/ ..a meni nije to cilj .. bice tesko kad necu moci da ih gledam SRETNE,bice jako tesko kad nebudem mogla da im obrisem suze sa lica,(NEMOJTE NIKAD PLAKATI)kad ne budem mogla padati pa da se smejemo...ali sta ces to je zivot,tojest briga me GDE JA TU Vi! DA ZNATE VODIM VAS SA SOBOOMM,JA BEZ VAS NECU MOCI,NIT ZELIM TAKO DA .. PLANIRAJTE DA DOLAZITE SAMNOM<3 STA RECI A BITI DOVOLJNO,PISALA BIH DAN I NOC ALI NIKAD NECU MOCI ISKAZATI KAKVE SU ONE DRUGARICE,TOJEST NE KAKVE SU ONE SESTRE :) ANGELA,MARIJA,ROSANA VOOOLIM VASS NEZNATE KOLIKO I DA NIKAD NEZABORAIVTE UVEK,KAD GOD,STA BILO UVEKK TU ZA VAS,HVALA VAM STO POSTOJITE <3. VOOOOLI VAS,VASA SANELA!

18 tra 2012 20:33
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
Post Re: ljep je zivot sa njima<3
@Neka......temu sam ti premjestio u predstavljanja i dobrodošlice, i prepravio proste riječi.....naime, ovo je vjerski forum i ovdje nema pisanja prostih riječi da je neznam koliko to postalo normalno u svakodnevnim izričajima...;)

Inaće.....dobro došla na forum

18 tra 2012 23:50
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: žensko
---------
Post Re: ljep je zivot sa njima<3
DamirZg1 je napisao/la:
@Neka......temu sam ti premjestio u predstavljanja i dobrodošlice, i prepravio proste riječi.....naime, ovo je vjerski forum i ovdje nema pisanja prostih riječi da je neznam koliko to postalo normalno u svakodnevnim izričajima...;)

Inaće.....dobro došla na forum

oke,nova pa nisam znala da se snadjem,ali sam morala da napisem ovo :)

19 tra 2012 10:31
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: