Sada je: 21 srp 2019 00:49.

Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
 Marino Restrepo na Knežiji 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

---------
Post Marino Restrepo na Knežiji
Evo dragi moji, neću dužiti, ali bih voljela prenijeti vam makar komadić sa ovoga susreta, odnosno par upečatljivih rečenica Marina...

Bilo ga je prekrasno slušati i gledati... U ovoj našoj vrevom i brzinom, nestrpljivošču zagađenom civilizacijom, čovjek je 2 puna sata polako i sa ljubavlju prenosio svoje svjedočanstvo, a da se nije pomaknuo!
I žena koja je prevodila - je bila jednako tako - puna ljubavi..

Pričao je detalje koji su predhodili njegovoj otmici i samom boravku u zarobljeništvu koje neću iznositi, nego ću toplo preporučiti da svi koji možete nabavite knjigu IZ TAME U SVJETLOST!

Zanimljivo je to - da je prije otmice molimo krunicu malome Isusu, devet dana prije Božića na nagovor sestre koja je bila vjernica... ! Molio je da mu Isus - promijeni život <angelpray> !

Mislim da je odmah po toj devetnici - otet i njegov život je zaista zauvijek promijenjen, ne onako kako si je on to priželjkivao i što je tražio... ali je zato dobio i više nego li je mogao zamisliti...

Mene je osobno dotaklo njegovo opisivanje susreta sa Isusom, Marijom, viđenje duša u paklu i duša u raju... !

Kad je pričao o Isusu, suze su mi počele kapati, a srce mi je doslovce gorjelo! 35345

Isto tako, kad je pričao o susretu sa Marijom... Njegove iskrene riječi i dojam - nikoga ne mogu ostaviti ravnodušnim!

Evo, ne mogu trenutno više pisati možda se ksnije još nadovežem... ali svakako svima još jednom preporučujem i knjigu i cd!

ande moli_1

01 lis 2009 10:13
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: