Sada je: 18 lip 2018 17:14.

Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Moje svjedočanstvo Božije prisutnosti 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: muško
Post Moje svjedočanstvo Božije prisutnosti
Nakon što sam pročitao ovaj tekst , htio sam i ja posvjedočit jedno malo svjedočanstvo o jednom dijelu mog života gdje sam vidio kako nam Bog ostavlja znakove.
Uglavnom prije 10 godina bio sam duboko zaljubljen u jednu djevojku , ali neuspješno jer je ona kasnije zavolila drugoga i udala se za njega nakon silne patnje , odlučih otići u Međugorje na susret mladih i rekoh dragom Bogu : Bože moj ili idem studirat teologiju u sjemenište za svećenika ili na ovom susretu me upoznaj s budućom suprugom , nikakav ultimatum , jednostavno sam rekao kad se vratim odoh na teologiju da sam tako odlučio.
I kako to biva tamo na tom susretu upoznah svoju buduću suprugu , Gospa nas je spojila.
Nakon dvije godine , moja tadasnja djevojka oboli od zloćudnog raka jajnika, koji je otkrila sasvim slučajno , jer se bojala ginekologa pa nije nikad išla , pa kad je zaradila neki novac otisla je kod najboljeg ginekologa u gradu , i na kraju eto ga problemi , strah ,nevjerica.Čekala ju je operacija i još puno kemoterapije.
Nakon operacije zena je prezivjela uz mnogo muke i kemoterapija , a ja sam imao neki osječaj i povjerenje u Boga da će sve biti u redu i Hvala Bogu bilo je sve dobro , samo što ja i žena više nikad nećemo moći imati svoje biološko dijete.
Bilo je teško prihvatit tu obavijest liječnika, ali šta ti ostaje drugo nego zahvalit Bogu što mi je žena ostala živa i živiti život i dalje.
Dugo vremena sam se borio s tim da žena hoće posvojit dijete , a ja nisam znao kako se postavit bojao sam se posvajanja , ali sam pristao na nekoj misi sam čuo da je to veliki blagoslov , nekom dijetetu dati bezgraničnu ljubav i to me oslobodilo .
Nakon što smo se odlučili za usvajanje prošle su dvije godine nigdje nista i onda dobismo poziv za razgovor za usvajanje jednog 6 mjesecnog djeteta.Na razgovoru su bili 5 ili 6 bračnih parova.
Tokom razgovora odgovarali smo na različita pitanja i na kraju razgovora su nas pitali da li znamo ,ako bi dobili dijete koje bi mu ime dali , mi odgovorimo znamo i kažemo MARKO , i nakon tog odgovora muk i šok psihologinja , i kažu njih dvije PA I ZOVE SE MARKO.
A nama suze na oči u potocima , i tada smo zajedno i ja i žena osjetili da to je naš sin , što nam ga Bog daje.
Marko je rođen na supruzin imendan , a dobili smo ga na godišnjicu braka supruzinih roditelja , sve neki znakovi koje ne mozeš objasniti.
Čak su nam rekli da dijete ima nekih problema i da se moze desiti da ne bude zdravo potpuno , ali ja i zena smo znali da če biti sve u redu jer to je Božije dijelo i Gospino dijelo.
Par godina kasnije kad smo susreli jednu od psihologica s kojom smo ostali u dobrim odnosima , ona nam je prvi puta rekla da prije nego je odlučila zajedno s kolegicom kome če dati dijete na usvajanje, otišla je na misu i kad Je upitala Gospodina našega kome da da Marka , vidjela je našu sliku.
Danas Marko ima 5 godina i zahvaljujem Bogu i Isusu Kristu na njemu svaki dan , jer je dijete največi Božiji dar .
Bog vas sve blagoslovio i znajte da je s Bogom sve moguće.

26 tra 2013 20:04
Profil Pošalji e-mail
Global Moderator

Spol: žensko
Post Re: Moje svjedočanstvo Božije prisutnosti
:sll: Drago mi je da si podijelio svoje iskustvo s nama :sll: ..Neka te Bog blagoslovi, tebe i tvoju lijepu obitelj <angelpray> :love:

27 tra 2013 19:59
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Terza ovo je jako lijepo svjedočanstvo...hvala ti što si podjelio sa nama....i Bogu hvala :sll:

28 tra 2013 08:36
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Hvala i vama meni je uvijek drago pročitati nečije svjedočanstvo to nam jača vjeru , kada čujem različita iskustva uvijek dobijem još malo snage , zato sam i ja htio podjeliti svoje svjedočanstvo s ovim lijepim forumom i ljudima na njemu.
Zato volim ići u Međugorje tamo uz puno molitve čuješ i puno lijepih svjedočanstava i predavanja , to bih preporučio svakome odlazak u Međugorje , toliko mira i ljubavi nisam doživio nigdje u svijetu kao tamo , to je nešto predivno i Gospi hvala na njemu
Neka Vas Bog sve blagoslovi i čuva

28 tra 2013 09:26
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Post Hvaljen Isus i Marija i pozdrav svima
Evo da Vas pozdravim , bio sam za vikend u Međugorju bilo je na****o 10 sati voznje , ali prekrasno , jako lijepi doživljaj.
Punjenje duhovnih baterija , jer nekad čovjek dođe do pražnjenja , svakako bi svakom to preporučio.
Kao i uvijek u Međugorju se osjeća takva milina, mir i blagoslov kako jednostavno ne možes opisati , nego samo možes osjetiti kad dođeš tamo kod naše Nebeske Majke.
Čak kad sam otišao na ispovjed došao sam kod jednog karizmatika koji se molio nad mnom , jako lijepo iskustvo stvarno lijepo iako nisam planirao niti sam znao ko je on.
Bogu Hvala na svemu što nam daje.
Planiram od sljedeceg ponedjeljka - četvrtka ici kod Fra Linića u Tabor iz Zg s autom , ali čovjek snuje a Bog određuje , ako bude
tako , jer i zadnji put sam planirao pa zavrsio u bolnici.Imam zelju pa ćemo viditi , ne znam da li neko s foruma želi iči na Tabor sljedeci tjedan
Božji Blagoslov svima

20 svi 2013 16:15
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Post Re: Hvaljen Isus i Marija i pozdrav svima
Terza....Bogu hvala da si lijepe stvari doživio u Međugorju i hvala ti da si to podjelio s nama :)

Što se Tabora tiče......ja osobno već se duže vrijeme spremam da bi išao, ali čini mi se da do daljnjega neću moći zbog nekiih osobnih problema.....A ti ako budeš išao možeš opet podjeliti to sa nama kasnije....

Neka te prati Božji blagoslov

20 svi 2013 19:34
Profil Pošalji e-mail
Global Moderator

Drago mi je Terza da ti je lijepo bilo u Međugorju i da imaš ugodna iskustva. Ja sam ove godine bila 2,3 puta u Međugorju, jednom se pela na brdo i predivno je to iskustvo. Doživljaj mira i Božje blizine. Prvom prilikom ću opet poći. Meni je tabor nažalost jako daleko ali ako bude organizirano odavde i ako budem u prilici jednom svakako imam namjeru poći...daj Bože padre Liniću dobrog zdravlja i da ponovno dođe u moje krajeve :sll:

Blessed be :andeo moli

20 svi 2013 20:47
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

:sll: draga Irien :35345 i ja se isto molim za fra Linića i dao BOG da dođe kod nas u Istru :love: Ni ja nisam bila nikad u Taboru,ali vjerujem da ću i to doživit,ma dat ća dragi Bog :andeo moli_3

20 svi 2013 22:01
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

:sll: pozdrav Terza :35345 vjerujem da ti je bilo prekrasno u Međugorju bez obzira na daleki put smjesko moli i mi smo (ja,suprug,kćerka i zet)lani za prvi maj išli autom,ali prenoćišta za nas nije bilo. prenoćili smo u autu ili bolje rečeno "pod vedrim nebom". Nikad nećemo zaboraviti tu noć,bila je posebna. Mogu samo reć,kad MAJKA zove nema te sile koja te može zaustavit. HVALJEN ISUS I MARIJA!!! ande moli_1

20 svi 2013 22:15
Profil Pošalji e-mail
Administrator

---------
Kada sam zadnji put prije nepune dvije godine bio u Međugorju, na kamenitom brdu ukazanja....poželio sam kada dođem opet da mi se pruži prilika da provedem noć baš vani, na samom brdu ukazanja.....u bdijenju i molitvi, a ako i zaspem, bit će to poseban san......to mi je velika želja i kada budem dolazio opet, pokušat ću si to ostvariti... :)

25 svi 2013 00:28
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: