Sada je: 19 vel 2018 12:07.

Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Moje svjedočanstvo Božije prisutnosti 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: muško
Post Hvaljen Isus i Marija i pozdrav svima
Evo nisam se dugo javljao , malo sam zapustio forum, premda ga redovno čitam , ali nemam inspiracije za pisanje.
Bio sam prije 3 tjedna na seminaru u Taboru kod Fra Linića , i bilo je jako lijepo , trajao je 4 dana i premda je fra Linić bio slab , Bog mu je dao snage da nastavi.
Uglavnom tema seminara je bila Obraćenje.
Puno se govorilo o tome kako bi Isus trebao biti dio našeg svakodnevnog života , da ga ne doživljavamo da je on negdije daleko , nego da je uvijek blizu nas i da nas samo čeka da mu se otvorimo potpuno , jer on ne moze djelovati ako mu se mi ne otvorimo.
Govorilo se o važnosti ispovjedi i kajanju u našem životu da je to jako bitno i opraštanje i zahvaljivanje.
Svaki dan je bila misa i klanjanje i bilo je jako lijepo i uz puno predavanja raznih svećenika Fra Zdravka i Fra Ivana s Kaptola.
Jedan dan je bilo posebno odlično predavanje o depresiji i kako se borit s njom i koliko je ona zapravo teška i kao i sve bolesti jedino uz Isusa ih možeš pobjediti , sam teško puno teže
Pred kraj seminara bilo je i puno svjedočanstava koje stvarno djeluju pozitivno na čovjeka.
I Na kraju nam je dao Fra Linić smjernice kako dalje u životu poslije seminara , a zapravo su to općenite smjernice , A to siu
-Svakodnevna molitva i čitanje Sv pisma - Evanđelja
- Što ćešći odlazak na Sv misu i da si nađemo ako smo u mogućnosti nekog duhovnika kod kojeg bi isli na razgovore i ispovjedi.
- Uključiti se u neke zajednice i u Župu i stavit se župniku na raspolaganje
Toliko od mene ne znam jesam li sve spomenio ali vjerovatno nisam jer ima toliko toga , ali svakako bih to svakom preporučio da ode tamo i da se duhovno obnovi jer ko i tjelu tako i duši našoj treba hrana da preživimo.
Neka Vas Dragi Bog sve Blagoslovi i Čuva

22 lip 2013 14:12
Profil Pošalji e-mail
Global Moderator

Spol: žensko
Post Re: Moje svjedočanstvo Božije prisutnosti
:sll: Pozdrav terza, drago mi je što si i ovaj put podijelio sa nama svoje iskustvo, sa seminara fra Zvjezdana Linića :top:
Neka mu dragi Bog da još puno snage i zdravlja da se i dalje dava nama katolicima na način na koji se dava. Duhovna obnova je prava okrijepa za dušu, vjerujem ma da sam jako davno bila na jednoj..
Upravo sam završila sa čitanjem jedne njegove knjige pa ću dijelove iz knjige nastojat objaviti na forumu. Nadam se da će se tebi i ostalim dragim forumašima i gostima svidjeti...

Blessed be :bighug

:littleangel

24 lip 2013 20:11
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
---------
Post Re: Moje svjedočanstvo Božije prisutnosti
Terza.....drago mi je da si uspio biti u Taboru kod fra Zvijezdana....i hvala ti što si sa nama podjelio svoje iskustvo :)

25 lip 2013 23:10
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: