Sada je: 20 ruj 2019 20:53.

Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
 PISMO MAJCI ZA BOZIC 
Autor/ica Poruka
VIP član

Spol: žensko
---------
Post PISMO MAJCI ZA BOZIC
slika Jedna starica ,pred sam Bozic od svoga sina dobila ovo pismo.

" Draga mama !
Konacno sam se ponadao da ces bozicne blagdane sprovesti kod nas. Ali nismo jos dovrsili kucu ,kako smo nakanili.Sve necisto ,razbacano ,nedogotovljeno i skuceno.Na zalost ,nemamo te gdje smjestiti.Slijedece godine -obecavam-svakako ces doci k nama .Zelimo ti sretan Bozici Novu Godinu! Tvoji....>>

Slijedece godine ,sin napisao ovo :
"Draga mama !
I ovo boizicno obecanje s tobom moram odgoditi dolazi nam poslovni prijatelj iz inozemstava s velikom obitelji. Shvacas -bit ih puna kuca. Znam da me razumijes.Ti si nas uvijek razumjela .Bio ti Sretan Bozic !Tvoji...>>

Trece godine u pismu je stajalo ovo :
"Draga mama !
Zaista nemamo srece ! Otislo grijanje bas u najgore vrijeme .Ne znamo kada cemo ga popraviti.
Ne mozemo te primiti na ovu hladnocu. Jos bi nam se prehladila . Znas i sama kakvi su lijecnici za Bozic I Novu Godinu.Moram Ti , eto, Bozic cestitku ,poslati postom. Do skorog videnja! Tvoji...!

Posljednje pismo-za koga znamo- sadrzalo je ovo :
"Draga mama !
Prvi put ne mogu doma docekati Bozic. Lijecnici su mi -radi moje iscrpljenosti-hitno propisali zimske kupke u toplicama .Putujem ovih dana .Necemo se vidjeti ni ovoga Bozica.Vrlo mi je zao ,ali sto si mogu pomoci ? Svako dobro i sretan Bozic ! Tvoj....>>

Sto mislite kakvo ce pismo ova majka -ako Bog pozivi - dobit od svoga sina ovoga Bozica ?!

13 pro 2009 19:37
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: