Sada je: 25 kol 2019 13:29.

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
 Pokrivanje žena 
Autor/ica Poruka
Glavni moderator

Spol: žensko
---------
Post Re: Pokrivanje žena
Justme takav dojam sam stekla gledajući taj video jer mi se čini da bi jedino takva mogla normalno hodati planetom bez sakrivanja od ikoga. Ali je činjenica da Bog ženu takvom nije stvorio, kao ni inferiorno biće. Ne želim dalje u raspravu jer ne želim da me se krivo shvati i da se ovo dalje potpuno nepotrebno razbuktava. Poštujem i židove i muslimane i njihove razloge umatanja ali ne može se nama zato imputirati da mi činimo grijeh s tim što nas muškarci vide itd itd... Kod nas su umotane redovnice i časne sestre koje su se odrekle svjetovnog života a mi se umatati ne moramo i tako će i ostati i ne činimo zbog toga grijeh! Ukoliko Crkva ponovo proglasi da žena treba pokriti GLAVU dok je U CRKVI, ok, sasvim prihvatljivo, a o svemu ostalom mi ne pada na pamet ni razmišljati, kao što uostalom neće ni sama Crkva. Tko baš želi da mu je žena umotana neka si izabere jednu od pripadnica vjera/religija gdje je to normalna stvar a nas ovdje neka ostavi na miru s ovakvim komentarima.

DODATAK: Iz prethodno vidljivih razloga ova tema je zaključana a link na s****i video obrisan.

10 pro 2013 23:27
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: