Sada je: 25 lis 2014 11:25.

Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Poruke Upozorenja pred Drugi dolazak Isusa Krista!!!! 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Post Poruke Upozorenja pred Drugi dolazak Isusa Krista!!!!
Uz lijep pozdrav i Bozji Blagoslov imao bih jednu zamolbu:
Ne znam koliko ste upoznati sa porukama Upozorenja ,koje prima zena iz Irske!?
Ukoliko moderatori nemaju nista protiv ,ja bih postao poruke prevedene na hrvatski jezik,ali samo ako
je to pozeljno na ovom forumu!!
To govorim iz razloga jer sam imao neugodnosti sa jednim katolickim forumom iz razloga sto poruke nisu crkveno priznate !!!

Napravio sam osobnu stranicu sa porukama,pa ako je za moderatore prihvatljivo,ja bih sve navedene poruke postao ovdje na ovom topicu!!

Hvala lijepa!

26 ožu 2012 11:25
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Post Re: Poruke Upozorenja pred Drugi dolazak Isusa Krista!!!!

Ili ovdje,gdje mi dopusteno da moderiram ovu temu!!

26 ožu 2012 11:39
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
Dobro došao na forum :)

Pogledat cu ja malo kasnije pa ću ti odgovoriti, ako ne danas onda sutra.

26 ožu 2012 12:38
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Hvala lijepa!

26 ožu 2012 12:49
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Trebat će mi neko vrijeme da ovo proučim, obzirom da sam tijekom svakog dana dosta zauzet. Moram malo vidjeti o čemu se radi i čuti druga mišljenja...A ako će se stavljati, bit će to na drugom mjestu na forumu rezerviran za svjedočanstva i objave.
Javim ovdje nakon što odlučim.

Božji blagoslov

26 ožu 2012 21:34
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Zahvalno prihvatam uz puno Bozjeg Blagoslova svima na forumu!

27 ožu 2012 18:37
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Lepo pozdravljen drugi dolazak na forumu ALFA i OMEGA !

Prebrala sem nekaj tvojih prispevkov pa me zanima kateri veri pripadaš. Si mogoče adventist? Adventisti se veliko ukvarjajo z drugim Jezusovim prihodom.
Mene recimo sploh ne zanima, kdaj bo Jezusov drugi prihod, čeprav verujem, da se to bo zgodilo, ampak verjamem in verujem predvsem to, nihče ne ve, kdaj ga bo Gospod poklical k sebi - morda čez eno uro, mogoče en dan, mogoče čez 20, ali 30, ali 50 let....., ampak mora biti na ta trenutek vedno pripravljen.

Se ti ne zdi dovolj brati Sveto pismo, moliti Oče naš...., ki nas ga je naučil moliti naš Gospod Jezus Kristus sam? In hoditi redno k Sveti maši, se redno spovedovati in prejemati Jezusa v presvetem zakramentu?
Moje mišljenje je, da če bomo vse to izpolnjevali, se nam ni treba bati trenutka, ko nas pokliče Gospod.

Jaz zaupam našim duhovnikom, saj so to Jezusovi učenci/apostoli. In vse najvažnejše so napisali že naši evangelisti in je zapisano v Svetem pismu. Tako recimo beremo v:
Lk 21,20 A kad čujete za ratove i pobune, ne prestrašite se. Doista treba da se to prije dogodi, ali to još nije odmah svršetak."

Za nas vernike je dovolj, da poslušamo in ubogamo naše duhovnike, škofe, Svetega očeta........, kajti če bi nas oni narobe učili, bi oni za nas dajali odgovor pred Gospodom, če pa bomo mi sami iskali poti, ali še druge napeljevali na napačno pot, potem pa bomo mi sami dajali odgovor Nebeškemu Očetu za sebe in za te, ki bi jih mogoče zapeljali na krivo pot. Jaz si takšne odgovornosti ne bi upala prevzeti na sebe.
Kaj je tebi garancija, da so ta sporočila resnično iz nebes?
Dobro premisli človek, ali so ta sporočila resnično od Boga !

Bili so že primeri, ko so ljudje prodali vsa svoja premoženja, ker so verjeli nekemu datumu, da pride Gospod in vsa svoja premoženja prodali in denar podarili temu, ki je oznanjal Jezusov drugi prihod in tako postali siromaki, ker Jezusov drugi prihod se ni zgodil.

Nekaj podobnega smo recimo lansko leto brali o g. Haroldu Campingu

Lep pozdrav in Bog te blagoslovi! smjesko kriza :love:

30 ožu 2012 23:16
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Hvala ti Marta na napisanom mišljenju :)...u međuvremenu ja sam razmislio i odlučio da se za sada ne stavljaju ove objave. Tako da za sada ništa.

Božji blagoslov

31 ožu 2012 00:27
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

R A Z M I S L I T E!!!

Početno

381.Otpor protiv Mog Drugog Dolaska ce biti zestok

Četvrtak, 22 ožujak, 2012 @ 11:00

Moja ljubljena kći ,Moja bol je sada postala tvoja ,u punom zajedništvu sa Mnom. Iako će to biti vrlo teško za tebe, to ce ti donijeti mnogo radosti i mnogo novih milosti.

Ja ti sada omogucujem Milost za ocitavanje duše.
Ja omogucujem ovaj posebnu Milost iz dva razloga.

Prvi je pružiti ti zaštita ,koju trebas, kada ćes početi s nekim od mojih pristasa,da komuniciras.

Drugi je ,obratiti ona otvrdnuta srca, koji će ti se suprostaviti,jer oni u Moju Presvetu Rijec sumnjaju.
Ti moras prihvatiti ove nove patnje s kojima se suocis i znati da se intenziviraju zbog povećane zloće u svijetu.

Ti, Moja kći i mnoge Moje druge izabrane duše, sada istovremeno doživljavaju ,kako fizičke tako i patnje iznutra.

To je zbog patnje Mog Presvetog Namjesnika ,koju također doživljava ovih dana, kada će se suočiti s njegovim najvećim ispitom.

Prihvati Moj Kalež ,Moja kćeri – i svi oni koji prihvaćaju Moju Svetu Rijec, preko ovih poruka,
kazem Ja: Znajte da vaša velikodušnost duha spašava, milijune duša svaki dan.

Niti jedna minuta vase patnje nije izgubljena.
Ja znam, djeco Moja, da ,kada uzmimate Moj Križ i slijedite Me, da će zbog toga patiti.

Ali znajte, da vi kroz to sto cinite, Meni pomažete, spasiti većinu čovječanstva. Također ćete mi pomoći u Mom Kraljevanju na zemlji, kada je protjeran zavodnik i za vrijeme kada Moj Novi Raj na zemlji nastane.
Znajte isto tako, da vi koji patite sa Mnom, slijedeći Moj put prema Raju, ćete uzeti isti put do Kalvarije ,kao Ja,kada dodjoh prvi put.

Kršćani danas zele vjerovati, da ukoliko dođem iznova Drugi put, da nikada vise ne bi bio tretiran s takvom okrutnošću . Pa ,oni se varaju.

Otpor Mom Drugom Dolasku će biti žestok.
Moja Sveta Rijec će, a već je, biti izrugivana i osumnjicavana.

Moja djeca, osobito oni s krutom i čvrstom vjerom ne mogu shvatiti, da ce Moji proroci ,od vecine biti baceni u stranu , bas kao što je bilo u prošlosti.

Moja Riječ, koja ce ti biti data u ovom vremenu, je vec ignorirana u mnogim krugovima Crkve i odbacena, upravo kao što je bila od strane farizeja tijekom Mog vremena na zemlji.

Istina Mojih učenja, koja se nije nikada promijenila, smatrat će se da je laž.
Zašto je to tako? Ja vam kazem: to je zato jer su toliki Istinu mojih učenja do te mjere izokrenuli ,da više ne vjeruju u smrtni grijeh.

Tako puno njih su odlučili ignorirati Istinu sadržanu u Svetom pismu.
Zašto na primjer , osporavaju, postojanje 1000 godina Novog Neba i Zemlje?
Ova Objava je vrlo konkretna i Istina je tu za sve, da je vide.
Ipak, Moja Sveta Riječ ce biti osporavana.

Knjiga Otkrivenja, isto kao što su proročanstva sadržana u Danielovoj knjizi, je vama samo djelomicno bila data. Mnogi od vas su zbunjeni.

Ali to je zato jer se sadržaji koji su bili otkriveni,na isti nacin su ovim prorocima bili zatvoreni ,tako bili skriveni sve do Kraja Vremena .

Samo Ja, Isus Krist, Jaganjac Božji, imam autoritet da otkrijem sadržaj čovječanstvu.

Kako možete tvrditi ,da znate sve o Mom Drugom Dolasaku, kada o tome znate samo dijelove?
Kada oni nisu jos objavljeni ?
Morate slušati Moju Svetu Riječ;jer vama ce biti data ,da bi spasili duše vaše.

Ako i dalje nastavite da poričete Moju Riječ, nakon što se Upozorenje dogodi, i kako se ove moje poruke u svijetu nastave razvijati, tako cete bit ćete krivi za odbijanje Moje Ruke Milosti.

Bez obzira koliko vi jako vjerujete u Mene, ili tvrdite da Me poznajete, vi cete počiniti grijeh ,nijecuci Mene . Kao takvi, ćete biti izgubljeni za Mene i nećete biti dostojni da udjete na Vrata Raja.

To je Moja dužnost,- koja ce vama biti data iz čiste ljubavi i suosjećanja- da Ja sada pokušavam ,da vas pripremim za Posljednje dane.

Molim vas,nemojte Me odbaciti, ovaj drugi put, jer Ja dolazima spasiti čovječanstvo od vječnog prokletstva i ponuditi vam ključeve vječnog spasenja.

Zato što vas volim, moram biti čvrst i dovesti vas do istine.
Ne čekajte do Mog Sudnjeg dana, da bi otkrili Istinu.
Pođite sa Mnom sada i pomozite mi spasiti duše citavog čovječanstva.
Vaš Učitelj i Otkupitelj
Isus Krist

Saznajte više: Uskoro-Drugi Isusov Dolazak!!! - Stranica 7

15 tra 2012 08:50
Profil Pošalji e-mail
VIP član

---------
drugi dolazak je napisao/la:
R A Z M I S L I T E !!!

Molim vas,nemojte Me odbaciti, ovaj drugi put, jer Ja dolazima spasiti čovječanstvo od vječnog prokletstva i ponuditi vam ključeve vječnog spasenja.

Zato što vas volim, moram biti čvrst i dovesti vas do istine.
Ne čekajte do Mog Sudnjeg dana, da bi otkrili Istinu.
Pođite sa Mnom sada i pomozite mi spasiti duše citavog čovječanstva.
Vaš Učitelj i Otkupitelj
Isus Krist

R A Z M I S L I !!!

Dragi prijatelj "drugi dolazak" - mislim, da malo prehitevaš "po desni", kar pa ni prav, ker ne upoštevaš reda, ki je zapisan v Pravilih foruma Alfa i Omega.

To, kar ti reče administrator je treba spoštovati !

Katoliki poslušamo in spoštujemo naše duhovnike, saj zato jih imamo in takšno je tudi Jezusovo naročilo, kajne?

Če se vam protestantom, ki prisegate na "Sola scriptura" zdi, da kljub načelom, ki jih zagovarjate lahko delate nekaj "po svoje" - potem delajte, ampak ne vsiljujte vaših idej katoličanom, kajti takšno početje je zelo nevarno za vaše duše, ker delate nekaj mimo tega, kar želi od vseh kristjanov Bog, kajti naš Bog, je Bog reda in miru in ne zmešnjave.

Luka 10,1-14

Poslanje sedamdesetdvojice

Lk 10,1 1 Nakon toga odredi Gospodin drugih sedamdesetdvojicu učenika i posla ih po dva pred sobom u svaki grad i u svako mjesto kamo je kanio doći. 2 Govorio im je: "Žetva je velika, ali radnika malo. Molite dakle gospodara žetve da radnike pošalje u žetvu svoju. 3 Idite! Evo, šaljem vas kao janjce među vukove. 4 Ne nosite sa sobom ni kese, ni torbe, ni obuće. I nikoga putem ne pozdravljajte. 5 U koju god kuću uđete, najprije recite: 'Mir kući ovoj!' 6 Bude li tko ondje prijatelj mira, počinut će na njemu mir vaš. Ako li ne, vratit će se na vas. 7 U toj kući ostanite, jedite i pijte što se kod njih nađe. Ta vrijedan je radnik plaće svoje. Ne prelazite iz kuće u kuću." 8 "Kad u koji grad uđete pa vas prime, jedite što vam se ponudi.9 i liječite bolesnike koji su u njemu. I kazujte im: 'Približilo vam se kraljevstvo Božje!' 10 A kad u neki grad uđete pa vas ne prime, iziđite na njegove ulice i recite: 11 'I prašinu vašega grada, koja nam se nogu uhvatila, stresamo vam sa sebe! Ipak znajte ovo: Približilo se kraljevstvo Božje!'

Lk 10, 17-20

Pravi razlog apostolske radosti

Lk 10,17 Vratiše se zatim sedamdesetdvojica radosni govoreći: "Gospodine, i zlodusi nam se pokoravaju na tvoje ime!"
18 A on im reče: "Promatrah Sotonu kako poput munje s neba pade.
19 Evo, dao sam vam vlast da gazite po zmijama i štipavcima i po svoj sili neprijateljevoj i ništa vam neće naškoditi.
20 Ali ne radujte se što vam se duhovi pokoravaju, nego radujte se što su vam imena zapisana na nebesima."

BERI DALJE !

Rim 16,20 Bog mira satrt će ubrzo Sotonu pod vašim nogama. Milost Gospodina Isusa s vama!

Ali razumeš zakaj ti tole pišem???

DamirZg1 je napisao/la:
... ja sam razmislio i odlučio da se za sada ne stavljaju ove objave. Tako da za sada ništa.

Božji blagoslov

1 Kor 14,33 jer Bog nije Bog nesklada, nego Bog mira.
Kao u svim Crkvama svetih.

Bog te blagoslovi! smjesko kriza :svecenik

15 tra 2012 11:39
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.