Sada je: 23 lis 2019 15:00.

Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
 Pozdrav ekipi 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: muško
Post Re: Pozdrav ekipi
Nisu to ovlasti. Idemo diskutirati na nekoj temi a ne ovdje na pozdravnom topicu. OK?

20 lis 2014 15:21
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Billy je napisao/la:
Ako nema đavla nema ni Boga.
Tako je Billy ! :aplause smjesko rukuje

28 lis 2014 10:25
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
---------
Pozdrav svima… .za one koji neznaju admin sam ovog foruma. Kao prvo moja isprika jer me nije bilo neko vrijeme na forumu pa tako nisam bio u tijeku. Inače ovu bi raspravu nastavili tamo gdje treba a to je topic "Rasprave o Duhovnim temama "… a ne ovdje..

Drugo… nisam sada pročitao sve postove ovdje… ali jasno mi je o čemu se radi. No o svemu ću se očitovati nakon što pregledam forum i uhvatim vremena.

Homovulgaris… .reći ću samo ovo za sada….kada pristupaš na ovom forumu sa ovakvom temom… imaj na umu da se na njemu nalaze iskusni vjernici Katoličke Crkve…..te su također iskusni i u ovakvim situacijama kada na forum dođu osobe sa stavom nevjerovanja u jedinog nam Stvoritelja, pokušavajući navesti ljude na raspravu pod izlikom da im se argumentira i da razlog da bi povjerovali. Vjernici ovdje također znaju da te osobe ne traže zapravo da ih se uvjeri zašto vjerovati, nego žele promovirati svoja ego/viđenja vjere. Žele nadobudno preuvjeriti vjernike. Znaju vjernici da su to zamke zloga… te vjersko iskustvo, temeljeno na učenju Svetog Pisma i nadahnuću Duha Svetoga koje ih vodi kroz život vjere… nadahnulo ih je također da znaju da istinski vjernici ne ulaze u rasprave… .i o vjeri se ne nadmudruju jer su to đavolja posla.
Da si pročitao Novi Zavjet onako kako treba, sa stavom Učenja i shvačanja vjere… shvatio bi i sam da je tome tako.
Zato, temeljem tog iskustva… vjernici ti ovdje govore da si pogriješio forum.
Što se mene tiče samnom se ovdje sigurno nadmudrivati nćeš. Ja tebi netrebam ništa dokazivati, ni pravdadi vjeru. Ona se dokazuje sama po sebi, tko želi to shvatiti… shvatit će. Osobno ja, kao i svaki vjernik… znam tko je Isus Krist, tko je Otac… i tko je Duh Sveti. To što se ti praviš da neznaš i izigravaš antivjernika, a opet želiš drugima "Božji blagoslov"… .znak je samo da si nasjeo na zamku napasti… iste one napasti koja želi od tebe da unosiš zablude među vjernike. No kada malo razmisliš… nakon što si izneo svoje čudne stavove… .što ti zapravo nudiš… .i što tražiš ovdje ?! Nudiš li svoju neku religiju… ili pak objašnjenje kako ovaj svijet postoji bez Boga i njegovog udjela u stvaranju. Kažeš u jednom momentu… .ti SIGURNO znaš… šta vjera nije. A pitam te ja… kako ti to znaš, kojim autoritetom dokazuješ tvoje tvrdnje ?! Tko ili što te u to uvjerilo da si tako siguran ?! Jer tvrdiš nešto čime pobijaš stoljeća vjereu Stvoritelja. Rodio se ti… onaj koji znaš !?
Odgovori na sva ova pitanja meni ovdje nisu potrebna, odgovori ih sam sebi ! A ŽELIŠ LI ODGOVORE… ...iskrene odgovore ?! ?! Prvo postani iskren pred sobom, pa u toj iskrenosti ponovno polako pročitaj Novi Zavjet,……… ..a onda isto tako iskreno KLEKNI na svoja koljena i moli Boga da ti da odgovore. . Bog pozna i tvoju dušu… ..i ako si iskren odgovore ćeš dobiti…… ako ne… .Boga nećeš prevariti. Ako pak ne učiniš tako… .od kud ti pravo da preodgajaš i preuvjeravaš one koje je Duh Božji nadahnuo… .dok su ponizno molili...?!

Znaš… .interesantno je kako taj što tebe nadahnjuje… .navodi te da misliš… kako su vjernici plitki i naivni.
Vjernici nisu do toga došli na način da su se opredjelili za neku organizaciju… pa su tako prigodno naučili pravila te organizacije… vjernici su do svoje vjere došli poniznošću i željom da duše otvore jedinom Gospodinu… .a tada ih ON nadahnjuje… .ON ih vodi… .ON ih uči… .ON ih obrača… .ON oplemenjuje… .ON ih u vjeri mijenja… .a također daje im i darove po Duhu Svetom… ..jedan od tih je i raspoznavanje duhova… ..stoga nemožeš naivom varati iskusnog i o
iskrenog vjernika…
Znam da ćeš ti i dalje po svom… .ali mene osobno to ne zanima… ja sam napisao što sam ti htio reći…
Neka je istinski Božji blagoslov sa dušom tvojom !

31 lis 2014 05:42
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: