Sada je: 16 srp 2019 22:35.

Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Pozdrav svima! Evo da se i ja predstavim 
Autor/ica Poruka
Global Moderator

Spol: žensko
Post Pozdrav svima! Evo da se i ja predstavim
Draga braćo i sestre u Kristu, drago mi je da sam postala član ovog foruma, inače prvi forum čiji sam član :-). Ja sam vam jedna svestrana duša, neograničena što se tiće vjere...prihvaćam i uvažavam sve vjere i smatram da je jedan Bog bez obzira koje smo vjeroispovjesti. Samo ne volim fanatizam, ne idem baš često u crkvu, više kad osjetim potrebu jer moram priznati malo sam skeptična, sumnjičava što se tiće crkve kao institucije ali rođena sam katolkinja i u meni je duboko usađena vjera u Boga. Katkad je bila poljuljana, katkad sam sumnjala, katkad se malo ljutila na Svevišnjeg, katkad bila bezobrazna ali uvijek sam vjerovala i vjeru nikad nisam izgubila.Bila sam u par vjeskih zajednica ali više nemam potrebu biti član ikakve vjerske zajednice jer imam loša iskustva, uglavnom to mi je prefanatično, pre ograničeno...
Evo kako sam ja postala član ovog foruma: guglala sam nešto o anđelima jer imam jedno zanimljivo iskustvo koje bih voljela podijeliti s vama jer me zanima vaše mišljenje a i dobila sam par odgovora čitajući o anđelima na ovom forumu, samo ne znam da li da otvorim novu temu ili da pitanje postavim u temi o anđelima ali o tome ću razmisliti.
Inače sigurna sam u to i mogu iz osobnog iskustva potvrditi da čuda stvarno postoje, pogotovo kad si čistog srca i kada vjeruješ u Boga bez obzira na sve što ti se u životu događa.
Eto to bi za sada bilo to.Blessed be. :sll:

04 ožu 2012 10:47
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Post Re: Pozdrav svima! Evo da se i ja predstavim
Irien je napisao/la:
....Inače sigurna sam u to i mogu iz osobnog iskustva potvrditi da čuda stvarno postoje, pogotovo kad si čistog srca i kada vjeruješ u Boga bez obzira na sve što ti se u životu događa.

Lepo pozdravljena draga Irien in dobrodošla med nami.

Kot vidiš prihajam iz Slovenije in upam, da se bova vseeno razumele, da različna jezika ne bosta predstavljala posebno velik problem.

Kot ti, sem tudi jaz čisto slučajno odkrila forum Alfa i Omega, ko sem Googlala po internetu in kmalu ugotovila, da sem našla neki dober forum in moram ti reči, da še do zdaj nisem našla nekega boljšega od Alfe i omega za kar gre zagotovo velika zasluga našemu dragemu administratorju.

Forumaši smo med seboj dobri prijatelji in z nekaterimi sem se celo osebno spoznala.

Irien le pogumno. Komaj čakam tvoje osebno pričevanje o tvojem izkustvu s svetimi angeli.

Bog te blagoslovi in veliko dobrega nam napiši. smjesko kriza :love:

04 ožu 2012 11:49
Profil Pošalji e-mail
Global Moderator

Hehehe moram priznati malo toga sam razumjela, ali eto i ja se nadam da nam jezik neće biti barijera..Čim prije ću vam ispričati svoje iskustvo i baš me zanima jeli itko išta slično doživio i kako vi dragi forumaši gledate na to moje iskustvo...Uglanom javim vam se uskoro..pozdrav svima :cheers:

04 ožu 2012 13:00
Profil Pošalji e-mail
Glavni moderator

:welcome Irien dobro nam došla na forum :bighug
Nadam se da će ti biti ugodno ovdje s nama :)

04 ožu 2012 15:54
Profil Pošalji e-mail
Global Moderator

Anita Magdalena je napisao/la:
:welcome Irien dobro nam došla na forum :bighug
Nadam se da će ti biti ugodno ovdje s nama :)

Hvala hvala, evo uskoro ću otvoriti novu temu i očekujem vaše komentare :),savjete, iskustva itd.itd...

04 ožu 2012 16:05
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Dobro dosla Irien ,tu ces uvijek naci radost i druzenja :bighug ,i tebi nek te prati Bozji blagoslov , smjesko moli_2
pisi nam svoja svjedocanstava bit ce nam drago dijeliti sa tobom .

slika

04 ožu 2012 20:21
Profil Pošalji e-mail
Global Moderator

Kata je napisao/la:
Dobro dosla Irien ,tu ces uvijek naci radost i druzenja :bighug ,i tebi nek te prati Bozji blagoslov , smjesko moli_2
pisi nam svoja svjedocanstava bit ce nam drago dijeliti sa tobom .

slika

Draga Kate, baš ti hvala, vjerujem da ću uživati družeći se s vama, jer jedno smo u Kristu i [aplau] wooooow thanx na ovoj predivnoj slici, baš bi je mogla naslikati. Taman mi je prija rekla da joj nešto lijepo na slikam...da da...imam taj dar koji sam doduše malo zanemarila. :bighug

04 ožu 2012 21:48
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Pa eto nesto i nama pokazi svoja umjetnicka djela ,evo imas na forumu ako nisi pogledala da vidis slike zlatoveza cime se ja bavim .

ande moli_1

04 ožu 2012 22:12
Profil Pošalji e-mail
Global Moderator

Kata je napisao/la:
Pa eto nesto i nama pokazi svoja umjetnicka djela ,evo imas na forumu ako nisi pogledala da vidis slike zlatoveza cime se ja bavim .

ande moli_1

budem budem, poslat ću vam koju svoju sličicu koju sam nacrtala, tek se uhodavam u ovaj forum..moram prvo skontati kako ovo sve funkcionira ;-) p.s. evo da odmah pitam...kako da recimo u ovu poruku priložim sliku?

04 ožu 2012 22:33
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
---------
Dobro nam došla na forum Irien :) drago mi je da si nas pronašla i pridružila se...:)

Tvoje svjedočanstva rado ćemo čitati i komentirati, tako da samo stavljaj....i slike nas zanimaju :) a kako se stavljaju slike na forum, možeš provjeriti u potpisu mog posta, crvenim slovima piše "kako staviti slike na forum". Kada ti god zatreba neka pomoć, samo se obrati. Nadam se da ćeš se dugo družiti sa nama :)

05 ožu 2012 00:10
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: