Sada je: 22 svi 2017 17:37.

Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
 Pozzz.... 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: muško
Post Pozzz....
Pozzz.....Zovem se Mario i bio sam vjernik kazem bio jel sad kad malo bolje pogledam zivot,nepravdu,ljude,svoju naivnost sve sam uvjereniji da Bog ne postoji bar ne onakakv kakav je u bibliji,eto pa bas me zanima dal cu ovdje se uvjerit u suprotno..........gledajuci zivotni kaos i opcenito zivot nema smisla,gdje je taj Bog,koliko jos ratova,milijardi mrtvih mora bit da bi se on napokon objavio,malo sirovo pisem al to je tako.......s druge strane crkva se bogati i zive u raskosi a prodaju nam maglu......itd,itd.....eto uvjerite me u suprotno samo nemojte prijetit nekim paklom,vatrom i slicno nakon smrti jel nece upalit....nadam se ugodnom druzenju...........:))

24 ožu 2015 02:27
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: žensko
---------
Post Re: Pozzz....
Pozdrav ... mislim da su ljudi sami krivi za ono što se događa a ne Bog. Samo zato što se loše stvari događaju ne znači da Bog ne postoji, probaj na to gledati ovako... svi ratovi, glad, silovanja, ma sve loše je dokaz da demoni i vrag postoje i da su ljudska srca loša baš kao što Biblija kaže.. Ljudi imaju svoj slobodan izbor i Bog se ne petlja u to, zato ljudi ispaštaju.. a jesi li ikada vidjeo djete koje roditelji previše štite i ne kažnjavaju ga i štite ga od posljedica pa postane razmaženo derište? Kakav bi to svijet bio kada Bog ne bi dopustio patnju? Svi bi bili umišljeni, razmaženi, mislili narcisoidno o sebi..

21 lip 2015 13:59
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: