Sada je: 17 lip 2019 22:58.

Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
 Priča bivše lezbijke 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: žensko
Post Priča bivše lezbijke
Članak sam pronašla i učinio mi se zanimljiv,pa sam ga htjela podjeliti ovdje.

Ispovijest bivše lezbijke
06.06.2013 22:30

Od čitateljice koja se predstavila kao Ana, primili smo pismo u kojem ona iznosi iskustvo sa vlastitom homoseskualnošću i kako se je oslobodila homoseksualnosti i posljedica koje su je pratile: mržnje prema muškarcima, teške depresije, paranoje, nesanice i nedostatka samopouzdanja.

U nastavku prenosimo njeno pismo u cijelosti.

Subject: bivša lezbijka-moja ispovijest

Poštovani,

Željela sam podijeliti dio svoga života sa Vama,a možda i sa Vašim čitateljima. Nadam se da ćete barem razmotriti objavljivanje moje priče.

Ja sam bila lezbijka većinu svog života i iz svog iskustva znam da nitko nije rođen homoseksualac. Prvi put kad sam se zaljubila, zaljubila sam se u osobu muškog spola, potom sam se okrenula homoseksualnosti. Parola "ja sam rođen gay" je samo još jedna od isprika koje današnje "progresivno" društvo dopušta. Ne postoji niti jedan znanstveni dokaz koji bi opravdao tu teoriju, DNK heteroseksualne i homoseksualne osobe je isti.

Kao lezbijka patila sam od teške depresije, paranoje, nesanice i nedostatka samopouzdanja. Nitko nije znao da sam gay do godinu dana prije nego što sam se izliječila. Bila sam zagovornica istopolnih brakova i ljude koje se nisu slagali samnom zvala sam homofobičnima. Bila sam feministkinja i imala sam veliku mržnju prema muškarcima. Željela sam vjerovati da je u svima drugima problem osim u meni.

Kritičnu točku sam dotaknula onda kad sam shvatila da postajem suicidalna i da se sramim svoje homoseksualnosti.Tada sam znala da moram nešto promijeniti,ali nisam znala što bi to trebala učiniti. Počela sam čitati Bibliju i nakon nekoliko mjeseci odlučila sam postati kršćanka. S tom odlukom dogodilo se nešto čudnovato - dan, dva nakon osjetila sam privlačnost prema muškom spolu. Shvatila sam da ništa nije nemoguće Bogu i da je moja homoseksualnost bila samo grijeh,a ne nešto s čime sam se rodila (poput boje kože).

Željela bih upozoriti ljude na koliko zla pristaju ako pristaju na homoseksualne brakove. Ako jedna homoseksualna osoba može biti toliko depresivna koliko sam ja bila, što bi tek bilo da djeci pružimo još jednu takvu osobu da živi s njima (lezbijski par/gay par )? Djeci treba dva mentalno i emocionalno jaka roditelja. A ima li što bolje za djecu od oca i majke koji ih podržavaju i vole? Ako Hrvatska dopusti istospolne brakove u budućnosti, to će biti propast našeg društva.Umjesto da ozakonimo takav nemoralni izbor , kao što je biti homoseksualac, trebali bi liječiti takve ljude bilo vjerskim putem ili kakvom drugom terapijom.

Lijepi pozdrav svima,

Ana.

Poslanica Rimljanima: Stoga ih je Bog predao sramotnim strastima: njihove žene zamijeniše naravno općenje protunaravnim, a tako su i muškarci napustili naravno općenje sa ženom i raspalili se pohotom jedni za drugima te muškarci s muškarcima sramotno čine i sami na sebi primaju zasluženu plaću svoga zastranjenja.

zdravstveniodgoj.com

21 lip 2013 19:22
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: muško
Post Re: Priča bivše lezbijke
Lijepo svjedočanstvo , zaista jedino Bog može pomoći i bez njega ne mozemo ništa , ovo je samo jedan od mnogo pokazatelja da jedino
Krist može pomoći i da ne postoji bolest koju on ne može izliječiti ako mu se prepustiš Slava i Hvala ti Isuse

22 lip 2013 12:34
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
Upravo tako .....slažem se Terza ;)

25 lip 2013 16:39
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: žensko
---------