Sada je: 25 kol 2019 14:20.

Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 PUT ISTINE 
Autor/ica Poruka
Gost

Citiraj (i odgovori)
Post PUT ISTINE
ZANIMA ME IMA LI MJESTA LJUBAVNOM KALKULATORU, HOROSKOPIMA I SLIČNIM STVARIMA NA DUHOVNOM PORTALU. NIJE LI TO PRAVO PRAZNOVJERJE, ILI VI MISLITE DA JE TO SAMO ZEZANJE?
JA NE MISLIM DA JE TO ZEZANJE I ZABAVA I MOLIM VAŠE MIŠLJENJE KAKO SE SLAŽU HOROSKOP I NAŠA VJERA? ZAR NAŠI KAR. SVEĆENICI NE MOLE ZA OSLOBOĐENJE OD OVISNOSTI DUHA HOROSKOPA I ASTROLOGIJE? ŠALOM

06 sij 2010 22:09
Administrator

Spol: muško
Citiraj (i odgovori)
Post Re: PUT ISTINE
Naravno da nema mjesta.......nego nije naglašeno na kojem portalu....ovom našem ili općenito jer da bi netko dao konkretan odgovor, trebalo bi konkretnije i napisati na koju se točno situaciju pitanje odnosi

06 sij 2010 22:17
Profil Pošalji e-mail
Gost

Citiraj (i odgovori)
[quote="DamirZg1"]Naravno da nema mjesta.......nego nije naglašeno na kojem portalu....ovom našem ili općenito jer da bi netko dao konkretan odgovor, trebalo bi konkretnije i napisati na koju se točno situaciju pitanje odnosi[/quote]

Na vašem portalu, Kršćanski duhovni portal. hvalaaa

06 sij 2010 22:24
Reg. korisnik

Spol: žensko
Citiraj (i odgovori)
Ako se u mom postu "Čestika" slučajno može zaključiti da se radi o takvim stvarima,radi se o nesporazumu.Nisam imala namjeru pisati o takvim stvarima i stoga bih zamolila administratora da izbriše da nebi netko opet posumnjao da se radi o bilo kavim horoskopima i sl.

06 sij 2010 22:37
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Citiraj (i odgovori)
Ono što je kod nas pisano o tim stvarima je obavještajnog karaktera, kao što smo pisali o sektama i slično.....i ne predstavlja tematiku ovog foruma......a ja opet moram izvlačiti pa ću pitati na koju se to točno temu odnosi da je izazvalo takvu tvoju reakciju?!
Jer ovdje nema mjesta ničemu što se kosi sa Katoličko vjerom......ali to ne znači da nam je zabranjeno o tome nešto napisati....
Neznam kud vode ova pitanja od osobe za koju neznam tko je......pa mislim da neću više na to odgovarati!

06 sij 2010 22:37
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Citiraj (i odgovori)
Jelena ja sam svhatio poantu tvoga posta......i baš naprotiv, vidljivo je da je u tom tekstu poanta nešto sasvim drugo.....a ne promoviranje horoskopa koji mene u životu ne zanimaju niti najmanje.....tako da za sada nemam potrebu brisati tvoj post...

A osoba koja ovo piše, ako je član ovog foruma, mogla je svoje mišljenje izraziti i na forumu pa da se zna tko skim razgovara a ovako ovo pritajeno insinuiranje na nešto što nema veze sa ovim forumom, rezultirat će samo zaključavanjem ove teme uskoro....

06 sij 2010 22:42
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Citiraj (i odgovori)
Hvala Damire!Na ovakvim forumima vrlo lako dođe do nesporazuma i ljudi vrlo lako krivo shvate što se u biti želi reči.Ja sam protiv svake vrste horoskopa i bilo kakvih gatanja i nebih voljela da me se krivo protumači,pogotovo ne na takav način.

06 sij 2010 22:46
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Citiraj (i odgovori)
A isto tako je lijepo kad ljudi upozore na nešto što smatraju neprimjerenim,stoga mislim i da je anonimus imao najbolje namjere.

06 sij 2010 22:48
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Citiraj (i odgovori)
ŠALOM je vjerojatno mislio/mislila na oglase koji se vrte gore iznad samog foruma, između ostalog tu se objavljue to što je spomenuto.

07 sij 2010 00:05
Profil Pošalji e-mail
Administrator

---------
Citiraj (i odgovori)
Hvala Cvrčak :top: ......moguće, ali onda je trebao/la napisati na što misli pa bi se razjasnili......

Inače, ako nekoga još muče te reklame gore što se vrte po forumu, treba znati da to nema nikakve veze samnom niti sa forumom....
Te reklame dozvoljavaju pravi vlasnici ove stranice na kojoj je forum napravljen, a stavljaju ih oni koje u opciji Online možete vidjeti kao Google [Bot] ili Yahoo [Bot] i slično..........oni od toga zarađuju, a nama sviđalo se to ili ne, možemo prihvatiti da imamo forum na ovoj stranici ali i nemoramo.....što bi značilo da bi ja forum morao napraviti ponovno negdje drugdje.....ali to nebi ništa promjenilo jer takve reklame se vrte po svim forumima i tu nema pomoči.....
Osim toga forum sam napravio ovdje i ne mislim tražiti neku drgu stranicu i započinjati raditi forum ispočetka jer svi ovi podatci (postovi, slike, korisnici) na ovom forumu bili bi izgubljeni, obzirom da nemogu dobiti backup foruma....već sam ga tražio, ali vlasnici stranice nedaju......
Toliko o reklamama na forumu

Jelena je isto upravu, nije loše da neko upozori ako nešto ne valja......samo treba malo preciznije napisati na što se točno misli kako bi ta osoba mogla dobiti što konkretnije objašnjenje.....i tako nebi dolazilo do nepotrebnog nesporazuma......

Bvb

07 sij 2010 00:23
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Možeš započinjati nove teme.
Možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: