Sada je: 19 stu 2019 01:51.

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 4 post(ov)a ] 
 RAZGOVORI SA SVEĆENIKOM 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Post RAZGOVORI SA SVEĆENIKOM
Ovo je tema gdje postavljamo naša pitanja svećeniku.Na forumu imamo svećenike koji bi se mogli uključiti i svojim odgovorima pomoći ljudima.Eto molim svećenike članove foruma da se aktiviraju i da se uključe na forum.Tema je privremeno zaključana a svećenik koji bi želio svojim odgovorima pomoći i uključiti se na forum neka se javi administratoru ili moderatorima pa da otključamo temu.

24 ruj 2009 13:37
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Spol: žensko
Post Re: RAZGOVORI SA SVEĆENIKOM
Mene zanima kako ljudima, koji ne vjeruju, pomoći da se približe Bogu? Susrela sam se sa mnogima koji ne vjeruju u Bibliju, Boga, a željeli bi se približiti, no mnogo je činjenica koje ih sputavaju. Da li je to stvar pojedinca ili ima načina na koji se može pomoći, a da bude nešto više od molitve za njih?

08 lis 2009 21:51
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: žensko
Mene zanima koji su to grijesi koje samo papa može odriješit?

08 lis 2009 22:29
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
---------
Ja se ispričavam svima, došlo je do malog nesporazuma! Odgovori na vaša pitanja morat će još malo pričekati dok obavimo još neke pregovore sa nekim od svećenika koji bi pristao odgovarati na pitanja....:)...do tada se još malo strpite...

Do daljnjega ostaje na snazi ono što je Josip napisao u prvom postu, a tema će za to vrijeme biti i dalje zaključana..:)...Hvala na razumjevanju i Bog vas blagoslovio.... :sll:

09 lis 2009 18:19
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 4 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: