Sada je: 20 srp 2019 01:31.

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 218 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sljedeća
 SASTANAK FORUMAŠA ZA GODIŠNJICU POKRETANJA FORUMA! 
Autor/ica Poruka
Administrator

Spol: muško
Post SASTANAK FORUMAŠA ZA GODIŠNJICU POKRETANJA FORUMA!
slika

:12: Dragi moji forumaši, sestre i braćo u Kristu.... :12:

.....još nas djeli manje od mjesec dana do godišnjice pokretanja našeg foruma Alfa i Omega......točnije, godišnjica je 22.02.2010.
Bila je to godina u kojoj smo zajednički djelili i dobro i zlo.....predviđalo se i da forum neće opstati. No vjerujem da nam je Gospodin bio u pomoči i uslišao je mnoge molitve koje su se molile za ovaj forum. Forum je opstao, zahvaljujući ponajviše vama dragi forumaši, vama vjernicima koje je Gospodin uputio na forum kako bi se zajedno družili u vjeri i molitvi, kako bi zajednički molili za mnoge nakane raznih potrebitih ljudi koje poznamo i nepoznamo. Sam Gospodin je svijedok da su mnoge molitve bivale uslišane.....
Želja nam je bila ista zajednička, da ovaj forum bude ugodno mjesto za druženje bez onih tematika koje ne pogoduju miru. Istina, znamo svi da nije sve prolazilo glatko i bez teških situacija, ali samo smo ljudi.....i svi griješimo, stoga, prikupili smo nove snage, prevladali razne krize, oprostili svima kojima je trebalo i u molitvi krenuli dalje....i dalje ćemo i ići zajedno sa jedinim nam Kristom....

Zahvalan sam Gospodinu što je na forum poslao mnoge dobre vjernike koji svojim prisustvom i duhovnošću te molitvama i lijepim riječima za svakoga, nadahnjuju ovo virtualno mjesto i izuzetno pridonose širenju vrijednosti naše Katoličke vjere....
Pokazali smo da i vjera u Krista ne poznaje državne granice i da se svi možemo izuzetno slagati i voljeti jer svi smo djeca jednoga nam Boga i pred Njim smo svi jednaki....

Imali smo i nekoliko međusobnih susreta i hodočašća, jer cilj nam je bio ne samo da se poznajemo virtualno, nego da ovaj forum bude razlog i za naša međusobna i osobna upoznavanja i druženja u vjeri.....
Moram naglasiti i ovo, nebi bilo red prešutjeti......žao mi je i zbog sve braće koji su odlučili napustiti ovaj forum i nedolaziti više. Stoga ja osobno, želim se svima javno ispričati koje sam povredio nekim svojim postupkom ili riječima, nadam se da će mi biti oprošteno......Također i ja opraštam svima od kojih sam se ja eventualno osjetio povrijeđen i molim za svakoga da bude blagoslovljen od Boga.....
Naglašavam da su i dalje svima vrata ovog foruma otvorena, pa makar je bilo i nesuglasica.....moramo si praštati i živjeti po svim vrijednostima kojima nas naša vjera uči kako bi bili primjer zašto ljudi trebaju vjeru u jedinog nam Boga.....

A sad prelazim na stvar.....

Naime, obzirom da se bliži godišnjica, i konzultirajući se sa nekolicinom forumaša, odlučio sam objaviti prijedlog za susret svih forumaša Alfe i Omege kooji budu zainteresirani za to. Isto tako, važno mi je istaknuti da su pozvani i svi forumaši koji su odlučili napustiti forum....dakle bivši forumaši....
Mislim da vjera u Krista mora spajati ljude a ne razdvajati.....

Dakle, razmišljao sam da se sastanak održi u Zagrebu onaj vikend koji je najbliži datumu godišnjice obzirom da 22.02. pada u ponedjeljak, a to je 20. ili 21.02.2010., odnosno subota ili nedjelja.....
Mjesto sastanka kao i program i vrjeme još nismno dogovorili, to ćemo dogovoriti ovih dana ovdje na ovoj temi, a sve ovisno kada i tko može doći.....

Od srca se nadam da će te se odazvati u što većem broju. Svi koji su zainteresirani neka to napišu u ovoj temi, kao i vrijeme kada su u mogućnosti doći.....
Svaka vaša sugestija kao i prijedlog je dobrodošao.....
Još jednom naglašavam da su u ime vjere pozvani i forumaši sa drugih foruma, a koji su nekada bili zajedno sa nama ovdje....

Za sve prijedloge, pitanja, konzultacije....itd....možete se obratiti i moderatorima sa kojima ću biti u tijeku u vezi ovog dogovora....

Svoju svesrdnu pomoć, ponudile su mi Kata i Duby, pa tako, pošto znam da je Kata već veoma ažurna i u tijeku prizivanja ljudi na sastanak, zamolit ću Katu i Duby da bude glavne asistentice u vezi pripomaganja oko cijele organizacije......ako još netko želi sudjelovati u organizaciji ovog sastanka, slobodno neka to napiše ovdje u temi ili privatnom porukom....

Blagoslov Gospodina bio nad svima vama braćo i sestre u Kristu..... :sll:

26 sij 2010 20:40
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Post Re: SASTANAK FORUMAŠA ZA GODIŠNJICU POKRETANJA FORUMA!
Strašno mi je žao što neću moći doći wxz<<< kako stoje stvari niti ove, ali niti idućih godina, naime moja starija ćerkica Valentina ima rođendan 18. 02. tako da slavimo njen rođendan i uvijek imamo puno gostiju.
Ali zato ako mogu pomoći oko organizacije ili bilo čega tu sam, sve što treba rado ću odraditi.
Inače ideja je fenomenalna da se svi zajedno okupimo, svaka čast Damire! :aplause

26 sij 2010 21:56
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Veoma mi je drago za tvoju čerkicu...:)....ništa nije važnije od naših malih anđelića...... <angelpray>

Ali isto mi je jako žao ako nećeš moći doći.....nekako sam se nadao da ćeš i ti moći biti sa nama... :(

Razmišljao sam da ukoliko većina neće moći taj vikend, što se mene tiće, nemora biti taj.....može biti ili jedan prije ili kasnije od ovog spomenutog.....sve ovisi o vama svima....:)

26 sij 2010 22:32
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Ovo moram posebno naglasiti!

Josipe....nadam se da ćeš nam se pridružiti pa i ako bi želio sudjelovati u organizaciji ovog sastanka jer bez tvog velikog doprinosa za ovaj forum, naš forum nebi bio ovo što je..... :mudri:

Bog te blagoslovio

26 sij 2010 22:43
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Prije svega - potpisujem uvodni post administratora. Od prvog do zadnjeg slova. Bravo. I na riječima i na stavu i na ideji.
Bilo bi mi doista drago da se okupimo, fizički upoznamo, pružimo jedni drugima ruku i poolimo zajedno. Ne usudim se predlagati i planirati jer - moji prošli prijedlozi i planovi neuspjeli su zbog smrti u obitelji. No, stavljam se na raspolaganje, a za konkretne dogovore mislim da bi bila nužna i izravnija komunikacija - primjerice telefonom.
Slavlje svakako treba otpočeti zajedničkom sv. misom. A poslije toga barem kratkim druženjem. Gdje, kada i kako? Prepustio bih odabir Damiru i onima koji su s njim počeli ovaj projekt ... Tek potom, ako dopuštate, predlažem crkvu koja ima uređen prostor za druženje gdje se možemo okupiti bez komercijalizacije...

26 sij 2010 22:54
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Spol: žensko
uffff daleko ste mi wxz<<< jer pred kraj drugog mjeseca cu biti u Osijeku :shake1
a cini si sa neću onda ni katu visjet ak ce bit u Zg :confused

zelim vam ja dobrodošlicu svima koji će doći i da se lijepo susretnete svi...

ako zatreba pomoć oko organizaije i ja mogu nest ućinit javite se...

BTB svima

26 sij 2010 23:01
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Laudetur......cijenim jako tvoje iskustvo u raznim organizacijama.....tako da su tvoji prijedlozi, savjeti, sugestije....veoma dobro došle..... :top: ....vjerujem da ćemo se još čuti i telefonom ako bude trebalo... :yas

Tere
....nemoj biti tužna.....:)...veoma bi volio da Bog da, da se stvari tako poslože kod tebe da možeš doći i ti.... :yas
Ako ne, bit će još prilike.....žao će mi biti ako baš ni ti ni Krešo ne dođete.... :(

Da ne zaboravim naglasiti i ovo......

Najdraže moje sestre iz Slovenije.....sve vas jako volim a znam da nisam jedini na ovom forumu....neke od vas sam i upoznao i osobno se osvjedočio koliko su velika vaša :35345 ......dok sam bio u Sloveniji, nikada neću zaboraviti vaše domačinstvo i naša druženja na seminaru Oca Manjackala.... :bighug :hug

Stoga, najiskrenije kažem....ovaj forum niti bez vas nikad više nebi bio ovo što je......a sastanak u Zagrebu bi također bio prazan bez Vas.......zato se nadam i očekujem vas u Zagrebu na našem zajedničkom sastanku.... :mudri:

Katia.....i tebi se posebno obračam jer ne živiš u Hrvatskoj.......Italija nije na kraj svijeta........ti znaš koliko si nam prirasla srcu na ovom forumu.....ti si isto moja sestra i to ćeš i biti... :mudri:
Zato se nadam da ćeš razmisliti i pokušati doći u Zagreb na sastanak.....a bilo bi mi draggo da može doći i tvoj muž.....Btb....:)

Nesmijemo zaboraviti jednu osobu koja je također postala duša ovog foruma ali zbog bolesti nije u mogućnosti kretati se....volio bi da je i ta osoba sa nama na sastanku.......To je naša VLATKA....:)
Vlatka.....da nisam ostao bez auta, budi uvjerena da bi se potrudio da budeš sa nama na sastanku....ali ovako nisam u mogućnosti doći po tebe....osim ako se ne snađemo drugačije.... :yas ....Btb

26 sij 2010 23:24
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Hvala Damire naovoj obavijesti, ovo sam na neki naćin oćekvao
neznam ni sam kako. Sve ću ućiniti da se pojavim na tom skupu.
Hvala ti još jednom Damire!
:andeo moli_2 :andeo moli_2 :andeo moli_2

26 sij 2010 23:53
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Dobri Pastir....bit će mi veoma drago ako uspiješ doći na sastanak....Btb... :sll:

27 sij 2010 00:01
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Spol: žensko
---------
BRACO...

Vjeruj mi Damire suze su mi potekle dok sam čitala sve ovo,
za mene bi to bio pravi mali raj da se sretnem sa svima Vama dragim ljudima
...ali zbog moje invalidnosti neću se moći veseliti i družiti s Vama...ne volim što mi je život takav kakav je, ali zato Bog zna odgovor...

27 sij 2010 00:53
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 218 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: