Sada je: 12 pro 2017 06:37.

Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
 Što mi je činiti? 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: žensko
Post Što mi je činiti?
Hvaljen Isus i Marija.
Dečko me ostavio, nakon 2g.veze, prije nekoliko mjeseci uz objašnjenja da mu je dosadno u vezi ako nema predbračnih odnosa. Uz Božju pomoć sam prihvatila tu njegovu odluku. Ipak mi je predbračna čistoća najvažnija. Nakon nekog vremena taj dečko me opet počeo zvati..da provjeri jesam li promijenila mišljenje, naime muče ga razna pitanja je li donio dobru odluku, hoće li se kasnije kajati zbog toga što me ostavio. Ali ne odustaje od predbračnih odnosa i u****o govori da sam ja uništila vezu i da mi nije stalo. I tako iz dana u dan. Molim vas pomolite se za mene, za ovaj odnos. Koliko god se molim i predajem sve Bogu osjećam da sam izgubila svoj unutarnji mir. Ne znam što da radim, kako da mu objasnim da necu promijeniti mišljenje i da je najbolje da svatko krene svojim putem.

01 lis 2016 20:53
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: žensko
---------
Post Re: Što mi je činiti?
Ana.h
I ja sam imala 2 ovakva dečka, i vjeruj mi, najbolje bi ti bilo ostaviti ga. Ne zato što ja tako kažem, nego zato što se ti ne osjećaš sretnom u vezi s njim. Onaj je taj koji želi nešto što nije u skladu s Biblijom, ti si u pravu kada vjeruješ da su predbračni odnosi grijeh. Takva vrsta "muškaraca" prvi ostavljaju žene s malom djecom kada ih prisile na odnose. Po onome što vidim je to da on nije za tebe i da si ti predobra za njega. Bolji muškarac je na putu za tebe u budućnosti :)

27 stu 2016 18:05
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: