Sada je: 15 pro 2018 20:31.

Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
 Što Vas je dojmilo proteklog dana?! 
Autor/ica Poruka
Administrator

Spol: muško
Post Re: Što Vas je dojmilo proteklog dana?!
Dojmio me se moj prijatelj, kojeg sam zajedno sa njegovom dragom poveo u Mariju Bistricu.....iako rođen u Zagrebu, do sada nikada nije išao u Mariju Bistricu.....iako vjernik u srcu, nije baš praktikant vjere u smislu molitve ili odlaska na misu i slično....
No nemalo me iznenadila njegova reakcija dolaska pred Crkvu....počeo je plakati kao malo dijete....bio je duboko dirnut nečim što se nemože opisati riječima....znam to jer i sam sam to tamo puno puta doživio....
Imao je želju i ući u Crkvu, ali nažalost bila je zaključana jer je već bila večer....
Cijelo vrijeme našeg boravka tamo, bio je pod dubokim dojmom tog svetog mjesta i poželio je opet doći...kao i ja što se uvijek tamo vraćam....

Bože hvala Ti i slava Ti.... ande moli_1

22 srp 2009 01:30
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Spol: žensko
To što je moj Spasitelj bio uz mene unatoč svemu. I da mi je bio darovan novi dan kojeg sam proživjela i susrela i komunicirala sa nekim ljudima koje dugo nisam susrela ni čula.
Hvala, Isuse. :sll:

02 kol 2009 11:54
Profil Pošalji e-mail
VIP član

... kako veličanstven može biti zalazak sunca, pojava mjeseca, kako su veličanstvene ptice u letu, toliko slobodne, prirodne. Koliko je samo divan grad u kojem živim, ta njegova tišina u predjelima prirode, nekoliko trenutaka provedenih od centra me podsjeća na ono što često zaboravljam.. da između betona ima i prirodnih ljepota. Hvala Ti, Bože.

04 ruj 2009 00:01
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Ljudi. Svatko od njih ima stvoreni unutarnji svijet kojeg gradi godinama što ih proživi ovdje. Svatko u sebi nosi slike, sjećanja, misli. Njihove kretnje u žurbi dok prolaze gradom, njihova lica dok sjede za volanom, neki u šetnji sa psom, njihove emocije dok vide drage ljude, neki su toliko smireni i opušteni dok neki zbunjeno jure od mjesta do mjesta. Toliko se razlikujemo jedni od drugih, a opet smo slični.

14 ruj 2009 01:18
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Da unatoč teškim dugogodišnjim dijagnozama i nekim novim pripisanim dijagnozama opasne po život, moja draga poznanica, prijateljica i sestra po Kristu radosno živi iz dana u dan. Osmijeh joj krasi lice, tople riječi i vedrina nikada ne prestaju, a unatoč bolestima ona i dalje neumorno brine o ljudima oko nje, pomaže im najbolje što može, daje sebe za druge. Imati za prijatelja takvu osobu je ustinu predragocjeno jer je pravi primjer snage, ustrajnosti i nepokolebljivosti unatoč životnim poteškoćama i problemima. Hvala Ti, Oče, što si uz nju.

16 ruj 2009 01:33
Profil Pošalji e-mail
VIP član

...covjek iznad 60 godina, poznanik i prijatelj je slusao moju emisiju, kasnije me zamolio za jednu pjesmu, inace pati od multiskleroze...:(...dakle, zamolio je jednu pjesmu.
posvetila sam mu Prvu ligu i Jedan zivot malo je...tada mi je napisao kako mu je supruga sve potrebnija, sve bliskija...a zajedno su nekoliko desetljeca, te kako je pjesmu posvetio njoj.
ganiuta do srzi - sjetih se roditelja.
i njih je vezivala ista takva, bezgranicna ljubav....ona 'za sva vremena' ili 'dok nas Bog ne rastavi'.....

17 ruj 2009 11:15
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Jednostavnost i sreća djeteta. :sll:

02 lis 2009 13:02
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Dragi ljudi, zajedništvo i ljubav, radost. :hug:

03 stu 2009 02:34
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Kraj u kojem živim, stanovnici koje susrećem, njihov osmijeh, pozdrav, pristupačnost i vedrina unatoč hladnoći i kiši. :sll:

10 stu 2009 23:38
Profil Pošalji e-mail
VIP član

---------
dan jos nije protekao ali ja moram reci.
dojmila me se vedrina i mir u ocima moje kceri, koja se upravo vratila iz Portugala.
prepuna je utisaka iz Fatime,ljudi koji bez nogu klececi obilaze svetiste...kaze da je osjecala cudnu energiju i toplinu. :)
slikala je pa Vas molim da,ako mogu otvorim negdje ili netko od moderatora topic za slike, ili mogu pod Svetista...?
srce mi je puno radosti...nemoguce je to rjecima opisati, kao da sam sama bila tamo :love:

23 stu 2009 14:15
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: