Sada je: 14 pro 2018 19:30.

Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
 Što Vas je dojmilo proteklog dana?! 
Autor/ica Poruka
VIP član

Spol: žensko
Post Re: Što Vas je dojmilo proteklog dana?!
Dragi poznanik i brat po Kristu koji za svakog ima toplu riječ, svakome pruža prijateljski stisak ruke, blagost i nježnost u pogledu njegovom svatko može pronaći, a sam Bog ga nadahnjuje i šalje ljudima unatoč tome što on sam nosi svoj težak križ, ali njegovo pouzdanje u Boga i slavljenje, njegovo predanje kroz molitvu krunice jest snažno, od srca i istinsko. Mojoj braći i sestrama po Kristu u zajednici je pravi dar. :bighug :hug

05 pro 2009 01:59
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Posebno me se iznova dojmi prijateljstvo i vrlo česti kontakt sa jednom predivnom osobom, dragom mi prijateljicom Moni <3. Naše je prijateljstvo započelo jednim komentarom na blogu, a kojeg nisam odmah primjetila, te sam joj se naknadno javila. Nakon toga, od 2008. godine razvile smo prijateljstvo unatoč kilometrima, a zajedničke nas teme spojile u razgovorima, povezale. Sa samo jednim skoro pa neopaženim komentarom započelo je postojeće prijateljstvo koje je vrijedno.
Hvala ti, Moni, sekice. <3 :hug:

09 sij 2010 03:12
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
To je jako lijepo Lana.... :sll: ....neka vas Bog obadvije blagoslovi.... smjesko moli_1

09 sij 2010 16:06
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Danas na misi imala sad jedan lijep dojam i jedan neprimjeren, al o tom cu napisati u temi bon -ton u crkvi , to jest lijepo ponasanje .
Primjetila sam jednu mladu obitelj , :hug koju do sad nisam vidjela u nasoj zupi ,tek je druga nedjelja
kako dolaze sa dvoje lijepe djece -malih andela negdje od 1,5 i 2 godine ,kako su skladni i to dvoje djecice tako mirni u crkvi ,idu pa sjednu ispred oltara jedno pored drugog i tako pomalo sjede pa ustanu .ili ih roditelji uzmu u narucje ,tako mali a strpljiva djeca i roditelji,da ih je milina gledati ,mislim da su ih svi vjernici zapazili,,to me je tako dojmilo da je rijetko to vidjeti na misi . :love:

A drugi dio price cu napisat kao sto sam na pocetku navela .

10 sij 2010 18:28
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Lupkanje malih dječjih nožica o pod. :love1 :bighug

14 sij 2010 14:05
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Uvijek me se dojmi moj mali prijatelj, susjed, koji me uveseljava i nasmijava svojim mnogobrojnim pitanjima. Kako su samo djeca prekrasna stvorenja. Uvidjevši njegovu radost, onaj sjaj, istinski žar u očima dok pokušava nešto iznova napraviti, pa to je prekrasno. :sll: :sll: Bogu hvala.

22 ožu 2010 10:23
Profil Pošalji e-mail
VIP član

U Osijeku se odrzavao festival mladih ,pa su u nedjelju bili par zborova nu nasoj zupi ,da se predstave sa svojim pjesmama ,bilo je prekrasno ,cak je dosao nas Biskup da podrzi mlade ,gdje je sve sa stolice mlade pozvao da svi zajedno pjevaju sa njim ,predivno je bilo ,ali sam nesto drugo htjela reci kad je dosao jedan mladi djecak od 14 god sa mamom inace dijete sa posebnim potrebama ,koji jako tesko hoda ,kad je vidio biskupa i da se pjeva , sa vrata je potrcao k njemu u zagrljaj s osmijehom i veseljem i zajedno su otisli do zbora da pjevaju ,toliko radosti u njemu i snage a osmijeh od uha do uha , ruke u zraku od srece . Eto koliko treba tom djetetu da bude sretno . :sll:
Ponekad se pitam zasto se mi neznamo radovati malim stvarima .

[anj] :sll: <angelpray> :love:

17 svi 2010 15:36
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
Hvala ti Kato što si ovo podjelila s nama...:)...doista dojmljivo....Btb... :sll:

17 svi 2010 15:56
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Prekrasno :sll: Djeca nam u svakom trenutku pokazuju i dokazuju, kako se malim stvarima treba radovati.

17 svi 2010 18:04
Profil Pošalji e-mail
VIP član

---------
Da Damire to je ono dijete sto te dojmilo kad smo bili na misi za Bozic ,i sam si rekao kad je bila sv pricest :sll:

17 svi 2010 20:07
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: