Sada je: 19 lip 2018 10:48.

Započni novu temu Odgovori  [ 106 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
 SVJEDOČANSTVA FORUMAŠA 
Autor/ica Poruka
Administrator

Spol: muško
Post Re: SVJEDOČANSTVA FORUMAŠA
Bugu hvala i sva Slava... smjesko moli_1

I tebi hvala Višnja što si sa nama podjelila svoje svjedočanstvo i koje neka ovdje bude na Slavu našeg Gospodina.... :sll:

Bog te blagoslovio

28 ruj 2010 14:57
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Spol: žensko
SJECANJE NA PROTEKLIH PET GODINA...

Zahvaljujem svim svojim srcem mom Gospodinu,mom Trojedinom Bogu... Godine prolaze,ali sjecanja ostaju i bude uspomenu u meni na proslost... Proslost ovih posljednih pet godina mog ponovnog rodenja... Mojih novih koraka u vjeri,ljubavi i nadi,mog novog zivota,hoda za Kristom... Zahvaljujem mom Isusu na svakoj minuti moga zivota,moga obracenja... Moj svakodnevni zivot s Njim je promjenio mnogo toga... Prvo sam se promjenila ja sama,jer sam spoznala da bez Boga nema zivota... Spoznala sam da sve dobro dolazi od Gospodina i da samo On daje sve... Molitva u vjeri cini cuda velika,mjenja i preobrazava nas i kada se spoticemo... Vjerom i molitvom primamo velike milosti od Boga,al moramo i trpjeti... Moramo bit pripravni na padove i spoticaje,jer to su nase kusnje koje jacaju... Molila sam Gospodina svih ovih godina za obracenje mnogih u mojoj obitelji... Gospodin uslisava sve po Svojoj volji i u ono vrijeme koje On zeli... Nakon mnogo godina neurednog zivota moj sin Krunoslav se zaposlio... Radi vec cetiri mjeseca,Hvala Bogu i njegova zena takoder snjime... Korak po korak i mjenja se i njihov zivot al treba ustrajnosti,no Bog ih vodi... Treba se nadati i treba cvrsto vjerovati i na svemu Bogu neprestano zahvaljivati... Bog nam se neizmjerno daje,daje nam se u izobilju ako Ga prihvacamo... On nam salje na put ljude koji nam pomazu u spoticajima i padovima... Bog uvijek radi preko ljudi i po nasoj vjeri mi primamo ta dobrocinstva... Te darove treba spoznati ali i prihvatiti jer sve dobro nam dolazi od Boga... Bilo je dana kad je krenulo sve naopacke,kad su se brda rusila... Samo na tren izgubila sam jakost i ispustila ruku mog Spasitelja... Gledala sam samo u te lose dogadaje oko mene i tonula u dubinu mora... No Gospodin je i tada poslao dobre ljude koji su molili za mene i moje najmilije... Tek kad sam podigla glavu i pogledala na kriz,na mog raspetog Gospodina... Spoznala sam da su moje patnje nista naspram Njegovih patnji... Posramila sam se svog kukanja i zahvalila Mu na svim milostima i podigla se iz te dubine... Obecala sam Mu da cu prihvacat i dobro i zlo i zamolila Ga da mi On pomaze... Da bude uvijek uz mene i da mi da darove spoznaje da mogu bit jaka... Da i ja mogu nosit svoj kriz i kada padam da se opet podignem i idem dalje... Ovaj nas zemaljski zivot je trnovit,naporan i dug ali borit cu se za onaj vjecni zivot... Zivot u Kraljestvu nebeskome sa mojim Isusom,sa mojim Gospodinom... Bog je promjenio moj zivot prije pet godina,hvala Mu i Slava... Sada Ga samo molim da mi da snage da se mogu nositi sa svime sto mi je odredeno... Da mogu prihvatiti i bolesti i patnje isto kao radosti i veselja... Zahvaljujem Mu na daru zivota od moga zaceca do dana danasnjeg i u buduce... Zahvaljujem Mu za sve sto je ucinio,za sve sto sada cini i za sve sto ce jos ciniti do kraja moga zivota. Velika mi djela ucini Svesilni i Svemoguci Bog. Godine prolaze al ostaju sjecanja,ostaju uspomene,ostaje vjera,molitva i ljubav... Ostaje ufanje i nada da ce Gospodin uvijek svesti sve na dobro onima koji ga ljube. Hvala Ti moj Isuse,hvala za sve sto si ucinio za mene i moju obitelj. Vjerujem Bogu i molim Ga svim zarom svoga srca,svoje duse za obracenje moga rososlavlja... Zelim da se svi spase,da svi povjeruju,da se svi obrate jedan po jedan... Da svi zadobiju iste milosti koje sam ja primila i da po mojim molitvama spoznaju svi milosrde Gospodnje... Samo u Bogu je mir,samo u Bogu je spasenje,samo u Bogu je ljubav...
.

01 lis 2010 09:30
Profil Pošalji e-mail
Global Moderator

Dragi moji forumaši i forumašice, evo i ja vam želim posvjedočiti koliko iskrene molitve sa srcem pomažu ljudima u potrebi, pogotovo kada više ljudi moli za potrebitu osobu. Ja sam nedavno zamolila vas drage forumaše da se molite za mog bivšeg mladića koji je nedavno obolio i završio u bolnici. Mojoj molbi za molitvu odmah se priključila draga prijateljica sa foruma Marta i Jasna.Ja sam jednu devetnicu izmolila sa Martom a drugu sa Jasnom za njegovo zdravlje i da svjetlost uđe u njegov život, da mu dragi Bog da optimizam, nadu, dobro raspoloženje, da ponovno stupi u kontakt sa prijateljima, jednostavno da njegov život krene uzlaznom putanjom, i da se smekša što se tiće vjere, da se obrati dragome Bogu.
Stalno smo se čuli, često me je zvao da se loše i depresivno osjeća, da ne vidi izlaza iz svoje situacije, čak je pomišljao i na samoubojstvo. Ništa mu nije imalo smisla...Jako mu je teško bilo...Ja sam jučer na blagdan Božanskog milosrđa završila drugu devetnicu za njegovo zdravlje i svjetlost Božju u njegovom životu. Isti taj dan nazvao me je vidno dobrog raspoloženja. Bio je pun optimizma i planova za budućnost, dvojica prijatelja su ga nazvali ma da nisu ni znali da je u bolnici, kod jednog će ako Bog da počet i raditi kad izađe iz bolnice. A najviše me je oduševilo što je baš taj dan odlučio poći na misu.Njegovo zdravlje je puno bolje, uskoro će izaći iz bolnice.
hvala još jednom svima koji su se pridružili molitvama i hvala dragom Bogu što je njegova milost tako očita, što su naše molitve uslišane..

smjesko rukuje :love: :andeo moli_3

16 tra 2012 11:41
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Draga Irien

Drago mi je dragi Bog uslišio molitve nas malih i nedostojnih koji smo uputili svoje iskrene molitve za potrebitu dušu. Draga mi je ponavljam opet, što je tako brzo i na totalno očigledan način, tebi koja osobno poznaješ potrebitoga mladića iz prve ruke , od njega samoga stigla nedvojbena potvrda da su naše zajedničke molitve uslišane. To je doslovce bilo prvo na što sam naišla na ovom našem forumu i odmah sam počela moliti nako registracije. Draga Irien puno mi znači ova tvoja javna objava koju si podijelila s nama. Naravno još ustrajnije i čvršće kanim dalje moliti što za osobne nakane, a što za potrebite, jer ovo je samo primjer i poticaj za dalje, eto zajedno združene u molitvi izmolile smo pravo malo čudo od dragoga Boga u životu tvog bivšeg mladića.

Hvala dragom Bogu na svemu. smjesko srce moli :35345 :sll:

čista srca uz Božju pomoć mogu sve.

:yeeha:

16 tra 2012 17:06
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
Lijepe ste riječi obadvije napisale :)......hvala ti Irien što si svjedočanstvo podjelila s nama a Bogu sva hvala i slava na ispunjenim molitvama....Bogu hvala i na vašim molitvama za tog dečka...neka i dalje ostane u preporuci jer trebat će mu još molitvi da ustraje na svim preprekama....

Neka vas sve prati obilje Božjeg blagoslova... :sll:

17 tra 2012 12:06
Profil Pošalji e-mail
Global Moderator

---------
Hvala i slava Njemu i hvala vama divnim forumašima što postojite i što ste mi poslani u život :sll: :hug
:cheers: Divno je bogatstvo biti član ovog foruma.
Blessed be :35345

17 tra 2012 12:29
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 106 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: