Sada je: 19 ruj 2018 03:20.

Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 svjedočanstva objašnjenje 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: muško
Post svjedočanstva objašnjenje
pozdrav,
u izuzetno sam teškoj financijskoj situaciji, tvrtka mi je pred bankrotom, molim se intezivno već 3 godine ( najviše zbog toga jer mi je žena bila bolesna) , sve sam probavao, molim se dragom bogu za spas za čudo i to me drži u životu, ne zanam što će biti sa mnom doslovce sutra, no prije cca mjesec dana javio mi se je tijekom molitve glas u meni "budi miran sve će biti u redu" te za dva dana tijekom vožnje( u sebi sam molio oče naš) isto tako spasit ću te, predstavio sam sebi samom jer je glas došao ne iz podsvjesti kao iz offa nekog drugog svijeta.
molim vas za savjet za pomoć za mišljenje očajan sam

14 sij 2014 12:02
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Post Re: svjedočanstva objašnjenje
molim da se pogleda i da mi se pomogne

14 sij 2014 13:21
Profil Pošalji e-mail
Global Moderator

Spol: žensko
Dragi mario, budi radostan što si imao otvoreno srce za Gospodina i što si primo tako lijepe riječi utjehe. Dobri Bog na sve nas misli i nikada nas ne napušta,On je uz nas i kada smo mi daleko od njega. Neka te raduju te riječi koje si čuo jer svim ljdima koji maju otvoreno srce za Gospodina,On pomaže i uslišava naše molitve. Moli se i dalje i ako si u mogućnosti što češće idi na Svetu Misu i na misi prikaži svoje probleme Gospodinu. Npr. "ovu misu Bože posvečujem svojem problemu(ti navedi problem i zamoli Boga da ti bude na pomoći) Također kada imaš vremena moli krunicu npr. Božanskom Milosrđu, Krvi Kristovoj za zaštitu i najbitniju od svih Gospinu krunicu. Imaš ih dosta ovdje na forumu u malom molitveniku...zatim ispovijedaj se svaki put kada ideš na misu a krunicu po mogućnosti moli sa svojom ženom jer takve molitve kada više osoba mole Bogu su najmilije, kada se osobe ujedine molitvi, molitva poput strijele leti ka Gospodinu.

Zapamti da Bog nam nikada ne da kušnje koje ne možemo nadvladati. On brine za svoju djecu i usliši molitve kada za to bude vrijeme.

Žao mi je za zbog tvog problema, mnogi su u sličnim situacijama i ne vide izlaza ali kad tad sve dođe na svoje mjesto.
Molit ću se za tebe i duboko vjerujem da će sve ispasti dobro :sll:

Neka te Bog blagoslvi, tebe i tvoju obitelj...Nadam se da sa barem malo pomogla <3

:andeo moli_2 :andeo moli_3 :andeo moli_2

14 sij 2014 19:37
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Hvala, puno hvala
već sam misilio da nitko ne čita, molim krunicu svaki dan i molitve sv. Brigiti, dokle molim imam utjehu, molim i usebi vipše puta tijekom dana, izuzetno mi je teško, hvala što molite za mene, nadam se da će ih biti još, jednostavno tražim neku malu grančicu za koju bi se uhvatio, jednostavno sam prestrašen

16 sij 2014 10:09
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Najveća moja greška je što sam se jako povukao u sebe, nemogu sa nikim iskreno razgovarat osim sa dragim Gospodinom, on me sluša, ispovjedam svoje grijehe, nedostatke na dnevnoj bazi, molim za pomoć svakim časom.

16 sij 2014 10:22
Profil Pošalji e-mail
Glavni moderator

Spol: žensko
Mario čitamo, ali kako je Irien odgovorila nismo imali što nadodati s obzirom da si ti već predan molitvama. Pretpostavjam da ideš i na mise, ispovjedaš se i pričešćuješ, a s obzirom na tvoju situaciju ne bih ni znala što ti drugo savjetovati osim toga. Predati sve u Božje ruke - a to si već napravio.
Zašto Bog dozvoljava teške situacije, financijske, zdravstvene i sve ostale samo je Njemu poznato i samo On zna kakav put je namjenio svakome od nas. Jedino mogu još dodati da, i ako na kraju ne ispadne sve kako želimo i ne dobijemo ono za što Ga molimo, ne posustajati u vjeri. Ima jedna izreka, koja nije bez razloga:
Bog ima 3 odgovora na molitvu: "Da", "Ne još" i "Imam za tebe nešto bolje".
On u svakom slučaju svakome od nas učini ono za što On smatra da je za nas najbolje. Samo ustraj u moitvama, On te čuje smjesko srce moli

16 sij 2014 19:22
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Hvala na odgovoru,
Posebno mi se svidja ono na kraju(da, ne jos, te imam nesto bolje....)
Istinska mi je zelja komunikacija s njim kroz molitvu, jer velim osjetio sam
Ga kako mi se obraca.... Ja bih htio cesce no dobro.... Nevjeratno je to sto sam u zadnje vrijeme kroz tu svoju patnju sagledao sebe, okolinu, svoje greske, grijehove jednostavno zivot je krajnje jednostavan, samo ga zakompliciramo bez veze jer u jednom trenu ne slijedimo Boga kako treba....ovo sada sto prozivljavam je jedno ogromno iskustvo, znanje, mudrost.
Hvala

16 sij 2014 19:35
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Ne preostaje nam ništa drugo nego da te podržimo u daljnjim tvojim nastojanjima i molitvama. Jedino ti savjetujem, obzirom da se tako predano i ustrajano moliš, da se malo više uzdaš u Božju volju, pa makar situacija izgledala bezizlazno.....također malo manje očajavanja jer molitva Bogu treba nam dati povjerenje u Boga da nas čuje i da nas neće ostavitina cjedilu...Važno je napomenuti da treba biti svijstan Božje milosti kada ti u duhu dadne glas kojim te ohrabruje i daje ti do znanja da čuje tvoje molitve i da je s tobom i tvojom obitelji...
Siguran sam da je Bogu draga tvoja u****ost i ustrajanast u molitvi.....zato kad moliš, moli u miru i sa povjerenjem pa će nestati osjećaj očaanja...
Gospodin već čini Čudo u tvom životu, zato budi svijstan toga :)

Mir i Božji blagoslov s tobom

17 sij 2014 18:58
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Hvala poštovani,
na ohrabrenju, svijestan sam pomalo Boga u svome životu, potrudi ču se manje očajavati a više se veseliti Božjoj milosti
Lp
Mario

17 sij 2014 19:25
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

---------
Samo se molite za mene

17 sij 2014 19:26
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje