Sada je: 12 pro 2017 06:32.

Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
 Trebam pomoć u vezi napada demona 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: žensko
Post Trebam pomoć u vezi napada demona
Lijepi pozdrav svima,

potreban mi je savjet,pomoć,uvid ili rješenje za ovaj spiritualni problem.Svaki savjet je dobrodošao.
Neugodno mi je govoriti o ovome,ali imam demona koji me siluje već godinama.Za sebe kaže da je demon iz vode,nefil i da je napravio nekakvu demonsku poveznicu sa mnom.Mislila sam da je to sve možda u mojoj glavi,ali čak ga je i moja mama,koja je ateist,jasno čula kad je pravio buku u kući.Želim ići na egzorcizam,ali ne znam komu da se obratim,koliko se to plaća itd. Pričala sam sa jednom curom koja ima isti problem, nju demon tuče i guši,mene ne ali gotovo svaku noć ulazi u moj krevet,prisiljava me na svakakve stvari,slijedi me i ljubomoran je.Svaki put kad bi imala prilike biti s nekim u vezi,on bi mi pokazao viziju gdje bih vidjela da napravi neku crnu magiju da prekine sve moje veze. Najbolje što je do sada uspjelo,kad sam ga 5 dana držala podalje od sebe,je kad sam molila jednu podulju molitvu. Taj demon je prosječne visine,prekriven je potpunom tamom i ima male rogove. Prijeti da će ubiti svakoga tko završi u vezi ili u braku samnom.
Neki ljudi su me uputili na knjigu Tobit i Asmodeusa,neki govore da demoni ne postoje,itd. Ja samo znam da sam umorna od svega i da mi on uništava život.
Molim Vas pomozite smjesko moli_1

13 lip 2013 20:45
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
Post Re: Trebam pomoć u vezi napada demona
Ja kao administrator foruma nemogu sve ovakvo uzeti zdravo za gotovo i biti siguran u istinitost ovakve priče...
Nije da nije istina da se vjernicima svašta dešava a i sam imam razna iskustva, ali i na internetu ima svašta i ja nemogu biti siguran tko piše iza kojeg profila kako bi bio siguran u istinitost napisanog....iako imam mogućnost provjere po IP adresi...no činjenica je da je na forumu se do sada već dešavalo da dođu ljudi sa ne baš dobrim namjerama i uznemiravaju forumaše, do sad sam puno takvih osoba izbrisao...

Ja neću tvrditi da nešto od ovoga nije istina, ali po mom podužem iskustvu u vjeri, ovakav opis događaja mi je malo pretjeran te moderatori i ja nismo sigurni u istinitost svega ovoga...

No što se tiče te situacije, ako je imalo istinita, jedino i najispravnije rješenje je otići bilo kojem najbližem svećeniku i reći mu što se dešava. Bilo kojo drugi način ili neke druge vrste osoba (vračari, šamani i slično) bila bi ogromna pogreška.
Dakle, čim prije ravno svećeniku...ništa drugo! Sve drugo je još veća opasnost za sve sudionike ovih događaja i šire...

Dakle istinitost ove priče ide na tvoju dušu, a ja kao admin kršćanskog foruma i kao vjernik, mogu samo reći...čim prije svećeniku!!!!

13 lip 2013 21:12
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Ne želim nikoga uznemiravati, i upravo zbog toga što mnogo ljudi ,osim onih kojima se to nije dogodilo,ne vjeruju ovome, ustručavam se otići po pomoć svećeniku. Ne želim ispast kakva luda budala pred drugima i zatvorit se cijeli život u sebe i nikad ne promijenit ovu situaciju.

13 lip 2013 21:26
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Poslušaj me Justme, ja neću reći ni da vjerujem niti da ne...ja samo znam da ima svega na internetu i to sam već dobro iskusio...
No nikad ti nebi savjetovao išta drugo do svećenika, znam zašto govorim...nema tu sramote, nego je to jedini ospravan način rješavanja ovakvih problema...
Neznam dali si u vjeri ili ne (pri tom mislim a katoličku vjeru) ali ako se baviš bilo kakvim stvarima koje su u protivnosti kršćanstvu, ili ako misliš poduzimati bilo što na neki drugi način osim onih koji su pred Bogom ispravni...to je na tvoju vlastitu odgovornost...ja ti samo reći da ja imam veliko iskustvo i mogu ti reći da bi to bilo kao da sol trljaš o živu ranu...dakle i neproduktivno ali i vrlo vrlo opasno...a jedini ispravni način je rješavati to u Ime Isusa Krista u Duhu Svetom i to od strane svećenika...ostalo sve je ravno samouništenju...

Eto, to je to...na ovom forumu drugačiji savjet nećeš dobiti...;)

13 lip 2013 21:47
Profil Pošalji e-mail
Global Moderator

Justme, u potpunosti se slažem sa Damirom...Ukoliko je sve to istina, a te stvari se stvarno događaju, pothitno samo svečeniku i nikome drugome jer pred njim svakako nećeš ispasti ni luda ni budalasta nego će naći rješenje za tvoj probelm koji, ponavljam: ukoliko je istinit mora biti riješen i biti će samo i isključivo uz pomoć svečenika...Nikako i ni u kojem slučaju ne posezati za bilo kojim alternativnim metodama jer zapravo ni ne postoje alternativne metode za rješavanje problema sa demonima jer demoni ulaze u čovjekov život preko svih alternativnih metoda i praksi, a slično je spomenuo i Damir...Nikakve knjige ne čitati koje nisu isključivo katoličkog karaktera vezano za taj problem.
Toliko od mene...Mir s tobom :sll:

13 lip 2013 23:46
Profil Pošalji e-mail
Glavni moderator

Da ne ponavljam sve ovo što su Damir i Irien već rekli, mogu samo nadodati da ako već tražiš ili trebaš preporuku na literaturu o tom problemu onda baci pogled ovdje kod nas na knjigu IZVJEŠTAJ RIMSKOG EGZORCISTA i na skup članaka pod imenom EGZORCIZAM. Ostale vrste knjiga i sličih stvari zaboravi ako želiš stvarno riješiti taj problem ako je sve tako kako kažeš, kako je Irien već rekla.

Toliko od mene :)

14 lip 2013 01:15
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

ok,hvala svima :sll:

14 lip 2013 11:20
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

I jesi se rijesila demona......kako je ispalo nakraju,meni ovo lici na znanstvenu fantastiku bez ljutnje.......

24 ožu 2015 16:10
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

---------
nisam ga se riješila još...

21 lip 2015 13:50
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.