Sada je: 14 pro 2018 19:55.

Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
 Velečasni Marijan Arhar 
Autor/ica Poruka

Post Velečasni Marijan Arhar

Sponsored Links

Na području Hrvatske a najviše na području Zagreba djeluje i najmanje jednom mjesečno dolazi i Slovenski Katolički svećenik(egzorcist) Velečasni Marjan Arhar.Inače živi u selu Črni Vrh nedaleko od Ljubljane a pomaže ljude u potrebi.Također prima i ljude s područja hrvatske te je Velečasni Marijan Arhar jedan od poznatijih i omiljenijih svećenika i u Hrvatskoj.

Velečasni Marijan Arhar

Črni Vrh 37
1355 PLOHOV GRADEC
SLOVENIJA

Tel.:386(0)3645131

23 ruj 2009 10:45
Profil Pošalji e-mail

Post Re: Velečasni Marijan Arhar
Josip je napisao/la:
Na području Hrvatske a najviše na području Zagreba djeluje i najmanje jednom mjesečno dolazi i Slovenski Katolički svećenik (egzorcist) Velečasni Marjan Arhar.

Da li znaš po kojem osnovu on djeluje na području Hrvatske i gdje dolazi jednom mjesečno?

Sponsored links

23 ruj 2009 11:00
Profil Pošalji e-mail

Citat:
Da li znaš po kojem osnovu on djeluje na području Hrvatske i gdje dolazi jednom mjesečno?

Djeluje na području Hrvatske i dolazi jednom mjesečno kod Salezijanaca u Zagreb (Podsused) ali kada točno to neznam.Mislim da bi bilo dobro da nazoveš samostan u Podsusedu pa će ti oni reći sve točno.Znam da ljude prima na razgovor pojedinačno,to se stvori gužva pred vratima i da moli nad ljudima molitve otklinjanja ili egzorcizam.Može se doći i kod njega u Sloveniju ja sam bio kod njega vozio neke osobe u potrebi ali ako netko bude htio ići najbolje da ga prije nazove i da se najavi i dogovori termin.

23 ruj 2009 11:38
Profil Pošalji e-mail

Josip je napisao/la:
Citat:

Djeluje na području Hrvatske ...

Zanimalo me po kojoj osnovi (kanonskog prava) djeluju u Hrvatskoj, da li na nečiji poziv i uz dozvolu nadbiskupa ili bez toga? Mislim da u Zagrebačkoj nadbiskupiji nema egzorcista i čudi me što to netko sa strane obavlja?

24 ruj 2009 07:16
Profil Pošalji e-mail

Citat:
Zanimalo me po kojoj osnovi (kanonskog prava) djeluju u Hrvatskoj, da li na nečiji poziv i uz dozvolu nadbiskupa ili bez toga? Mislim da u Zagrebačkoj nadbiskupiji nema egzorcista i čudi me što to netko sa strane obavlja?

Stvarno ti tu nemogu pomoći jer nisam dovoljno upućen.Koliko znam Velečasni Marijan Arhar dolazi u Zagreb jednom mjesečno a tko ga poziva nisam pitao i da li biskupi odobravaju također nisam pitao ali predpostavljam da ima dozvolu od biskupa i da mu je dopušteno djelovanje ali opet nisam siguran.

24 ruj 2009 12:41
Profil Pošalji e-mail

da, divan svećenik....samo neka dolazi...
:hug: kolike mnoge duše Bog oslobađa od ropstva Sotoninog preko njega....živio pater Marjan!

p.s. zagrebačka biskupija ima svog službenog egzorcista..ali tko je on nije baš u javnosti poznato...
a slušajte nedaj Bože da je moj problem saznati..tko god jest neka ga..bio živ i zdrav!..sigurna sma da je pravi... :top:

24 ruj 2009 15:15
Profil Pošalji e-mail

Nisam baš uvjeren, da ima jer ako bi postojao ne bi svećenik Arhar dolazio?

24 ruj 2009 15:37
Profil Pošalji e-mail

---------
Službeni slovenski egzorcist Marijan Arhar održao duhovnu obnovu u Špišić Bukovici. 30.08.2005.
ŠPIŠIĆ BUKOVICA, 30. kolovoza - "Euharistija - sakrament ljubavi" naziv je duhovne obnove koju je pred četristo vjernika iz svih krajeva Hrvatske i Bosne Hercegovine održao službeni slovenski egzorcist pater Marijan Arhar. Bilo je to prvi puta da se u Špišić Bukovici, općinskom središtu desetak kilometara od Virovitice, održi takav skup. Organizirao ga je novi bukovački župnik fra Ante Barišića. Veliki interes vjernika za duhovnom obnovom koji vodi pater Marijan Arhar dokazuje popularnost tog slovenskog egzorciste. "I ranije smo na poziv fra Ante pohodila mjesta gdje pater Arhar održava ovakve skupove", kazala nam je jedna vjernica iz Omiša.
Pater Arhar nije bio raspoložen za razgovor s novinarima, ali nam je fra Ante objasnio motive zbog kojih je organizirao duhovnu obnovu: "Ljudi su danas jako ranjeni, i izvana i iznutra. Muče ih njihove slabosti, odbačeni su od drugih, padaju u samosažaljenje i depresiju. Pater Marijan molio je za njih, da umjesto srdžbe, ljutnje i neopraštanja, koji se javljaju u slučajevima odbačenosti i neprihvaćanja, njihovo srce Isus ispuni ljubavlju, mirom i opraštanjem. Ljudima nedostaje radosti, zajedništva, života".
Vjernici su u Špišić Bukovicu doputovali u ponedjeljak i crkvi sv. Ivana Krstitelja od četiri sata poslijepodne do jedanaest navečer molili za ljubav, opraštanje i radost.
Duhovna obnova završila je u utorak svetom misom i blagoslovom vjernika, te ulja i vode. Mnogi vjernici bili su oduševljeni duhovnom obnovom i nisu žalili vremena i stotine kilometara da bi došli u Špišić Bukovicu. "Bolesna sam, ali otkad idem na hodočašća kod patera Arhara osjećam se preporođeno i zdravo" rekla nam Maša Cvitić iz Metkovića. Tomislav Kosić je došao iz Splita i kazao nam je kratko kako nema riječi kojima bi opisao kako se osjeća, a Željka Grahovac iz Virovtice da je dobila novu snagu duha i tijela.
Put u Špišić Bukovicu je organizirala Molitvena zajednica sv. Josipa. "Došli smo da se duhovno obogatimo, da primimo blagoslove od velečasnog Arhara i da dalje surađujemo s fra Antom. Došli su oni koji zaista žele istinsko obraćenje", rekla nam je Anđa Lucija Jović iz Čapljine.

Sponsored links

07 lis 2009 21:25
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: