Sada je: 23 lip 2018 15:53.

Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Vlatka 
Autor/ica Poruka
VIP član

Spol: žensko
Post Vlatka
slika slika slika

slika

:35345 Vlatka :35345

Jedna draga prijateljica
moja je sestrica
volim ju jako puno
i vesela sam kada je ona sretna.
njen osmijeh dušu moju smiruje
i molim Boga da uvjek njeno srce
sreću ima...
draga moja ti si moja sestrica
i ja te volim jako puno
i uvijek ću te voljeti jer
moj život si meni uljapšala.

slika

26 vel 2010 20:43
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Post Re: Vlatka
Veoma si draga osoba, brižna prijateljica te usprkost svemu naš si primjer snage kada razne životne poteškoće zaskoče čovjeka, oličje vjernice, osobe koja uistinu cijeni jednostavnost i male stvari, poznaješ te male, prave vrijednosti koje čovjeka mogu učiniti sretnim, a koje povremeno mi ostali možda i ne primjećujemo, a trebali bi. Vlatka, u tebi je snaga, vjera. Bog te blagoslovio, prijateljice i neka te obasjaju tople zrake Sunca. :sll: veseli zagrljaj

27 vel 2010 03:49
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
Lijepo si to rekla Lana..:)

Vlatka....moja sestrica.....osoba koja unatoč bolesti ima čime nadahnuti čovjeka. Iako nekad ni sama nije svijesna, u njoj se krije ogromna snaga i volja a nadasve i vjera od koje bi mnogi mogli nešto naučiti. Nezamislivo mi je kako bi sam izdržao sve životne poteškoće koje izdrži Vlatka, kraj čijih, moje poteškoće izgledaju tako male....
Hrabrost Vlatkina i vjera njezina, meni su nadahnuće....i na to pomislim svaki put kada se čujemo i kada joj čujem ugodan miran i topao glas...
Vlatka je osoba kojoj unatoč svojim problemima, nije teško saslušati tuđe....pa tako i utješiti i pomoći koliko može....
Njezino plemenito i dobro srce, uvijek je otvoreno za svakoga.....

Hvala tebi Vlatka za sve....neka te Gospodin obilno nagradi za sve što činiš....neka ti da mir Svoj u nemirnim danima.....i obilje Njegovih blagoslova neka te prati kroz cjeli tvoj život....

Mir i Božji blagoslov, prijateljice.... smjesko moli_1 :sll:

slika

27 vel 2010 14:05
Profil Pošalji e-mail
VIP član

V letošnji poslanici za svetovni dan bolnikov nas sveti oče vabi k posnemanju usmiljenega Samarijana,
"da se sklonimo nad telesne in duhovne rane tolikih naših bratov in sester, ki jih srečujemo na cestah sveta."
Bolne pa sveti oče spodbuja:

"Vsi, ki težje občutite breme križa..... opogumite se: vi ste ljubljenci Božjega kraljestva, kraljestva upanja, sreče in življenja, ste bratje trpečega Kristusa
in z njim, če hočete, rešujete svet"

Draga Vlatka :sll:, ko te berem - opažam, da to, kar sveti oče naroča, ti že izpolnjuješ, ko dan za dnem tiho in vdano sprejemaš križ iz Gospodovih rok in ga neseš, ne da bi ob tem tarnala, ali koga drugega z njim obremenjevala, kot pravi psalmist:
"2 Služite Jahvi u veselju!
Pred lice mu dođite
s radosnim klicanjem!....."

Draga Vlatka, :sll: naj ti Bog pomaga, da boš vdano in z veseljem nosila Njegov križ, saj sama že veš, da če nosimo križ z Jezusom je ta veliko lažji - tako nam pravi tudi Sv. Pavel v pismu Folipljanom:
"13Sve mogu u Onome koji me jača!"

Bog te blagoslovi draga Vlatka!
:sll:
:svecenik :love:

Zadnja izmjena: marta; 27 vel 2010 22:14; ukupno mijenjano 1 put/a.

27 vel 2010 19:33
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Ne znam što reći na ove predivne riječi koje se odnose na mene osim VELIKO HVALA prijatelji moji,
drago mi je što Vas imam i što sam vam draga u srcu.
Teško je osobi poput mene sa velikim poteškočama zdravstvenim nači iskrenog prijatelja koji ti neče okrenuti leđa...
Blagoslovio Vas Dragi BOG...

smjesko rukuje :35345 smjesko rukuje

27 vel 2010 20:33
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Sjecam se kad sam prvi put kontakt imala sa Vlatkicom na chatu na forumu ,bila je pomalo stidljiva djevojka i povucena ,vec sam tad znala skoro sve o njoj i ponudila joj prijateljstvo ,par puta smo se cule ,ali sa vremenom ona se otvorila i pocela da prima ruke prijateljstava ,znam da je draga i hrabra osoba ,puna pouzdanja i vjere i ljubavi ,zato joj dragi Bog daje snage da se nosi sa svojom bolesti ,gdje bi mnogi pokleknuli i predali se. Vlatka drago mi je sto sam te upoznala , kad mi bude tesko sjetim se tebe ,koja mi daje snagu za dalje .

slika

27 vel 2010 20:56
Profil Pošalji e-mail
VIP član

i što da ja sada kažem kad ste sve već rekli Vi...?? :rolleyes
Vlatka, pažljiva i topla kakva jesi, lako uđeš u srca osoba koji Te neće žaliti zbog Tvoje nevolje, već će Te voljeti zbog Tebe same.
sjeti se toga uvijek...kad god ti padne na pamet da se gotovo ispričavaš jer si bolesna.
ima u Tebi toliko toga, što u rijetko kojoj zdravoj osobi pronađoh.
BTB.

10 ožu 2010 23:23
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Veselim se s teboj draga Vlatka :sll: in se Bogu zahvaljujem za vse dobro, kar si prejela od teh plemenitih fantov, ki imajo zares velika SRCA smjesko srce moli .
Vlatka ostani še naprej takšna in Bog naj te obilno blagoslavlja in ti nakloni še obilo lepih trenutkov. Bog je dober. :bighug :love:

11 ožu 2010 11:29
Profil Pošalji e-mail
VIP član

Nisam sklona pisati samo puste riječi.. radije ostavim da me prožmu osjećaji.
Vlatka mi je bila draga od prvog trenutka.. bolje rečeno od prve izmjenjene riječi (virtualnim porukama i telefonskim razgovorom). Al tek sam nakon susreta s njom, dobila poriv ovdje ostaviti komentar.
Vlatka.. tek kad sam te susrela.. i vidjela tvoje oči i tvoj osmjeh.. prožeo me poseban osjećaj. Samo tvoje prisustvo.. i samim svojom postojanjem, bez da si i riječi rekla.. učinila si tolko stvari u meni što do sada nitko nije uspio.

Hvala ti Vlatka .. samim time što Postojiš. I presretna sam što sam te upoznala. ostani takva kakva jesi.. Ti u sebi imaš nešto prekrasno a to je Duša.. koji svatko osjeti čim te vidi. I to je nešto najdragocjenije u ljudima. To što ti imaš. Budi takva kakva jesi, jer baš takva, meni osobno, trebaš u životu. Bog te je stavio u ovaj život sa posebnom zadaćom i ciljem.. a ti je ispunjavaš.

Hvala ti Vlatka :35345

11 ožu 2010 20:19
Profil Pošalji e-mail
Administrator

Spol: muško
---------
Duby....ovo je jako lijepo i osjećajno što si napisala.... :sll:

11 ožu 2010 20:26
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća