Sada je: 18 lis 2017 20:20.

Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
 Zeolit 
Autor/ica Poruka
Reg. korisnik

Spol: muško
Post Zeolit
Hvaljen Isus i Marija,
Nedavno sam naletio na cudotvorni" pripravak koji navodno pomaze ljudima u otklanjanju problema sa radom crijeva i raznim probavnim poteskocama, mineral imenom "zeolit". Sumnjiv mi je taj pripravak posto se spominje na stranicama "raznih alternativnih homeopatskih stranica" zanima je jel netko zna jel "zeolit" usitinu medicinski pripravak ili magijski djeluje na covjeka. Hvala i BvB

15 pro 2015 11:30
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: žensko
Post Re: Zeolit
ne znam zašto misliš da bi mineral djelovao magijski, istraži malo bolje o njemu pa ako intuitivno predosjećaš da nešto nije u redu s tim ili se ne osjećaš najugodnije da ga koristiš, potraži neki drugi lijek. Inače za pravilan rad probave i otklanjanje smetnja, najbolji su mliječni proizvodi sa mnogo proteina, LGG , i kefir . od hrane datulje i jabuke.

15 pro 2015 17:22
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: muško
Pa sumnjiv mi je jer se spominje u indijskoj arudveyi, new age terapeuti ga preporucuju, a s druge strane tvrtke koje prodaju proizvode za tipa alopatsku medicinu ga takodjer preporucuju... zbunjen sam... volio bi kad bi mogao dobiti konkretan odgovor.

17 pro 2015 23:14
Profil Pošalji e-mail
Reg. korisnik

Spol: žensko
---------
Aha, pa onda hmm, to zvuči isto kao i joga, naizgled bezopasno ali drži svoje spiritualne spone,. bolje onda ne.

18 pro 2015 14:20
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: